کاهش معجون | معجون برای رانهای نازک


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از انواع نوشیدنی ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله ، برخی از انواع قرص های کاهش وزن را بررسی می کنیم.

بهترین معجون برای کاهش:

اکثر مردم برای کاهش وزن قرص ها و قرص های کوچک و نوشیدنی های کوچک مصرف می کنند. مصرف قرص های کاهش وزن همراه با تغذیه و ورزش مناسب کمک بزرگی است. در این بخش از مقاله ، ما چندین داروی کوچک را معرفی می کنیم.

مخلوط سرکه سیب

مخلوط سرکه سیب

داروی سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این مخلوط و هر فنجان برای یک روز در هفته مورد نیاز است. برای افزایش اثربخشی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید روزانه از یک فنجان از این دارو استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

دارچین دارچین: دارچین ماده ای است که چربی را می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط از یک چوب چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید این دارو را هفته ای یکبار مصرف کنید.

چای معجزه آسای چای جینسینگ: جینسینگ ریشه گیاهی برای استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این دارو قدرت و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین را با عسل مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. بعد از تهیه الکل دارو مصرف کنید.

اگر به دنبال نوشیدنی های آسان هستید ، به شما توصیه می کنم یک نسخه از خاکشیر را با تخفیف اندک بخوانید.

مخلوط آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

آناناس با مخلوط زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین حاوی مقدار زیادی اکسیدان است و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را مخلوط کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

مخلوط انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. اینها همه کالری می افزاید و سیری زیادی دارد. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما بهتر است قبل از ورزش.

بادرنجبویه و زنجبیل

بادرنجبویه و زنجبیل

زنج زنجبیل با ترکیب لیمو: این مخلوط حاوی مقدار زیادی ویتامین C و اکسیدان است. سموم را در بدن آزاد می کند ، که در نهایت منجر به آزاد شدن سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه و لیمو را با هم ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از چنگال استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح میل کنید.

مخلوط تمشک و سرکه لیمو: لیمو سرشار از ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی ، می تواند سموم را از بدن خارج کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین حاوی کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید تمشک را با نصف سرکه لیمو مخلوط کنید.

مخلوط گریپ فروت و خیار: انگور خاصیت چربی سوزی دارد و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این دارو دارای خواصی است که باعث کاهش وزن حتی در حالت استراحت می شود. برای تهیه این مخلوط ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، کشمش ، لیمو و نعناع مخلوط کنید.

شما باید این دارو را سه تا پنج بار در روز مصرف کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این دارو باعث کاهش وزن فرد می شود.علاوه بر تمام داروهای ذکر شده ، داروهای گیاهی برای کاهش وزن نیز وجود دارد. با کلیک روی تکمیل اطلاعات خود در مورد داروهای گیاهی با کاهش.

چای سبز با مخلوط زنجبیل

چای سبز با مخلوط زنجبیل

چای چای سبز با مخلوط زنجبیل: چای سبز یکی از قدیمی ترین چای هایی است که برای کم آبی بدن استفاده می شود. ترکیب چای سبز و زنجبیل به حداقل خواص آن می افزاید. استفاده از یک لیوان از این دارو قبل از ورزش اثرات آن را افزایش می دهد.

composition ترکیب آن از لیمو و فلفل سیاه: فلفل خواص چربی سوزی زیادی دارد و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با داشتن یک برنامه تغذیه مناسب و استفاده از این دارو ، می توانید وزن دلخواه خود را بدست آورید. یک فنجان آب را با نصف سرکه لیمو ترکیب کرده و فلفل سیاه اضافه کنید تا این مخلوط حاصل شود. این مخلوط باعث هضم خوب غذا می شود و به فرد احساس سیری می دهد.

مخلوط هندوانه و زغال اخته: این مخلوط دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث ایجاد سموم از بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیموترش مخلوط کنید. دارو را خوب هم بزنید و از صافی رد کنید. بعد از بهترین تمرینات از این دارو استفاده کنید.

خواندن: قرص متفورمین برای بارداری

آناناس با مخلوط دارچین

ترکیب آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده عالی برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده را با نصف قاشق چایخوری پودر دارچین و 2 قاشق چای خوری آب لیمو مخلوط کنید تا این مخلوط حاصل شود.

مخلوط تمشک: مخلوط تمشک را می توان با رقیق سازی تهیه کرد. تمشک حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث ایجاد سم می شود. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. 4 توت فرنگی ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، یخ و آب را برای تهیه این مخلوط ترکیب کنید ، سپس این مخلوط را نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس میل کنید.

ترکیب کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص خود را دو چندان می کنند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در لیوان بگذارید.

مخلوط کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب شیرین یا سیب رنده شده را مخلوط کنید تا خورشتی درست شود. صبح و عصر از این دارو استفاده کنید. همچنین می توانید از این دارو بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

معجون کاهش پیشانی:

در قسمت قبل ، داروهایی را معرفی کردیم که به طور کلی باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم کاهش ران را معرفی کنیم. مخلوط مورد استفاده برای این منظور مخلوطی از جوش شیرین است. این معجون برای جمع شدن نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
مقیاس PH و روند درمان
energy انرژی تولید می کند و کارایی را افزایش می دهد.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق چای خوری آب لیمو را با نصف قاشق چای خوری سودا مخلوط کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این دارو را صبح با معده خالی استفاده کنید تا زمانی که به نتیجه دلخواه برسید. این دارو خاصیت چربی سوزی دارد و از چندین لایه سرطان جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

کاهش استرس ؛
پیشگیری از سرطان ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتایج دلخواه از این دارو ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه و سبزیجات به شما کمک می کند تا نتایج دلخواه خود را از این ترکیب بدست آورید. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این دارو دارد.

داروی ضد افسردگی سینوهه:

داروی ضد افسردگی سینوهه:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشابه و قرص است. ما در گذشته انواع داروهای کوچک را معرفی کردیم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن ، چربی تجمع یافته در اطراف شکم و کمر است.

نوشیدنی ها و داروها می توانند این چربی ها را حذف کرده و احساس بهتری در فرد ایجاد کنند. انواع مختلفی از داروها و نوشیدنی ها وجود دارد و از ترکیبات گیاهی استفاده می کنند. این مواد گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. همچنین ، گروهی از داروها حاوی سموم و سموم بدن هستند.

طرز تهیه داروی سینوهه:

طرز تهیه داروی سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها چربی سوزی می کنند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای مقاله به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در ادامه به معرفی داروی کاهش وزن می پردازیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تأثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی از بدن داشته باشد. با استفاده از این نوشیدنی در طول هفته ، می توانید نتایج بسیار خوبی به دست آورید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را دفع کرده و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد تشکیل دهنده این خط یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق چای خوری وی ، یک قاشق چای خوری کتان و یک قاشق چای خوری روغن نباتی است.

طرز تهیه این اسموتی به این صورت است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این نرم صبح است زیرا انرژی زیادی دارد.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی شامل چهار عدد توت فرنگی ، چهار میوه آبی ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه کوچک خیار و یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید تمام موادی را که شرح دادیم در یک لیوان آب قرار داده و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

فرضیه:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن تعادل را از بین می برد و بسیاری از مردم تمایل دارند که این چربی ها را حذف کنند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش وزن استفاده از نوشیدنی هایی است که از موادی ساخته شده اند که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از قرص های کاهش وزن به تنهایی کارساز نیست. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام دارای ترکیبات مختلفی هستند که گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث کاهش وزن و چربی سوزی می شود. در این مقاله انواع مختلفی از نوشیدنی هایی را که در حد اعتدال مصرف می شوند معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *