کرم ضد آکنه حاد و قوی ؛ معرفی 7 روغن برای درمان فوری آکنه و اسکار آکنه


اکثر افرادی که روی صورت خود آکنه می زنند به دنبال کرم ضد آکنه هستند تا جوش های صورت را به طور کامل از بین ببرد. هر کدام از روغن هایی که برای آکنه و مراقبت از آن استفاده می شود ، ویژگی های خاص خود را دارد.

برای خرید این روغن ، باید با پزشک متخصص در این مورد مشورت کنید تا بهترین نوع کرم بر اساس آکنه بر روی صورت شما ایجاد شود. برخی از این روغن ها گرانتر از روغن های دیگر و برخی دیگر هزینه کمتری دارند.

خواندنی – چیزهایی که ممکن است نیاز داشته باشید:


کدام کرم ضد آکنه را باید انتخاب کنید؟ این باید به نوع پوست شما بستگی داشته باشد بنابراین ، برای خرید بهترین کرم باید بسیار مراقب باشید. به منظور آشنایی با این روغن ها ، در ادامه هر کدام را به تفصیل معرفی می کنیم.

کرم ضد آکنه حاد و قوی

بهترین کرم ضد آکنه حاد و قوی:

همانطور که گفتیم ، شما باید بهترین نوع کرم فوری را در برابر آکنه بسته به نوع پوستی که دارید انتخاب کنید. این روغن ها بسیار متفاوت هستند و هر کدام دارای خواص و ویژگی های خاصی هستند ، به منظور آشنایی با برخی از مهمترین آنها ، در ادامه به معرفی آنها می پردازیم که عبارتند از:

  1. فیلم پیشگیری از جوش:

جین ضد جوش

ژل ضد آکنه دارچین یکی از بهترین محصولات درمانی آکنه است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند و به دلیل از بین بردن آکنه به طور کامل راضی است. حجم این کرم 30 میلی لیتر و نوع محفظه آن تپ است.

کشوری که این کرم را تولید می کند ایران است و با توجه به این نکته باید بدانید که به پوست اکثر مردم می چسبد.

مواد تشکیل دهنده این کرم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است انواع آکنه روی صورت می تواند به خوبی آسیب برساند. این کرم حاوی عصاره بابونه و حاوی روغن درخت چای است. بهترین ماده ضد باکتریایی گیاه در این کرم وجود دارد و بنابراین قدرت زیادی در از بین بردن آکنه صورت دارد.

از این کرم استفاده کنید

اکثر افراد ممکن است قبل از رفتن به مهمانی روی صورت خود آکنه داشته باشند و این می تواند خسته کننده باشد. لازم نیست نگران این موضوع باشید ، زیرا ژل ضد جوش Cinere یکی از بهترین محصولات درمانی آکنه است که از آن استفاده می شود اثرات جادویی آکنه بر روی صورت شما آن را کاملاً از بین می برد.

این کرم بسیار قوی است و هنگام استفاده از آن ، نیم ساعت بعد ، به سرعت جذب فولیکول های مو می شود و شروع به ترمیم و از بین بردن آکنه می کند. از آنجایی که این کرم از زنجیره های گیاهی استفاده می کند ، در از بین بردن آکنه صورت تاثیر بسزایی دارد.

جی! این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم به ویژه برای افرادی که پوست چرب و آکنه دائمی روی صورت دارند توصیه می شود و می توانند از این ژل برای درمان آکنه صورت استفاده کنند. به یاد بیاور این ژل باید 20 تا 30 دقیقه در جوش شما بماند سپس صورت خود را با آب سرد بشویید.

بنابراین اولین قدم این است که بدانید علائم آکنه چیست و راهی برای درمان پیدا کنید.

هر جوش را فقط به مدت 15 روز ترمیم کنید

بسته ای برای آکنه صورت

من به شما قول می دهم این آخرین باری است که در صورت خود آکنه دارید … اگر می خواهید فقط در 15 روز بدون هیچ مشکلی از شر آکنه بر روی صورت خود خلاص شوید! روی دکمه زیر کلیک کنید.

صفحه جوش 15 روزه


  1. ژل ضد آکنه درماسیف:

ژل ضد آکنه درماسیف

یکی دیگر از کرم های ضد جوش فوری عالی که ساخت ایران به پوست اکثر مردم می چسبد. کرم درماسیف. حجم این کرم 75 میلی لیتر و ظرف آن از پلاستیک است. این کرم پوست چرب را از بین نمی برد و تنها ویژگی آن این است که آکنه صورت را درمان می کند.

از این کرم استفاده کنید

استفاده از این کرم برای اکثر آکنه هایی که روی صورت استفاده می کنید و آکنه های ملتهب ایده آل است و همچنین باید بدانید که استفاده از آن برای از بین بردن جوش های سرسیاه و سفید شدن نیز مثر است.

این محصول ترشح روغن روی آکنه شما را تنظیم می کند ، زیرا حاوی روغن درخت چای است که تأثیر قابل توجهی در درمان اکثر آکنه های صورت دارد.

جی! این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از مردم بر این باورند که پوست چرب فقط آکنه دارد و صورت آنها دارای آکنه است ، اما باید بدانید که صورت های خشک نیز ممکن است دچار آکنه شوند ، بنابراین باید بدانید که استفاده از این کرم برای انواع پوست ها ضروری است. و می تواند آکنه و آکنه صورت را درمان کند.


  1. آرد پیت پیما:

پیت گریس پتی آرد

یکی دیگر از کرم های ضد آکنه عالی که می تواند آکنه خود را سریع درمان کنید. این کرم استبه این محصول در فرانسه تولید می شود و ظرف آن یک کاسه است. مواد اولیه بسیار با کیفیت هستند و می توانند آکنه شما را به سرعت درمان کنند. حجم آن 15 میلی لیتر است و محصولی با فرمول خاص است.

از این کرم استفاده کنید

از این کرم برای درمان آکنه صورت و پس از آن استفاده کنید خاصیت ضد باکتریایی دارد و می تواند به سرعت پوست را تمیز کند و جوش های عمیق صورت را به طور کامل از بین ببرید. استفاده از این محصول برای درمان آکنه بسیار مثر است و بسیاری از افراد از آن برای از بین بردن آکنه خود استفاده می کنند.

جی! این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم برای اکثر افراد مناسب است و می تواند آکنه صورت آنها را به طور کلی از بین ببرد. این بدان معنی است که باید بدانید که اگر پوست خشک یا چرب دارید ، می توانید از این محصول استفاده کنید ، زیرا تنها هدف آنها درمان آکنه روی پوست است.

به یاد داشته باشید که فقط باید از این محصول در شب استفاده کنید و روغن را روی آکنه خود بمالید تا صبح آکنه شما را تحت تأثیر قرار دهد.


  1. ذرات دوست داشتنی حیوان خانگی:

پیت گریس پتی آرد

یکی از بهترین و م effectiveثرترین کرم های فوری که می توانیم معرفی کنیم ، این کرم است که ساخت کشور فرانسه است و در از بین بردن جوش صورت شما تاثیر بسزایی دارد. حجم آن 30 میلی لیتر است که می توانید از آن به عنوان لوله استفاده کنید. تمام مواد اولیه موجود در این کرم با کیفیت بالا و عالی است.

از این کرم استفاده کنید

این کرم یکی از مهمترین خدمات را دارد چربی پوست را تا حد زیادی کنترل می کند.

همچنین باید بدانید که سر سیاه شما با این کرم به خوبی از بین می رود.

شما می توانید پاکسازی عمیق پوست خود را از آکنه خود به این کرم منحصر به فرد متوقف کنید تا در مدت زمان کوتاهی از شر تمام جوش های صورت خود خلاص شوید. شما همچنین باید بدانید که یکی دیگر از خدمات این است کرم اگزوز همچنین نقش مهمی در روشن شدن پوست شما دارد.

جی! این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم برای افرادی که پوست چرب و آکنه زیادی روی صورت دارند ، مناسب است. از آنجا که برای پوست های چرب بسیار مناسب است ، می تواند منافذ باز پوست را به خوبی ببندد تا پوست شما دچار آکنه نشود.

شما باید هر شب زمانی که می خواهید بخوابید از این کرم استفاده کنید و این کرم را روی آکنه بمالید.


  1. کرم ضد آکنه Normaderm Vichy:

کرم ویشی Normaderm برای آکنه

این کرم ساخت کشور فرانسه و امثال آن است کرم حاد در از بین بردن آکنه روی صورت تاثیر بسزایی دارد. حجم آن 15 میلی لیتر و نوع آن به شکل لوله است. این کرم فاقد ویتامین است و تنها خاصیت آن این است که آکنه شما را التیام می بخشد.

از این کرم استفاده کنید

این کرم ضد باکتری و ماندگار است این اساس هر نوع جوش است که روی صورت خود قرار می دهید می توانید از این کرم برای التیام آنها استفاده کنید. خواص روشن کننده و تقویت کننده این کرم یکی از بهترین مراقبت ها است و همچنین باید بدانید که در عرض 48 ساعت آکنه شما را به طور کامل از بین می برد.

جی! این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم برای انواع پوست مناسب است و می توانید آن را روی هر پوستی بمالید. کسانی که حتی پوست حساسی هم دارند آنها می توانند از این کرم برای از بین بردن کامل آکنه خود استفاده کنند. اگر از این محصول هنگام خواب استفاده کنید ، اثرات آن را بیشتر خواهید دید.


  1. کرم ضد آکنه Actipour Nourva:

کرم Actipur Nourva برای آکنه

این کرم جوش فوری ساخت کشور فرانسه حجم آن 30 میلی لیتر است و رنگی در آن وجود ندارد. این کرم به شکل لوله است این ماده تاثیر بسزایی در از بین بردن جوش صورت شما داردبه تمام مواد اولیه موجود در این کرم دارای کیفیت منحصر به فردی هستند و به همین دلیل ، آکنه شما را به سرعت از بین می برد.

از این کرم استفاده کنید

استفاده از این کرم به ویژه برای کسانی که توصیه می شود توصیه می شود آنها آکنه التهابی روی پوست خود دارنددر واقع کسانی که سیاهی زیادی دارند نیز می توانند از این کرم استفاده کنند ترشح پوست چرب را تا حد زیادی کنترل می کند و همچنین ضدالتهاب است به همین دلیل بسیاری از افراد از این کرم استفاده می کنند.

جی! این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از این کرم آکنه برای از بین بردن آکنه صورت استفاده کند. توصیه می شود شب و روز از آن استفاده کنید و به این ترتیب می توانید آکنه صورت خود را به طور کامل از بین ببرید.


  1. کرم جوش اوکلن ایزیدین:

کرم ضد جوش اوکلن ایزیدین

این کرم یک محصول اسپانیایی است که حجم آن 50 میلی لیتر است ، استفاده از این کرم در از بین بردن آکنه از صورت شما تاثیر بسزایی دارد و از آنجایی که محفظه آن پمپ است می توانید خیلی راحت از آن استفاده کنید. تمام مواد اولیه ای که در این کرم وجود دارد و استفاده می شود دارای کیفیت منحصر به فردی است.

از این کرم استفاده کنید

باکتری های جوش به طور کامل توسط کرم از بین می روند همچنین کسانی که منافذ باز بزرگ روی صورت خود دارند می توانند از این کرم استفاده کنند. ترشح چربی پوست با این کرم به شدت کنترل می شود و یک لایه بردار بسیار خوب است.

جی! این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از این کرم استفاده کند ، مراقب باشید برای درمان کامل آکنه از روز و شب استفاده کنید.


نتیجه گیری در مورد کرم جوش فوری

یکی از مهمترین مراحل در درمان آکنه استفاده از پماد ضد آکنه است. همانطور که گفتیم ، کرم آکنه حاد بسیار متفاوت است. بسته به نوع پوست شما ، باید پوستی را انتخاب کنید که مناسب پوست شما باشد و از آن برای درمان آکنه صورت خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *