چگونه سال جدید را با آموزش آغاز کنیم

چگونه سال جدید را با آموزش آغاز کنیم


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای افراد این است که تناسب اندام داشته باشند ، اما با داشتن یک سبک زندگی شلوغ ، رسیدن به این هدف دشوار است. براساس UAB Medicine ، “کمتر از 8 people مردم به تصمیمات سال نو پایبند هستند”. این تشخیص دشواری است و می تواند افرادی را که در تلاش هستند تا اهداف سلامتی خود را دنبال کنند ، باز دارد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای حفظ موقعیت خود به شما ارائه دهیم!

بنابراین دقیقاً چگونه می توانید از دستیابی به اهداف خود در این سال اطمینان حاصل کنید؟

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف خود در سال 2021 را مرور می کنید ، مطمئن شوید که واقع بینانه است. اگر “دوندگی ماراتن” را به عنوان هدف سال انتخاب کنید ، گفتن آن آسان تر از انجام آن است. در حالی که این امکان وجود دارد ، مطمئن شوید که برنامه ، سطح تخصص تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. همانطور که در مورد حل آنها فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای تعیین هدف برای تقویت ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب برای این کار این است که “تا فوریه تا 5 مایل در دویدن کار کنید”. این نوع اهداف استرس شما را کمتر می کند و به محض رسیدن به آن هدف می توانید به فکر اهداف بزرگتر باشید.

سالم بخرید

اگر در خانه غذای ناسالم دارید ، بیرون رفتن از زمین آسان است. در صورت خرید غذا ، حتماً لیستی بنویسید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در لیست پایبند خواهید بود و خریدهای ناگهانی نیز کمتر انجام می دهید. سعی کنید قبل از خرید غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، ممکن است بیش از حد انتظار غذای ناسالم بخرید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

متداول است که هنگام شروع تناسب اندام از واگن خارج شوید ، اما بازگشت به ماشین مهمترین قسمت برای رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار به هم ریختید ، دوباره شروع کنید و به خود اعتماد کنید. این به اولین شریک پاسخگو کمک می کند تا بتوانید تمرین و تغذیه سالم خود را با یکدیگر بررسی کنید. اگرچه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، اما هنوز جایی برای یک شریک وجود دارد. سعی کنید از برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس های ویدئویی برای همکاری استفاده کنید.

یک مرکز تناسب اندام محلی برای 10 نفر در این منطقه پیدا کنید

وقتی تمرین را به عنوان مبتدی شروع می کنید ، شروع عضویت در باشگاه می تواند مفید باشد. سالن ورزشی مقرون به صرفه با کلاس و تجهیزات خوب پیدا کنید. پرداخت هزینه عضویت نیز به شما انگیزه می دهد تا آنجا که ممکن است پول و آموزش خود را دریافت کنید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در آن منطقه وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *