چگونه یک شهر دره هادسون یک زندان منحل را به یک مرکز پررونق شاهدانه تبدیل کرد

چگونه یک شهر دره هادسون یک زندان منحل را به یک مرکز پررونق شاهدانه تبدیل کرد


تنها یک ساعت رانندگی از شهر نیویورک ، وارویک یکی از شهرهای دره هادسون است که برای بازدید از بوتیک های پر از شمع های معطر پس از پیاده روی برای شاخ و برگ پاییزی مناسب است. این شهر حدود یک دهه پیش در مزارع ، مشاغل کوچک و یک زندان با امنیت متوسط ​​ساخته شد.

در محوطه تعطیل تعطیلات مرکزی نارنجی ، که زمانی افراد محبوس در بین معتادان به مواد مخدر را در میان زندانیان می شمردند ، اکنون توسط شرکت های شاهدانه جمعیت داده شده است ، که قول می دهند فعالیت های اقتصادی را در این منطقه تقویت کنند. حداقل یکی از این شرکت ها ، Green Thumb Industries ، آن را به عنوان یک داستان کامل بیان می کند ، فرصتی برای اصلاح برخی از معایب در جنگ مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در یک صنعت که زمانی مورد تمسخر قرار گرفته بود. این که آیا این عدالت توسط علفهای هرز قانونی قابل دستیابی است ، بیشتر شرکت های سفیدپوست با چهره های شرکتی هستند ، یک موضوع بحث برانگیز برای طرفداران است.

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو که در حال حاضر در 12 ایالت فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 550 میلیون دلار فروش ملی داشته است ، جدیدترین مستأجر است که از یک پارک صنعتی تبدیل شده به زندان در جاده ای پرپیچ و خم 10 دقیقه به بالا حرکت می کند. به درباره خیابان اصلی وارویک.

ماه گذشته ، این شرکت به یک مرکز تولید و پردازش 155 میلیون دلاری به مساحت 450،000 فوت مربع در محوطه دانشگاه وارویک وارد شد. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا امکانات سرپایی خود را در نیویورک اداره کند ، اما سرمایه گذاری در این تسهیلات به او این امکان را می دهد تا محصولات خود را به شرکت های دیگر که وارد بازار تفریحی جدید دولتی می شوند ، عرضه کند. Green Thumb وعده داده است که حداقل 175 شغل در سایت Warwick ایجاد می کند و حقوق آنها در سه سال اول فعالیت خود از 50،000 دلار شروع می شود.

در 9 سپتامبر ، مقاماتی که بر روی سنگ پایه صحبت کردند ، Green Thumb را دقیقاً همان شرکتی دانستند که امیدوار بودند همچنان به جذب این منطقه ادامه دهند.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارتوچی اعتراف کرد که در میان قانون گذارانی بود که در ابتدا نگران قانونی شدن ماری جوانا در نیویورک بودند ، این اتفاق در اواخر مارس رخ داد. اما مارتوچی گفت که از آن زمان این صنعت را به عنوان “یک محصول مiveثر و مثبت در زمینه ما” پذیرفته است. او وعده کار ساختمانی تحت رهبری اتحادیه در تأسیسات جدید و مشاغل طولانی مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین سرمایه گذاری Green Thumb در جامعه محلی را به دست آورد.

مارتوچی گفت خوش بین است که شرکتهای شاهدانه بیشتری را به دره هادسون جذب خواهد کرد و پیشنهاد کرد که این منطقه “دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه به دلیل خاک حاصلخیز ، نیروی کار ماهر و نزدیکی به نیویورک” باشد.

Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی نیویورک از Citiva Medical ، یکی از شرکتهای زیرمجموعه iAnthus Holdings-یکی دیگر از اپراتورهای شاهدانه تجاری چند دولتی-است که مزیتی نسبت به متقاضیان تفریحی جدید دارد. همسایگان آنها عبارتند از آزمایشگاه های Phyto-Farma ، که محصولات حشیش را آزمایش می کند-یکی از اجزای حیاتی صنعت تنظیم شده-و Urban Xtracts ، یک مرکز عظیم فرآوری کنف که در آن شرکت ها می توانند CBD را جدا کنند ، عصاره شاهدانه غیر القایی که در بسیاری از مصارف مصرف کننده استفاده می شود. محصولات

میراث جدید

پارک صنعتی اشغال شده توسط شرکت ها ، در سال 2014 تکمیل شد ، لزوماً با در نظر گرفتن شاهدانه توسعه نیافته بود. این ایده ایجاد یک جایگزین جذاب برای زندان مرکزی نارنجی بود ، که زمانی حدود 450 شغل و نیروی کار ارزان از زندانیان در پروژه های خدمات عمومی محلی به این منطقه ارائه می داد. مید اورنج یکی از هفت زندان بود که اندرو کوئومو فرماندار سابق آن در سال 2011 تصمیم گرفت تا در سال 2011 به عنوان یک طرح صرفه جویی در پول در سال مالی بسته تعطیل شود.

در رویداد پیشگامانه ، سرپرست مایکل سویتون از Mid-Orange به عنوان “شریک بزرگ جامعه در اینجا در شهر ما” تمجید کرد و در مورد شوک تعطیلی و تأثیر منفی بر مشاغل محلی صحبت کرد. پس از این حادثه ، وی به WNYC / Gothamist گفت که قدرت اقتصادی حشیش را در نظر گرفت هنگامی که شاهدانه ، گیاهی با ماری جوانا که دارای ترکیب THC بسیار کم بود ، در سال 2018 به صورت فدرال قانونی شد و این منطقه به محصول محبوب تبدیل شد.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb ، می خواست به طنز اشغال سایتی که در آن افرادی که قبلاً به دلیل جرایم مواد مخدر زندانی شده بودند ، در آن اقامت داشته باشند اعتراف کند. در زندان ، سرشماری از 750 نفر به 1000 نفر افزایش یافت ، با رعایت دقیق قوانین مواد مخدر در دهه 1980. برخی از ساختمانهای زندان هنوز در محل ساخت و ساز ایستاده اند.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در کارخانه تولید و فرآوری جدید ماری جوانا انقلابی این شرکت در وارویک نیویورک سخنرانی کرد.

فلش

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در تأسیسات انقلابی جدید تولید و فرآوری ماری جوانا شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

کارولین لوئیس

کوولر به حضار گفت: “ما درک می کنیم که چه اتفاقی برای جنگ علیه مواد مخدر افتاده است.” “ما قصد داریم این را معکوس کنیم ، اعتبار کسب کنیم ، صنعت را احراز کنیم. تغییر واقعاً در هوا به چشم می خورد. تغییر در کشور اتفاق می افتد. تغییر در اینجا اتفاق می افتد.”

با این حال ، جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه ، بی عدالتی تاریخی مربوط به این محل را برطرف نمی کند. اکثر افرادی که به اتهام ماری جوانا در آمریکا و نیویورک زندانی هستند سیاه و سفید هستند ، در حالی که C-suites در Green Thumb و iAnthus Holdings تقریباً کاملاً سفید هستند-بازتاب جمعیتی از صنعت قانونی حشیش تا به امروز.

Green Green انگشت شمار سیاهپوستان از بیش از 3200 کارمند در سرتاسر جهان را فاش نکرد ، اما تعهد خود را به “تنوع ، انصاف و مشارکت” اعلام کرد و گفت که حدود 30٪ از کارکنان “از نظر قومی متنوع” هستند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکتی برداشته است. در ماه جولای ، این شرکت 1.3 میلیون دلار درآمد از خط تولید Good Green متعهد شد تا از غیر انتفاعی که به آسیب های ناشی از جنگ مواد مخدر از طریق آموزش های حین کار و سایر برنامه ها می پردازد حمایت کند. این شرکت همچنین در ابتکار 90 تا صفر مشارکت دارد که هدف آن ارائه راهنمایی به شرکت ها برای از بین بردن نابرابری های ثروت نژادی در کشور است.

سبزه بیشتری بده؟

با این وجود ، برخی از طرفداران قانونی شدن می گویند انگشت شست سبز باید در ازای حمایت سخاوتمندانه دولت از طرف اورنج کانتی وعده بیشتری بدهد ، یا این حمایت باید به طور کلی به نفع بازیکنان کمتر مورد علاقه در صنعت حشیش حذف شود. مقامات محلی واقعاً کارهای زیادی برای استقبال آنها از Green Thumb انجام داده اند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان اورنج ، که می خواهد شرکت هایی را وارد این منطقه کند ، به Green Thumb یک بسته تخفیف مالیاتی برای استقرار در وارویک اعطا کرده است – به ارزش حدود 27 میلیون دلار در 15 سال. این شرکت همچنین برای دور زدن موانع نظارتی که تهدیدی برای به تاخیر انداختن این حرکت بود ، کمک گرفت.

Green Thumb با خرید مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر به قیمت 60 میلیون دلار در سال 2019 وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست وی مبنی بر انتقال مرکز تولید کننده به وارویک از محل اصلی Schenectady را رد کرد. دولت Cuomo می خواست شرکت های ماری جوانا پزشکی را از انجام چنین اقداماتی منع کند تا زمانی که ایالت بازار بزرگسالان را راه اندازی کند.

اما حتی پس از قانونی شدن علفهای هرز تفریحی ، Cuomo یک نهاد نظارتی صنعت ، هیئت کنترل شاهدانه ایجاد نکرد. فرماندار کتی هوچول رهبران خود را برای دو هفته اول کار تعیین کرد و هیئت مدیره اولین جلسه خود را در روز سه شنبه برگزار کرد.

سناتور مارتوچی گفت که قبل از ایجاد هیئت مدیره برای جابجایی Green Thumb مداخله کرد تا ساخت تاسیسات جدید پردازش آغاز شود.

“من می دانستم که همکاری با ما مهم است [state] وزارت بهداشت ، دفتر دولت و شرکت مطمئن شوند که ما جدول زمانی را تغییر داده ایم. ”مارتوچی در سنگ اندازی گفت. – و ما انجام دادیم.

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) ، در طول پیشگامان عکاسی در Warwick ، ​​NY در کنار مقامات منتخب و مدیران کار ایستاده است.

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) ، در طول کارهای پیشگام عکاسی در Warwick ، ​​NY در کنار مقامات منتخب و مدیران کار ایستاده است.

فلش

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) ، در طول پیشگامان عکاسی در Warwick ، ​​NY در کنار مقامات منتخب و مدیران کار ایستاده است.

کارولین لوئیس

کوولر به WNYC / Gothamist گفت: عوامل زیادی بر انتخاب محل استقرار دفتر مرکزی Green Green Thumb در نیویورک تأثیر گذاشت ، اما “مهمترین چیز برای ما این است که از جامعه حمایت کنیم و به جایی برویم که از آن استقبال می کنیم.”

برخی از معماران قانون مقررات و مالیات بر ماری جوانا نیویورک ، که با در نظر گرفتن فراگیری طراحی شده اند ، حکمت ارائه چنین کمک های سخاوتمندانه به شرکتی را که از قبل دارای منابع مالی عظیمی است زیر سال برده اند.

کریستال پیپلس استوکس ، رهبر اکثریت مجمع عمومی ، یکی از حامیان اصلی قانون ماری جوانا ، در ماه آوریل به VICE گفت: “این افراد پول کافی برای تأمین هر چیزی که دوست دارند دارند.”

قانون نیویورک ، که ماری جوانا را برای استفاده بزرگسالان مجاز می داند ، تصریح می کند که نیمی از مجوزها باید توسط متقاضیان عدالت اجتماعی ، از جمله افرادی که از جوامع تحت تأثیر جنگ مواد مخدر هستند ، اخذ شود و شامل مقرراتی است که برای شرکت های کوچک تر مجاز است. Green Thumb نمی تواند فروش ماری جوانا را برای مقاصد تفریحی آغاز کند تا متقاضیان کسب و کار جدید اجازه نگیرند و هنوز مشخص نیست که چقدر طول می کشد. در همین حال ، این شرکت می تواند فرایند ساخت تاسیسات و تولید محصولات شاهدانه را برای فروش در حدود 18 ماه آغاز کند.

کوولر استدلال می کند که کارآفرینان کوچکتر که می خواهند کلینیک های سرپایی یا سالن های شاهدانه را افتتاح کنند ، می توانند از یک کمک مالی خوب مانند Green Thumb بهره مند شوند ، زیرا آنها مجبور نیستند مدت زیادی منتظر بمانند تا محصولات ماری جوانا به قفسه برسد.

سرپرست وارویک سیتون از تخفیفات مالیاتی به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب دفاع کرد.

سویتون به حضار جمع آوری شده در محل ساخت و ساز گفت: “این برای شهر وارویک برای نسل های آینده است.” “ما ممکن است یک مرکز پیشرفته داشته باشیم که در آن جوانان جامعه ما … آنها می توانند در شهرستان اورنج بمانند ، شغل خوبی پیدا کنند و در اینجا کار کنند ، و زندگی کنند و از کیفیت زندگی لذت ببرند. این شهرستان “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *