کاهش موضوع با یک دستگاه انجماد سونوگرافی ثابت و ایمن


کشف سونوگرافی چیست؟


ماست سونوگرافی یک روش بسیار م toثر برای کاهش وزن است و توانایی کاهش سلولیت و کاهش چربی بدن را دارد. این روش با لیپوساکشن بسیار متفاوت است زیرا یک روش غیر تهاجمی است. استفاده از این دستگاه نیازی به حضور پزشک یا پرستار ندارد و ممکن است با خرید دستگاه سونوگرافی از خدمات آن بهره مند شوید و به دیگران خدمات ارائه دهید. این روش درمانی کاملاً بی خطر است ، بنابراین نگران هیچ چیز نباشید. به این ترتیب از فناوری اولتراسوند برای حذف چربی های بومی استفاده می شود که با وجود رعایت تغذیه و فعالیت بدنی پیچیده ، چربی ها از بین نمی روند. از این روش می توان برای برداشتن چربی از تمام نقاط بدن استفاده کرد ، اما به طور گسترده ای برای از بین بردن چربی های شکم ، کمر ، ران ، بازوها ، سینه و باسن استفاده می شود. پزشکان ادعا می کنند که انجماد اولتراسونیک می تواند به از بین بردن سلولیت و کاهش موفقیت آمیز وزن کمک کند.

جی! روش اجرای انجماد سونوگرافی چگونه است؟


جی!  روش اجرای انجماد سونوگرافی چگونه است؟

انجماد سونوگرافی سلولیت را می شکند و سلول های چربی را تمیز می کند ، سپس بدن به آنها به عنوان زباله نگاه می کند و آنها را آزاد می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، انجماد سونوگرافی یک روش غیر تهاجمی است که از سوزن ، چاقو ، مسکن یا هر چیز دیگری که باعث درد یا ناراحتی می شود استفاده نمی کند. فناوری کویتوس التراسونیک از امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به سلول های چربی استفاده می کند. امواج صوتی اثر لیپولیز را ایجاد می کنند. لیپولیز باعث تحریک سلول های چربی و تری گلیسیرید می شود. تری گلیسیریدها به روغن و گلیسرول تبدیل می شوند. قبل از شروع درمان ، پزشک از شما در مورد سلامت کبد و سابقه مشکلات کبدی س askال می کند ، زیرا در این فرایند دخیل است و مسئول درمان اسیدهای چرب و گلیسرول است و باید این محصول مورد نظر را ظرف 2 تا 3 روز تحویل دهد.

بیمار در طول این درمان چه احساسی خواهد داشت؟


این درمان با اندازه گیری دور ناحیه مورد نظر (به عنوان مثال دور کمر) شروع می شود. یک ژل مخصوص به منطقه آسیب دیده اعمال می شود و روند بهبودی شروع می شود. پزشک دستگاه سونوگرافی را مستقیماً روی ناحیه مورد نظر قرار داده و آن را حرکت می دهد. گرمای ناشی از دستگاه سونوگرافی باعث می شود تراکم الیاف کلاژن به سرعت سخت شود. این روش با دوز نهایی مورد درمان پایان می یابد. هر جلسه درمان معمولاً حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد ، اما اندازه و ضخامت لایه روغن در محل تحت درمان برای تعیین این زمان مهم است. برخی از افراد بعد از اولین جلسه متوجه نتایج فوری می شوند ، اما معمولاً بهبود ممکن است 3 تا 6 روز پس از درمان احساس شود. پزشکان توصیه می کنند برای بهترین نتیجه ، روند درمان باید در 6 تا 10 جلسه انجام شود و فاصله بین هر جلسه 3 روز باشد.

جی! آیا سونوگرافی یک روش ایمن است؟


تکه تکه شدن سونوگرافی بسیار ایمن است. این روش درد ایجاد نمی کند و بیمار کاملاً آرام است. برخی از بیماران ادعا می کنند وقتی روغن زیر پوستشان استراحت می کند احساس گرما و ناراحتی می کنند ، که این مشکل موقتی است. این به دلیل آزاد شدن انرژی گرمایی و آزاد شدن سموم از بدن است. اگرچه سونوگرافی کاهش وزن یک روش بسیار مثر است ، اما زنان باید از رژیم غذایی با فیبر بالا پیروی کنند. نوشیدن آب به متابولیسم چربی در کبد کمک می کند و روند موفقیت آمیز را تضمین می کند. علاوه بر این ، ورزش و تغذیه اطمینان می دهد که بیمار دیگر نیازی به استفاده از این روش ندارد. اگرچه عوارض جانبی ناشی از این روش بسیار نادر است ، اما تورم و قرمزی در افراد تحت درمان شایع است و معمولاً ظرف چند روز یا چند هفته از بین می رود. برخی از بیماران ادعا می کنند که میزان ادرار پس از درمان افزایش یافته است ، که مربوط به انتشار سموم و مواد زائد توسط بدن است. برخی از بیماران ممکن است پس از درمان دچار خشکی پوست شوند که می تواند چند روز طول بکشد.استفاده از لوسیون آلوئه ورا به شما کمک می کند. به طور کلی ، اکثر افراد پس از اتمام درمان می توانند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند. اگر بیمار علائم متعددی را تجربه کرد ، باید با پزشک خود مشورت کند.

حتما بخوانید: بهترین تمرینات برای کاهش سریع وزن و سوزاندن چربی و کالری بیشتر

جی! بیمار به چند جلسه درمانی نیاز دارد؟


تصاویری از افرادی که از سونوگرافی کویتوس برای کاهش وزن استفاده می کنند ، یک هفته پس از درمان کاهش چربی مشاهده می شود. معمولاً برای رسیدن به وزن دلخواه و ایجاد تغییرات قابل توجه در ترکیب بدن ، هفته ای 10 تا 20 جلسه نیاز است. پزشک قبل از اولین جلسه درمان به طور فیزیکی معاینه و مشاوره ارائه می دهد. در بیشتر موارد ، افرادی که کار می کنند و از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند ، کاندیدای مناسبی برای درمان با سونوگرافی کویتوس هستند. این دستگاه چربی بدن را درمان نمی کند ، اما تأثیر مثبتی در از بین بردن چربی های ناخواسته در سایر نقاط بدن دارد. اگر یک کاندیدای پزشکی خوب هستید ، پزشک در مورد اهداف مورد انتظار شما و ظاهر نهایی بدن شما با شما صحبت می کند و سپس یک برنامه درمانی خاص برای برآوردن انتظارات شما طراحی می کند.

تقسیم سونوگرافی برای درمان کدام قسمت های بدن استفاده می شود؟


تقسیم سونوگرافی برای درمان کدام قسمت های بدن استفاده می شود؟

تقسیم سونوگرافی از نظر نکات کاهش یافته مشابه لیپوساکشن است. این دستگاه بیشتر برای برداشتن شکم و چربی ، صورت ، گردن ، کمر ، گونه ها ، ران ها ، باسن و بازوها استفاده می شود. در برخی از مردان دارای اضافه وزن ، این دستگاه برای کاهش بافت اضافی سینه استفاده می شود.

قبل و بعد از درمان چه باید کرد؟


بیمار باید قبل از درمان با ماست سونوگرافی ورزش کند و تغذیه مناسب را رعایت کند. یک هفته قبل از شروع جلسات درمانی ، پزشکان از بیمار می خواهند روزانه 8 لیوان آب بنوشد ، از الکل و بثورات پوستی خودداری کند. نوشیدن آب کافی به بدن کمک می کند تا چربی ها و تری گلیسیریدهایی را که پس از درمان آزاد می شوند ، هضم کند. مصرف الکل توانایی هضم این مواد را در کبد کاهش می دهد. لایه برداری پوست قبل از درمان باعث می شود که پوست نسبت به امواج اولتراسوند که در طول درمان استفاده می شود بسیار حساس شود. پس از درمان ، پزشک از بیمار می خواهد آب کافی بنوشد و به طور منظم ورزش کند تا بدن بتواند چربی و سموم آزاد شده در طول درمان را جذب کند.

جی! انجماد سونوگرافی چه اثرات درمانی دارد؟


اثرات شناخته شده انجماد سونوگرافی در مقایسه با لیپوساکشن بسیار اندک است. این درمان معمولاً برای اکثر افراد بدون درد انجام می شود و بیمار نیازی به استراحت ندارد. بیمار ممکن است در مناطق تحت درمان دچار حساسیت پوستی ، کبودی جزئی ، احتباس مایعات یا تاول شود.

آیا می توان بدون انجماد اولتراسونیک وزن کم کرد؟


تقسیم سونوگرافی راهی برای کاهش وزن نیست. این روش برای مجسمه سازی بدن و حذف سلولیت و چربی های داخلی استفاده می شود. نتایج درمان انجماد سونوگرافی ، همراه با رعایت رژیم کم چرب و مصرف مناسب کربوهیدرات و ورزش منظم ، بهتر خواهد بود و به کاهش وزن شما کمک می کند.

درمان انجماد سونوگرافی معمولاً چقدر طول می کشد؟


مراقبت های پزشکی معمولاً بر نیازهای بیمار متمرکز است ، اما به طور کلی حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و 15 دقیقه طول می کشد تا مشورت شود و اندازه علامت اندازه گیری شود و این روش اجرا شود.

جی! چند ماه پس از زایمان زنان باردار می توانند از درمان انجماد سونوگرافی بهره مند شوند؟


این افراد باید حداقل سه ماه پس از زایمان طبیعی یا حداقل شش ماه پس از عمل جراحی صبر کنند. بهتر است این افراد قبل از تصمیم به انجام این روش از پزشک خود اجازه بگیرند.

حتما بخوانید: کاهش و لیپوساکشن

جی! آیا بیمار بعد از درمان نیاز به استراحت دارد؟


پاسخ این س noال منفی است. یکی از مهمترین موارد در مورد این درمان این است که بیمار نیازی به استراحت ندارد و می تواند به سرعت فعالیت های عادی خود را از سر بگیرد. پزشک به بیمار توصیه می کند روزانه حداقل 2 لیتر آب بنوشد ، این کار به حذف چربی کمک می کند.

جی! آیا بیمار می تواند از سونوگرافی کویتوس برای کاهش وزن در دوران قاعدگی استفاده کند؟


سونوگرافی جریان خون را افزایش می دهد و در نتیجه بیمار از درد و ناراحتی رنج می برد ، بنابراین بهتر است این کار را به بعد از قاعدگی موکول کنید.

پس از چه مدت بیمار می تواند آثار کویتوس را مشاهده کند؟


اکثر بیماران پس از اولین جلسه درمان ، کاهش قابل توجهی در اندازه چربی خود تجربه خواهند کرد. این رقم برای برخی افراد 5 اینچ و برای برخی دیگر 2 اینچ است. روند حذف چربی معمولاً تا یک هفته پس از هر جلسه درمان به طول می انجامد. بنابراین ، بیمار ممکن است یک تا دو روز پس از درمان اولیه کاهش چربی را تجربه کند.

بیمار باید در خانه چه کار کند؟


بیمار باید بعد از هر جلسه آب زیادی بنوشد و از مصرف الکل اجتناب کند ، سعی کند ضربان قلب را با ورزش افزایش دهد ، رژیم غذایی سالم را انتخاب کند ، از مصرف زیاد کربوهیدرات خودداری کند.

جی! تحقیقات درباره سونوگرافی کاهش وزن چه چیزی را نشان می دهد؟


در مطالعه اخیر پس از درمان انجماد سونوگرافی ، کاهش ضخامت چربی در محل درمان گزارش شد. وزن واقعی این بیماران پس از درمان تغییر نکرد و فقط اندازه چربی آنها کاهش یافت و تغییری در سطح کلسترول تری گلیسیرید در آنزیم های کبدی ایجاد نشد.

تقسیم سونوگرافی در مقابل لیپوساکشن


ماست سونوگرافی مزایای زیادی نسبت به لیپوساکشن دارد. در کنار آن ، بر خلاف لیپوساکشن ، کوئیتوس از بیهوشی عمومی یا موضعی استفاده نمی کند. این یک روش تهاجمی غیر جراحی در مقایسه با لیپوساکشن است و از روشهای غیر تهاجمی استفاده می کند. بر خلاف لیپوساکشن ، بیمار پس از درمان سریع بهبود می یابد و می تواند عملکردهای فردی را در روز انجام دهد. یک بار اول ، زمانی که دوره نقاهت لیپوساکشن 6 تا 8 هفته است. خطر عفونت با تشکیل بافت قرمز در این روش کمتر از لیپوساکشن است. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. لباس های عملی به طور مستقیم بر وزن بیمار تأثیر می گذارد و فرصتی برای کاهش وزن فراهم می کند. اما اگر بیمار بعد از درمان به طور منظم ورزش نکند و تغذیه مناسبی نداشته باشد ، دوباره وزن اضافه می کند.

جی! نظر بیماران در مورد انجماد سونوگرافی چیست؟


جی!  نظر بیماران در مورد انجماد سونوگرافی چیست؟

به این ترتیب ، مانند سایر روشها و محصولات پزشکی ، نظرات متعددی وجود دارد. افرادی که نگرش مثبتی از این طریق دارند از نتایج آن کاملاً راضی هستند و ادعا می کنند که سطح روغن در مناطق تحت درمان کاهش یافته است. اکثر بیماران پس از درمان مشکلات پوستی را تجربه خواهند کرد. تنها چیزی که باقی می ماند این است که بیمار باید حداقل 6 جلسه تحت درمان قرار گیرد تا به این نتایج برسد. بازخورد منفی همچنین نشان می دهد که نتایج درمان قابل مشاهده نیست.

هزینه کاهش وزن و کویتوس


هزینه کاهش موضوع با دستگاه کویتوس بستگی به مدل دستگاه ، منطقه تحت درمان و سطح تجمع روغن دارد. هرچه دستگاه پیچیده تر و منطقه تحت پوشش بیشتر با غلظت روغن بیشتر باشد ، هزینه این درمان بیشتر می شود. برای اطلاع از قیمت می توانید با پزشک خود مشورت کنید.

حتما بخوانید: کاهش موضوعات با rf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *