چگونه می توانم به انجمن #TeamLSF بپیوندم؟


جامعه #TeamLSF

به دوستان جدید نیاز دارید؟ یکسان! وقتی رژیم خودم را می گذراندم ، احساس تنهایی می کردم. مانند این که هیچ کس واقعاً درک نکرده است که من چه چیزی را تجربه می کنم یا چرا این همه تغییر ایجاد کرده ام. من صادقانه معتقدم که یک سیستم حمایتی محکم و مسئولیت پذیری زنان کلید ایجاد موفقیت آمیز و حفظ تغییرات است ، و در اینجا جامعه #TeLLSF می آید!

اگر با Love Sweat Fitness آشنایی ندارید ، می خواهم ارتباط با دیگر دختران بد LSF را آسان تر کنم تا بتوانید اهداف خود را خرد کنید!

منnstagram

یک حساب LSF Fitness ایجاد کنید:

این بهترین راه برای تماس با تیم LSF است! اگر به دنبال پاسخگویی هستید اما نمی خواهید ROI شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! اینجا جایی است که می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را از LSF ارسال کنید ، عکس های پیشرفت خود را به اشتراک بگذارید و انگیزه روزانه را از تیم خود دریافت کنید! ما همه در این زمینه با هم هستیم و هرچه بیشتر به اشتراک بگذاریم ، بیشتر می توانیم آنچه را که نیاز دارید به شما ارائه دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و برای پشتیبانی بیایم!

استفاده و جستجوی هشتگ ها

به این ترتیب می توانید دختران بیشتری پیدا کنید تا با آنها ارتباط برقرار کنید ، ببینید در مورد Love Sweat Fitness چه اتفاقی می افتد و مطمئن شوید که من می توانم بیایم و برای شما نیز پشتیبانی کنم!

جامعه #TeamLSF ، نحوه پیوستن به حمایت و انگیزه

فیس بوک

به مکالمه دختر بچه نیاز دارید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن ، مشاوره و تماس با تیم خود است! امروز برای پیوستن درخواست کنید و ما شما را دعوت می کنیم. این فقط برای دختران است تا احساس اعتماد به نفس فوق العاده و راحتی کنند!

یوتیوب

آیا عضو کانال من شده اید؟ هر یکشنبه ، من ویدیوهای جدیدی را به اشتراک می گذارم که زندگی من ، نکات کاهش وزن و بسیاری از هک های شگفت انگیز را به شما ارائه می دهند تا به شما در داشتن بهترین زندگی کمک کنم! به انجمن ما در یوتیوب بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم از شما استقبال کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ما به عنوان یک جامعه برای خدمت ظاهر می شویم. ما اینجا هستیم به عنوان مکانی امن برای هر زنی که بیاید ، دیوارهایش را پایین بیاورد و به ساختن یکدیگر کمک کند. به دلیل عمیق ترین عدم قطعیت های خود ، با یکدیگر خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF با بقیه متفاوت است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *