چگونه با تمرین خود انگیزه خود را حفظ کنیم

چگونه با تمرین خود انگیزه خود را حفظ کنیم


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه تمرین کرده باشید ، ممکن است در دوره ای قرار بگیرید که انگیزه شما در حین تمرین از بین می رود. اگر باید با انگیزه و متعهد بمانید ، مهمترین چیز این است که بخواهید با روال عادی خود سازگار باشید. اما اگر بی انگیزه شدید ، ناامید نشوید ، این برای بیشتر ما اتفاق می افتد ، اما اگر جلوتر از بازی بمانید ، بازگشت به واگن آسان است. اگر انگیزه شما تمام شد ، ادامه دهید تا روال عادی خود را ادامه دهید!

در اینجا چند نکته برای انگیزه ماندن در تمرین وجود دارد:

تمرینات خود را زود انجام دهید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ باشد و از شما دور شود ، تمرین کنید. حتی اگر تمرین شما کوتاه باشد ، مهم است که فعالیت خود را زود شروع کنید ، اما بهانه ها را در طول روز ذخیره نکنید. آموزش اولیه همچنین نشان داد که شما در طول روز پربارتر و پرانرژی تر خواهید بود.

قبل و بعد از تیراندازی

اگر در جهت رسیدن به هدفی خاص کار می کنید ، عکاسی انگیزه بزرگی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. هر هفته ، دو هفته یا ماهانه یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس های شما پیشرفت شما را در کنار هم نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً هر عددی با یک تلفن هوشمند در دسترس است. موسیقی یک ابزار عالی برای سرگرم کننده تر شدن تمرینات شماست و با وجود هزاران لیست پخش آنلاین در حین تمرین ، می توانید به راحتی بر روی انتخاب خود کلیک کرده و تمرین را شروع کنید.

شرکای تسویه حساب

به اشتراک گذاشتن تمرینات خود با شخص دیگری باعث ایجاد انگیزه در هر دو می شود و شما را مسئول پایبندی به تمرین می داند. برای اطمینان از اینکه هر دو به سر کار می روید و ثبات خود را حفظ می کنید ، چک های هفتگی خود را با شریک حسابداری خود برنامه ریزی کنید. شما می توانید از برنامه های زیادی برای کمک به شما در ارتباط با شریک پاسخگو بودن خود استفاده کنید و برخی از آنها حتی در کلاس های تناسب اندام نیز موجود است.

عضویت در باشگاه بدنسازی را بدست آورید

عضویت در سالن بدنسازی باعث ایجاد انگیزه در باشگاه می شود ، زیرا شما روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. هنگام پرداخت هزینه عضویت در باشگاه ، ماشین ها ، کلاس ها و گروه های زیادی در دسترس است ، بنابراین اگر تازه شروع می کنید یا به چیزی چالش برانگیزتر نیاز دارید ، نگران نباشید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید هستید و انگیزه دارید ، Fitness را با 10 دلار ببینید! بسته به موقعیت مکانی شما ، چندین طرح عضویت ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما مراجعه کنید: www.fitnessfor10.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *