ژل تزریقی (پماد) ، پماد و لب های مصنوعی برای فشرده سازی و تقویت تن لب


داشتن لبهای بزرگ و معروف از دیرباز به عنوان یکی از موارد زیبایی شناخته شده است. لب ها را با مصنوعی یا تزریق ژل Au تزریق روغن لب ها را بزرگتر و برجسته تر می کند و زیبایی کل صورت را بهبود می بخشد. به خصوص افرادی که لب های نازک دارند می توانند از این روش ها سود ببرند. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین روش ها برای بهبود زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان و حتی مردان یک موضوع بسیار مهم است. با افزایش سن ، سطح استروژن کاهش می یابد و بنابراین با گذشت زمان رنگ لب ها کاهش می یابد و نازک می شود. لب ها را دراز کنید و تزریق ژل Na تزریق روغن و قلمه زدن می تواند ظاهر لب ها را بهبود بخشد و در شکل کاملاً طبیعی ، لب های نازک را بزرگتر و ضعیف تر کند. در کلینیک ایمنی رازی ، روش های تزریق روغن ، تزریق ژل (فیلتر) و بالم لب انجام می شود تا لب های شما مطابق با آخرین روندهای روز دنیا نشان داده شود. برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت می توانید با شماره ای تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

بهترین متقاضیان برای افزودن لب


بزرگسالان هر نسل می توانند کاندیدای خوبی برای تقویت لب ها باشند. افرادی که به طور طبیعی لب های نازک دارند یا لب هایشان به دلیل افزایش سن نازک شده است ، نتایج بهتری از این عمل خواهند گرفت. همه افرادی که می خواهند تحت عمل جراحی لب قرار بگیرند باید سالم باشند و انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه داشته باشند.

مراحل جراحی


بیماران قبل از انجام عمل جراحی تقویت دهان باید از دستورات پزشک پیروی کنند. در مواردی که پماد یا سوزن دهان ساخته می شود ، بیماران باید:

  • چند هفته قبل از عمل ، مصرف برخی داروها ، داروهای طبیعی و ویتامین ها را متوقف کنید.
  • شب قبل از عمل ، از خوردن و آشامیدن بعد از ساعت 12 شب اجتناب کنید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، لباس های گشاد و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، از آرایش و استفاده از لوازم آرایشی و لنز خودداری کنید.

انواع روش های ارتقاء لب


بسته به نیازها و اهداف بیمار ، ممکن است از روش های مختلفی برای بزرگ شدن لب ها استفاده شود تا بیمار ظاهر دلخواه خود را بدست آورد. گزینه های موجود عبارتند از:

پروتز دهان

پروتز دهان (پیوند) یکی از روش های جدید بزرگ شدن لب ها است.

مزایای پروتز

قلمه یا کاشت لب مصنوعی ، روشی دائمی برای تقویت لب ها است که نتایج مشهورتر و قابل مشاهده تری نسبت به ژل های تزریقی دارد و بنابراین انتخاب خوبی برای بیمارانی است که لب های نازک معمولی دارند. مزیت اصلی این روش این است که نتایج دائمی هستند وقتی ژل تزریق کوتاه مدت است و به مرور جذب بدن می شود.

جراحی دهان مصنوعی

جراحی دهان مصنوعی آسان است و انجام آن حدود یک ساعت طول می کشد. پزشک ابتدا یک برش کوچک در دهان ایجاد می کند. در بیشتر موارد ، برش هایی در گوشه دهان ایجاد می شود. در حقیقت بسته به تکنیک جراحی می توان برش را در جاهای دیگر ایجاد کرد. سپس پزشک یک برش کوچک در دهان ایجاد می کند تا موقعیت مصنوعی ایجاد شود. بازکردن این تونل کوچک در دهان در قرار دادن مناسب ایمپلنت در دهان و ایجاد نتایج طبیعی بسیار مهم است. جراح ایمپلنت لب را وارد تونل کرده و آن را به بافت های دهان وصل می کند. پروتز لب به طول مناسب بریده می شود و برش ایجاد شده روی لب بسته می شود.

جی! مشکلات مصنوعی دهان چیست؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، خطر و عوارض لب مصنوعی بسیار کمتر است. با این حال ، آگاهی کامل از خطرات و خطرات این جراحی بسیار مهم است. برخی از این عوارض جانبی احتمالی عبارتند از: رد شدن مصنوعی توسط بافت های بدن ، عفونت ، تلقیح مصنوعی و ترک زخم جراحی و سفت شدن لب ها. با انتخاب یک پزشک ماهر و با تجربه که از دانش بالایی در انجام این جراحی برخوردار است ، می توانید خطر این عوارض را کاهش دهید.

تزریق ژل

یکی از روش های چرب کردن لب ها استفاده از ژل (فیلر) روی لب ها است.

مزایای ژل تزریق خوراکی

پزشکان معمولاً برای بزرگنمایی و برجسته سازی لب ها استفاده می شوند تزریق ژل استفاده کنید. روش های تزریق ژل و همچنین تجهیزات مورد استفاده برای تزریق ژل بسیار متفاوت است و بنابراین بیماران با گزینه های زیادی روبرو هستند. بسیاری از بیماران گزارش می دهند که مزیت اصلی تزریق ژل خوراکی این است که از ظاهر خود اطمینان دارند. تزریق زل ظاهر محبوب و زیبای لب ها را بازیابی می کند. آستر لب نیز باعث می شود قسمت هایی از صورت شباهت بیشتری به یکدیگر داشته باشد.

مقالات تزریق ژل خوراکی

افزودن رژ لب و ژل با نتایج خوبی همراه است که فقط در 30 دقیقه قابل مشاهده است. معمولاً نیازی به تزریق بیهوشی نیست زیرا خود ژل حاوی لیدوکائین یا داروهای بیهوشی دیگر است. اثرات تزریق ژل بر روی لب ها کوتاه مدت است زیرا بدن در نهایت این مواد را جذب می کند. ماندگاری این نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است ، اما تقریباً 6 ماه است. به بیمارانی که می خواهند لب مصنوعی داشته باشند و لب های آنها کاملاً کشیده شده است ، ابتدا توصیه می شود که ژل را به دهان خود بمالند تا ببینند که آیا لب مصنوعی به آن می دهد یا خیر. نتایج دلخواه آنها را به دست آورند

خطر تزریق ژل روی لب

اگرچه تزریق ژل خوراکی عموماً با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است ، اما پاسخ بیمار به تزریق بستگی به نوع ژل انتخابی و میزان بهبود بدن وی دارد. عوارض جانبی تزریق ژل که بسیار خفیف هستند شامل قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با چند اقدام احتیاطی ساده ، این عوارض را می توان کاهش داد و همه این اثرات طی چند روز از بین می رود. جدی ترین و خطرناک ترین عارضه یک واکنش آلرژیک به ژل تزریق شده است که در واقع به ندرت رخ می دهد.

تزریق روغن

تزریق چربی یکی دیگر از روش های برجسته سازی و ایجاد لب است.

مزایای لیپوساکشن

برای بیمارانی که دوست دارند لب های قوی تر و محبوب تری داشته باشند اما دوست ندارند مواد خارجی را به بدن خود تزریق کنند ، به این ترتیب تزریق روغن بهترین حالت روی لب ژل تزریقی از بافت بدن حیوانات به دست می آید ، اما در روش تزریق روغن از چربی بدن بیمار استفاده می شود و نتایج بسیار طبیعی است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که به ندرت باعث ایجاد واکنش آلرژیک به بیمار می شود زیرا ماده مورد استفاده از بدن خود بیمار گرفته شده است. تزریق چربی یک روش ساده و سرپایی است و بهبودی تنها چند ساعت طول می کشد و پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. نتایج این عمل ظاهری بسیار طبیعی و ملایم دارد و این نتایج بین 6 ماه تا بیش از یک سال دوام دارد.

روش انتقال سوخت

به شکل تزریق روغن ، ابتدا برای کمک تزریق چربی برخی از چربی ها از ناحیه بدن مانند شکم و ران گرفته می شوند. این لیپوساکشن تغییرات زیادی در این ناحیه از بدن ایجاد نمی کند مگر لیپوساکشن عمده و لیپوساکشن باید به طور همزمان انجام شود. پس از لیپوساکشن ، روغن حاصله غنی شده و با سوزن بسیار ریز با استفاده از سرنگ به لب تزریق می شود. سوزن فقط دو لکه قرمز روی لب ها ایجاد می کند که هر کدام دارای حداقل مساحت 0.2 سانتی متر هستند.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند میزان چربی بدن را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند و در عین حال می خواهند لب های برجسته تری داشته باشند ایده آل است.

خطر تزریق چربی

تزریق چربی یک روش خطرناک است ، اما مانند هر جراحی دیگری ، عوارض جانبی نیز دارد. این عوارض می توانند در محل تزریق روغنی یا روغنی رخ دهند و شامل عفونت ، خونریزی ، تورم و درد خفیف می شوند. یکی از معایب این روش که پزشکان در تلاش برای مبارزه با آن هستند این است که چندین سلول چربی در حین انتقال چربی می میرند. جراحان ماهر از تکنیک های مختلفی برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، به جای تزریق یکبار پماد ، این کار را به تدریج انجام می دهند.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


مکمل خوراکی با ژل یا تزریق پماد یا لب مصنوعی معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک شما انجام می شود. زمان بهبودی بعد از بزرگ شدن دهان در بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به تکنیکی دارد که برای کشیدن لب استفاده می شود. اما اکثر بیماران می توانند ظرف یک روز به حالت عادی بازگردند ، مگر اینکه از بیهوشی عمومی برای عمل استفاده شود. تورم و کبودی را می توان پس از هرگونه عمل بزرگ شدن دهان انتظار داشت. در صورت استفاده از روش تزریق زل ، تورم حدود یک هفته طول می کشد و در صورت استفاده از روش تزریق روغن ، تورم می تواند تا سه هفته طول بکشد. میزان درد و ناراحتی بعد از جراحی بسیار ناچیز است و بندرت به مسکن نیاز دارد.

هزینه بزرگ کردن لب چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب در بیماران مختلف متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *