کاهش موضوعات با RF | کاهش با دستگاه RF در تهران


موضوع را با دستگاه RF کاهش دهید

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های RF کوچکتر است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر سطح چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد دوره های مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان سوخت جمع آوری شده و مساحت مورد نیاز دارد. دستگاه Rf را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، کمر ، ستون فقرات ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات برخی از افراد وجود دارند که با نگاه کردن به آنها مدام چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلوگرم وزن دارند یا غلظت چربی در یک قسمت از بدنشان مانند شکم و باسن وجود دارد. این غلظت چربی ممکن است برای افراد خوب نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن هستند.

کاهش موضوعات با RF

کاهش موضوعات با RF

کاهش موضوعات با RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های RF کوچکتر است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر سطح چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد فواصل استفاده شده توسط دستگاه RF بستگی به میزان سوخت جمع آوری شده و مساحت مورد نیاز دارد. دستگاه RF را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، کمر ، ستون فقرات ، ران و غیره استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، غیر مخرب و بدون زخم باعث سفت شدن پوست ، شل شدن و از بین بردن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار رواج یافته است و بدون نیاز به جراحی بدنی بهتر را بدست می آورد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای کشش پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

کاهش RF یک روش موثر برای کاهش داخلی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و نتایج مورد انتظار را می توان بدون استفاده از جراحی به دست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از یک دستگاه RF کوچک ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توان پوست را همزمان بلند کرد. این روش از شل شدن پوست جلوگیری می کند.

این یک روش م effectiveثر برای افرادی است که با رژیم غذایی کوچک قادر به کاهش وزن نیستند. در واقع ، می توان از آن به عنوان یک فعالیت شوک مداوم استفاده کرد.

در نتیجه ، هنگامی که تغذیه و ورزش جواب نمی دهد ، این روش ممکن است یکی از بهترین راه ها برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

جی! چه کسی برای کاهش داخلی و RF مناسب است؟

نامزدهای این روش افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و چربی را در یک قسمت از بدن خود جمع کرده اند ، مانند شکم و باسن که به طریقی مانند تغذیه و ورزش حذف نشده است. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای نقص عاطفی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به درستی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکروسرجری برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از ایمپلنت های فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

جی! کاهش داخلی توسط RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بخشی از بیهوشی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، ترکیب دوقطبی و تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نیاز حذف کرد. متخصص فوق الذکر باید بسته به دستگاه ، با استفاده از آموزش های لازم تنظیمات فردی را انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی برای همه قسمتها به طور مساوی استفاده شود.

پس از اعمال بیهوشی و آماده سازی های اولیه ، کرم برای نرم شدن پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را روی ناحیه مورد نظر خود بمالید تا قطعه دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن یک قطعه دستی روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها تجزیه شده و به اندام مورد نیاز می رسند. پس از عمل ، می توانید از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کنید.

دوره بازیابی پس از استفاده از دستگاه هدفون RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF کمی قرمز شود. قرمزی زیاد شدید نیست و شبیه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی به سرعت برطرف می شود و حتی نیازی به استراحت در محل کار نخواهید داشت. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

جی! آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از دانش این روش شما را درمان کند و آن را بطور کامل بشناسد و همچنین درباره شما اطلاعاتی کسب کند.

راههای ارتباط با خانم تابستان هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

مراحل مهم قبل و بعد از کاهش وزن با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. در واقع ، این یکی از بهترین ایده های این مجموعه است. اما رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتایج و به حداقل رساندن عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن سیگار را ترک کنید.

نوشیدن الکل سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از انجام RF از انجام تمرینات سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است روزانه بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش تم rf مشابه آن چیزی است که ما در تئاتر برای گرم شدن انجام می دهیم. جوش ها منطقه را تحریک می کنند و این گرما حرارتی است که ما برای کاهش وزن در حین ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی شما آماده رهاسازی و مخلوط شدن با بدن است.

همچنین ، به این ترتیب ، با تمرکز بر قدرت درون پوست روی لایه های اساسی پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را متعادل و نرم می کند و ساختار بافت های کوچک را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *