چگونه می توان تولید کننده سوک سویا شد


برخی از باکتری های دستگاه گوارش می توانند مزایای غذاهای سویا را افزایش دهند ، در نتیجه باعث محافظت بیشتر از استخوان ها ، کنترل بهتر علائم یائسگی و کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات می شوند.، ولی چگونه می توانیم رشد این باکتری های زیبا را تقویت کنیم؟

قاعدگی است ستایش و کاهش استروژن ، که باعث علائم ناخوشایند احساس سوزش می شود [also known as hot flashes]، تعریق شبانه ، اختلالات خواب و خشکی واژن. در میان این علائم یائسگی ، گزارش شده است که اکثر زنان دچار سوختگی شدید هستند. ” شاید از خلاصه من مطلع باشید شواهد موجود در مورد نقش فیتواستروژن های سویا به کاهش این علائم کمک می کند ارسال شده در معدن زود ویدیو سویا غذا و یائسگیبه من بحث کردن متاآنالیز اخیر در معدن به زودی ویدیو، نحوه تبدیل به Equol Producerبه اگرچه توازن شواهد نکته ها برای این فواید از من است، نتایج تحقیقات فردی در همه جا وجود دارد. بله ، برخی مطالعات نشان دادن 20 ، 30 ، حتی 40 درصد بهتر از کنترل ، اما برخی هیچ تاثیری نشان نداد، همانطور که در 0:38 در معدن مشاهده می کنید ویدیوبه

این چیزی است که بوده است او اشاره کرد و جوامع حرفه ای مانند کالج آمریکایی Oپزشکان متخصص زنان و زایمانs در واقع ، تیاین مکمل ها ممکن است کار کنند ، اما شواهد قطعی نیست. این ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که مواد مغذی مورد استفاده از قسمت های مختلف سویا استخراج شده است. منt قدرت بهتر باشد اگر، به جای مکمل ، من اهل غذا هستم استفاده شدهبه این آزمایش شامل دو وعده غذای سنتی سویا در روز است-مثلا، دو فنجان شیر سویابه در واقع ، آن بله شما زنان مسن تر را در ژاپن می بینید انجام دادن، و آنها دارای برخی از پایین ترین نرخ های گزارش شده آتش سوزی در جهان است. با این حال، حتی مطالعات روی غذاهای سویا ، برخلاف مکمل ها ، انجام شده است گزارش شد نتایج متناقض چرا همه نمی روند؟ ممکن است مربوط به باکتری های گوارشی ما باشد.

افرادی که خوردن غذاهای تهیه شده از دانه های سویا که حاوی ترویج ایزوفلاون ها ، تمایل به سطح پایین طیف گسترده ای از بیماری های مزمن، مانند “بیماریهای قلبی عروقی ، بیماریهای استخوانی و سایر سرطانها مانند سرطان سینه ، مثانه و روده بزرگ” ، بنابراین جیک ما این مصونیت را با خوردن غذاهای سویای بیشتری جمع آوری می کنید؟ منمی تواند پیچیده تر از این باشد برخی از باکتری های دستگاه گوارش وجود دارند که می توانند ایزوفلاون های موجود در سویا را به ترکیب مفیدتری به نام تبدیل کنند تسخیر کردن، اما nهمه مردم می توانند این تبدیل را انجام دهندبه چرا که نه؟ بزیرا همه افراد نوع خاصی از باکتری های خوب را در روده خود ندارند. وجود دارد دو نوع مردم در جهان: بسته به گیاهان گوارشی ، تولیدکنندگان equol و تولید کنندگان غیر equol. تیخود می توان پشتیبانی با توجه به تفاوت مزایای سلامتی که در مطالعات بالینی مشاهده می کنیم. ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از افراد بیشتر از دیگران از سویا سود می برند.

مثلا، ممکن است به یاد داشته باشید a خواندن من به آن پرداختم اصلی در مورد ظاهر تحقیر جلوگیری از دست دادن استخوان در خارهای زنان در دوران قاعدگی، که در 2: 3 نشان می دهم2 در معدن ویدیوبه خوب، اگر تقسیم شده ایدشماe زنان در تولید کننده equol و تسخیر کردن غیر تولیدکنندگان ، آن را دریافت خواهید کرد سویا در equol کار می کرد نهتولید کنندگان، ولی است به نظر می رسد برای زنانی که باکتری های دستگاه گوارش آنها بیشتر است ، کار می کند تو می توانی سویا را به سطح بعدی برسانید

اکثر زنان ژاپنی equol انجام دادن از سویا که می خورند ، علائم اندک یائسگی که ممکن است داشته باشند، همانطور که در ساعت 2:55 بعد از ظهر مشاهده می کنید. ویدیوبه موضوعات دیگر پیشنهاد می دهد مردانی که اکولول تولید می کنند ممکن است کمتر به سرطان پروستات مبتلا شوند. اگر چنین است ، شاید ما متناسب هستیم بررسی احتمال بهبود محیط روده برای فعال کردن تولید equol فقط تعداد انگشت شماری از بزرگسالان غربی تو می توانی تولید کردن با این حال تقریبا هر گونه جانوری دیگری ظاهر می شود بتوانم یاتاقان بدون هیچ مشکل. در واقع اینطور است بدست آورد نام او زیرا اولین بار در داخل کشف شد کبوتر همانبه منبه طرز شگفت انگیزی ، یک اسب equol تولید کنید چه زمانی این تابستان ، ولی لا این زمستان ، زیرا تابستان است در حالی که باکتری روده آنها وجود داردو دسترسی به فیتواستروژن ها در شبدربه تیکلاه اولین اشاره ما بود که equol از گیاهان ساخته شده است

“این اتوبوس یک س importantال مهم می پرسد ، یعنی جیک ما کسی را که انجام می دهد ببرید nOt equol بسازید و آن را به equol تبدیل کنیدتهیه کننده؟ در واقع، ممکن است برعکس عمل کن؛ هاستفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها، که حذف گیاهان روده ای ، ممکن است این کار را انجام دهید “با حذف سوسک شما زیباست ، اما چگونه می توانید پاتا یک سوسک بسیار خوب؟ استراتژی های پیشنهادی با هم است تغییرات تغذیه ای یا پروبیوتیکی

انواع متداول پروبیوتیک قابل مشاهده نیست پشتیبانی، اگر چه، تغییرات تغذیه ای چطور؟ آنیمی از مردم ژاپن و کره می توانند تولید کردن همدل ، اما به همان اندازه پایین یکی سازمان بهداشت جهانی هفت آمریکایی ها تو می توانیبه من می توانستمبودن زیرا بیشتر سویا در آسیا خورده می شود؟ این منطقی خواهد بود: مناگر مقدار زیادی سویا بخورید ، می توانید رشد باکتری ها را در روده خود تقویت کنید که می توانند سویا را هضم کنند. آ یک ماه قرار گرفتن در معرض ایزوفلاون اضافی مشاهده نشد در حال تغییر تساویغیر تولید کننده، اگر چهبه آبعد فقط دو هفته از نوشیدن سه لیوان شیر سویا در روز، با این حال، سه آره شش زنان آنها بودند در حال تغییرویراستار سازمان بهداشت جهانی تساویتولید کنندگان همانطور که در 4: 4 مشاهده می کنید5 در معدن ویدیو، fau مثال، آ یک زن آغاز شده دشوار هرگونه تعمیر تسخیر کردن کاملابه پس از دو هفته نوشیدن شیر سویا ، او آن را دریافت کرد خوشه های خوب equol چه زمانی محققان او بیشتر نوشید، اما منبرای همه زنان کار نمی کند و وقتی که محققان او سعی کرد همان آزمایش برای مردان ، هیچ اتفاقی نیفتاد. بمناسب برای طراحی تابلو

جی! هر گروه غربی وجود دارد و سطوح بالای تولید equol از جانب سازمان بهداشت جهانیمتر ما می توان بتواند آن را بدست آورد سرنخ؟ سبزیجات داشتن یکی از بالاترین سطح تولید equol که تا کنون ثبت شده است و است بیشتر از چهار تا آنجا که ممکن است بودن تولیدکنندگان equol مانند همتایان غیر گیاه خوار خود. Wاو؟ محققان با توجه به داده های متناقض سویا ، فکر نکنید دلیل آن سویا است، ولی می توان بودن زیرا آنها بیشتر پروبیوتیک می خورند، پسندیدن الیاف؟ Au، شاید دمصرف چربی کاهش می دهد توانایی گیاهان گوارشی برای تشکیل equol ، یا شاید است دارد با مصرف کلسترول ارتباط داردبه تجزیه و تحلیل رژیم غذایی آره تولید کنندگان equol، ظاهراً آنها است به احتمال زیاد به خوردن مقدار زیادی از کربوهیدراتهیدراته کردنs ، پروتئین گیاهی و فیبربه

Rجستجوگران تلاش کرده اند دادن مکمل های فیبر و همچنین سویا ، اما به نظر نمی رسید که م workثر باشد. در مورد کسانی که غذای گیاهی می خورند هر چه باشد ، به زودی می توانند بودن تنها اکثر تولیدکنندگان equol در آسیایی ها به خوردن غذاهای غربی باقی مانده اند.

راه مهم

 • شواهد نشان می دهد که سویا در کاهش علائم یائسگی مفید است.
 • خوردن غذاهای تهیه شده از سویا می تواند شیوع بسیاری از بیماری های مزمن از جمله بیماری های قلبی ، بیماری های استخوانی و سرطان سینه ، مثانه و روده بزرگ را کاهش دهد.
 • برخی از باکتری های دستگاه گوارش می توانند ایزوفلاون های موجود در دانه سویا را به اکول تبدیل کنند که مفیدتر است ، اما همه افراد دارای انواع خاصی از باکتری ها برای این کار نیستند.
 • این تفاوت ها در گیاهان گوارشی ممکن است به توضیح تفاوت مزایای سویا در مطالعات کمک کند.
 • کسانی که باکتری های گوارشی آنها قادر به تولید equol هستند ، ممکن است علائم یائسگی کمتری و سرطان مثانه پایین تری را تجربه کنند.
 • فقط تعداد انگشت شماری از بزرگسالان غربی می توانند equol را ارائه دهند ، اگرچه به نظر می رسد تقریباً همه حیوانات دیگر قادر به انجام این کار هستند.
 • Equol از گیاهان ساخته شده است.
 • سبزیجات دارای بالاترین سطح تولید equol هستند و چهار برابر بیشتر از افراد غیر گیاهخوار احتمال تولید equol دارند.

در مورد کمک به کنترل حریق چه بود؟آاو؟ نگاه کن مال خودم ویدیو فیتواستروژن های سویا برای سوزشبه

خوردن غذاهای گیاهی طیف وسیعی از تأثیرات را بر باکتری های گوارشی ما دارد. برای مثال ببینید:

 • میکروبیوم: داستان داخلی
 • میکروبیوم: ما چیزی هستیم که آنها می خورند
 • Flashback Friday: Prebiotic – مراقبت از باغ سرپوشیده ما
 • چی NAنوع انتروتیپ میکروبیوم روده ما؟
 • چطور عوض کنیم NAنوع Enterotype ما
 • نحوه ایجاد سیستم گوارشی با روده
 • چگونه می توان یک پیوند بزرگ یک اهدا کننده بزرگ شد
 • چگونه سطح TMAO خود را کاهش دهیم
 • فلش بک جمعه: روده ای دیس بیوزیس – گرسنگی میکروبی ما
 • جی! آیا فیبر محافظ ضد التهابی است؟
 • فواید دانه های کتان برای التهاب
 • فواید خرما برای سلامت روده بزرگ

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارسالهای مستقیم من را مشاهده کنید:

 • 2019: شهادت کاهش وزن
 • 2016: چگونه به جاودانگی برویم: نقش تغذیه در پیشگیری ، دستگیری و تغییر قاتلان ما 15 صفحه برتر
 • 2015: رژیم غذایی به عنوان دارو: پیشگیری و درمان بیماریهای شدید و تغذیه
 • 2014: از جدول تا توانایی: مبارزه با بیماریهای معلولیت و غذا
 • 2013: اپل بیشتر در روز
 • 2012: علل اصلی مرگ را از بین ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *