کریستینا لوپز زن کالیفرنیایی پس از مرگ پسرش 4.9 میلیون دلار پرداخت کرد و برای باند پسر دیگرش اسلحه خرید.

کریستینا لوپز زن کالیفرنیایی پس از مرگ پسرش 4.9 میلیون دلار پرداخت کرد و برای باند پسر دیگرش اسلحه خرید.


پس از آنکه پسرش به دلیل خرید اسلحه از پول او برای پسر دیگرش و اعضای باندش توسط پلیس کشته شد ، یک زن کالیفرنیایی دستگیر شد و تقریباً 5 میلیون دلار در شهری شهرک پرداخت کرد.

به گفته کلانتری شهرستان فرسنو ، کریستینا لوپز ، 42 ساله ، از مادرید ، یکی از 14 نفری بود که طی تحقیقات چند ماهه در مورد گروهی که اعضای آنها در تیراندازی مرگبار در ماه ژوئیه دست داشته اند ، دستگیر شد.

لوپز در ماه آوریل 4.9 میلیون دلار از شهر به دلیل مرگ پسر 16 ساله اش ، ایسیا موریتا گلدینگ دریافت کرد ، که هنگام فرار از افسران در تلاش برای دستگیری یا دستگیری وی در سال 2017 مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. بزرگترین در تاریخ شهر.

لیزا اسمیت کمپ ، دادستان منطقه Fresno ، گفت که لوپز از بودجه شهر برای خرید سلاح برای پسر 14 ساله اش استفاده کرد تا به گروه خود تقسیم کند.

لوپز 4.9 میلیون دلار برای کشتن پسر 16 ساله اش ، ایسیا موریتا گلدینگ در سال 2017 دریافت کرد.
کلانتری شهرستان فرسنو

او هنوز پول شهرداری خود را که از شهر فرسنو دریافت کرده است ، برای خرید آپارتمانی که در آن زندگی می کند ، گرفته است ، علاوه بر هزینه هزاران دلار برای خرید سلاح ، که به نوبه خود به پسر 14 ساله خود داده است. به او گفت طبق ABC 30.

اسمیت کمپ افزود: “بدیهی است که این خانواده چنین رفتاری را تجربه کرده اند.”

رالف تورس ، وکیل لوپز ، ادعا می کند که او بی گناه است و تمام پولی که از تسویه می گیرد پاسخگو است. او به ایستگاه گفت که برای محافظت از فرزندانش در برابر هرگونه خشونت مسلحانه دیگر ، از منطقه خارج شده است.

او گفت: “ما باید ببینیم چه چیزی در آنها وجود دارد و چه شواهد فیزیکی خاصی می توانیم برای ارتباط او با هم بررسی کنیم.”

به گفته پلیس ، لوپز به 22 مورد اتهام برای تجارت اسلحه متهم شده است ، از جمله توطئه برای ارائه سلاح گرم به افراد زیر سن قانونی به نفع باند خیابانی ، به خطر انداختن کودکان و توطئه برای ارائه سلاح گرم به یکی از اعضای باند.

ABC نوشت 30 لوپز هنوز در زندان است و انتظار می رود سه شنبه در اولین محاکمه خود حاضر شود.

اداره پست با سیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *