چرا Binge می خورم؟ 5 علت رایج شایع


جی! آیا تا به حال از خود پرسیده اید که “چرا من بیش از حد غذا می خورم؟”

اگر تا به حال دچار اختلال خوردن شده اید که در آن احساس می کنید کنترل ندارید یا نمی توانید غذا را متوقف کنید ، احتمالاً این ایده را داشته اید.

در طول سالهای تدریس من ، برایم روشن شد که پرخوری بیش از آن چیزی است که اکثر مردم تصور می کنند.

خوردن الکل یکی از شایع ترین چالش ها برای بسیاری از شرکت کنندگان ما در راه تغذیه ذهنی قبل از پیوستن است. اگر این هفته یا در موارد خاص به آنها رسید ، آنها گیج ، غرق شده اند ، و دقیقاً نمی دانند چه اتفاقی می افتد ، چرا این اتفاق می افتد ، و چگونه می توانند به جلو حرکت کنند تا رابطه خود را با غذا متعادل کنند.

هنگامی که بهتر می توانید بفهمید چه چیزی باعث رفتار پرخوری شما می شود ، می توانید اقداماتی را برای جلوگیری از آن انجام دهید ، رابطه خود را با غذا بهبود بخشید و تعادلی را که دوست دارید برقرار کنید.

Binge Eating چیست؟

قبل از اینکه در مورد علل ایجاد آن صحبت کنیم ، باید در مورد آنچه واقعاً هست قدم بگذاریم ، و به طور مشابه نه.

اول از همه ، دو سطح پرخوری وجود دارد. ما اختلالات پرخوری داریم ، سپس عادات ، عادات یا تمایلات پرخوری داریم.

Binge Kula Trida

بر اساس گزارش NEDA ، خوردن بی اشتهایی عبارت است از: “اختلالات خوردن مکرر ، احساس از دست دادن کنترل بر مصرف الکل ، خجالت ، مشکل یا احساس گناه بعدا”.

به طور خاص ، پرخوری شناخته شده است ، بیش از حد معمول یک رژیم معمولی در عرض 2 ساعت یا کمتر در نظر گرفته می شود. همچنین افراد در این دوره ها عدم کنترل را تجربه خواهند کرد. آنها ممکن است احساس کنند که نمی توانند خود را کنترل کنند یا عمدا غذا نمی خورند.

به گفته NEDA ، این فواصل توصیف شده به طور متوسط ​​، حداقل یک بار در هفته به مدت 3 ماه با در نظر گرفتن اختلال پرخوری رخ می دهد.

علاوه بر این ، اختلال پرخوری شایع ترین اختلال خوردن در آمریکا است. تحقیقات نشان می دهد که 1.25 women از زنان و .42 men از مردان دارای اختلال خوردن هستند.

دوره های پرخوری

حالا فرض کنید شما علائمی را تجربه می کنید که ما به تازگی آنها را تجربه کرده ایم. شما از اندازه بزرگتر از قسمت معمولی استفاده می کنید ، کنترل خود را از دست می دهید و احتمالاً بعد از آن واقعیت احساس سرخوردگی یا گناه می کنید.

اما در مقایسه ، شما این دوره ها را به ندرت از آنچه در بالا توضیح داده شد ، یا شاید با شدت کمتر دریافت می کنید.

در حالی که ممکن است در خوردن Binge مشکلی نداشته باشید ، باز هم دوره های مکرر خوردن را تجربه می کنید.

چرا Binge می خورم؟

چرا این اتفاق می افتد؟ دلایل مختلفی برای این دوره ها وجود دارد. شاید شما به یکی از این دلایل یا ترکیبی از چند مورد از آنها این غذا را می خورید.

اجازه دهید در مورد برخی از علل شایع پرخوری صحبت کنم که من به عنوان مربی رفاه و رژیم غذایی آن را می بینم.

5 دلیل برای پرخوری

1. به اندازه کافی غذا نخوردن

یکی از شایع ترین دلایلی که افراد پرخور شدن را تجربه می کنند ، عدم مصرف کافی غذا یا محدود کردن میزان مصرف آنها است.

مانع عمدی

این مانع می تواند در شرایط مختلف بسیار متفاوت به نظر برسد. به عنوان مثال ، این می تواند شامل محدودیت کامل غذا ، برخی از اقلام غذایی یا فقط محدودیت اندازه جزئی باشد.

این اغلب نتیجه تغذیه مزمن است که منجر به چرخه های شروع و توقف مکرر می شود. این امر به طور کلی در نتیجه قوانین و مقررات غذایی فردی انجام می شود.

برای این که بدن به طور منظم تغذیه کافی دریافت نکند ، در نهایت به مرحله تجزیه می رسد. این انرژی را می گیرد تا بدن را از غذای مورد نیاز و نیاز خود دور کند. از آنجا که قدرت کم است ، این منبع تغذیه در نهایت منقضی می شود و دروازه سیل باز می شود.

اندازه بخش از پشت بام عبور می کند و خودکنترلی از مسیر پایین می رود. بدن در تلاش است تا کمبود تغذیه دریافتی را جبران کند.

در پایان این دوره ها ، افراد اغلب احساس غرق شدن ، تورم ، خجالت و گیجی می کنند. این امر آنها را به بازگشت به سد در تلاش نامناسب برای “رفع” یا “رفع” دوره بین المللی اخیر سوق می دهد.

انسداد ناخواسته

همچنین لازم به ذکر است که برخی از افراد برای اشتباهات کافی غذا نمی خورند.

یکی از شرکت کنندگان ما در حال مطالعه امتحانات حقوق خود بود ، هنگامی که سعی می کرد زیاد غذا بخورد در شب. پس از بررسی عادات او ، متوجه شدیم که استرس او اشتهای او را سرکوب می کند و باعث می شود در طول روز چیزی جز میله های پروتئین نخورد. وقتی بعد از یک روز کامل از کتابخانه به خانه برگشت ، عصبانی بود و بدنش در حال بدست آوردن چیزی بود که به دست نیاورد.

پیش می رود ، او غذا را با او بسته بندی می کند و یادآوری غذا را تنظیم می کند تا مطمئن شود غذای مورد نیاز خود را در طول روز دریافت می کند.

2. تنظیم اخلاق غذایی و ذهن آگاهی

چه محدود کننده باشد ، چه نباشد ، در مقادیر مصرف الکل اغلب همراه آن است.

وقتی می گویم به غذا اخلاق می دهم ، آنچه در اینجا به آن اشاره می کنم این است که غذا را خوب یا بد ، درست یا غلط ، درست یا غلط می بینیم.

کسانی که به غذا ارزش می دهند اغلب از مواد غذایی به عنوان خوب یاد می کنند و هنگام استفاده از آنها احساس غرور می کنند. آنها همچنین در مورد مواد غذایی اساسی که دارای تغذیه بد زیادی نیستند صحبت می کنند. سپس با مصرف این غذاهای خوشمزه احساس گناه یا شرمندگی می کنند.

وقتی این نوع اخلاق را در غذا قرار می دهیم ، اقلام غذایی که در واحد “بد” هستند بسیار جذاب هستند. هنگامی که این اقلام غذایی مصرف می شود ، ممکن است احساس عدم کفایت یا فوریت احساس شود. اندیشه های کمبود می تواند شما را به این باور برساند که چون “نباید” این غذاها را داشته باشید ، آنها باید اندازه وعده را سریعتر یا بزرگتر از حد معمول بخورند.

تغییر در این امر ناشی از این ایده است که این می تواند “تنها فرصت” شما برای خوردن غذا باشد. یا ، آنها ممکن است به خود بگویند که این “آخرین باری” است که از موارد گفته شده استفاده خواهند کرد ، بنابراین آنها باید “تجربه” خوبی داشته باشند.

این ذهن ها می تواند منجر به اختلالات پرخوری ناخواسته یا اختلالات پرخوری در طول زمان شود.

3. عدم رژیم غذایی متعادل

ما همیشه در مورد تغذیه خالص در مورد یک رژیم متعادل و مغذی صحبت می کنیم! برای توصیف و تحویل آسان این غذا ، از سیستم پنجم پایه خود استفاده می کنیم. تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید که شما را از طریق پنج سیستم اصلی ما در ایجاد غذاهای متعادل راهنمایی می کند که می توانید برای تهیه غذا یا طبخ تازه این هفته از آنها استفاده کنید!

رژیم غذایی اصلی شامل همه منابع غذایی پروتئین ، کربوهیدرات ها و قندها ، کربوهیدرات ها ، کربوهیدرات ها ، چربی ها و عوامل مزه است.

هر یک از دستگاه ها بدن را به شیوه ای متفاوت و مهم تغذیه می کند. وقتی چندین گروه غذایی (عمداً یا ناخواسته) را از دست می دهیم ، می تواند منجر به پریودهای پرخوری شود.

بدن هوس این چیزها می کند زیرا به بدن اجازه می دهد احساس سیری و قوت کند. آنها به بدن اجازه می دهند عملکرد بهتری داشته باشد!

هنگامی که رژیم غذایی افراد اساساً شامل غذای فرآوری شده یا مفقود شده برای برخی از آن وسایل است ، ممکن است کنترل خود را در مورد غذا از دست بدهند و در نتیجه مقدار زیادی مصرف کنند.

گاهی اوقات این می تواند در اثر گرسنگی ایجاد شود ، اما اغلب از مرحله گرسنگی و سیری فراتر می رود. این امر آن را در واحد دوره پرخوری قرار می دهد.

4. احساسات یا استرس های کنترل نشده

وقتی روشهای م toثر برای مقابله با احساسات یا استرس توسعه نیافته است ، افراد ممکن است در عوض به دنبال غذا بروند.

استرس و نوسانات خلقی بسیار رایج است ، اما در صورت عدم مدیریت طولانی مدت ، در پرخوری می تواند با گلوله برفی افزایش یابد.

در این مورد ، غذا خوردن راهی برای رهایی از احساسات یا استرس هایی است که آنها احساس می کنند. به دلیل گرسنگی نیازی به خوردن نیست و بنابراین آنها نکات سیری را نیز نادیده می گیرند. تقریباً راه بی حسی است.

وقتی گرسنگی و سیری کاملاً نادیده گرفته شود ، می توان در کوتاه مدت غذای زیادی مصرف کرد. علاوه بر این ، عدم کنترل می تواند تجربه شود زیرا ارتباط بدن ذهنی خاموش است.

اگر احساس می کنید هیچ راهی برای کنار آمدن با افزایش استرس و خلق و خوی ندارید ، این ممکن است دلیل این رژیم غذایی شما باشد.

5. عزت نفس یا تصویر بد بدن

بسیار معمول است که افرادی که در این دوره ها دخیل هستند از اعتماد به نفس پایینی برخوردار باشند یا بدنی بدی داشته باشند. ارتباط بین این دو اغلب تا حدی نتیجه خرابکاری های شخصی است.

اگر متوجه شدید که بدنبال غذا هستید و با خود بگویید: “من در حال حاضر از بدنم ناراضی هستم تا بتوانم بیشتر غذا بخورم” ، “همه چیز در حال حاضر بد است بنابراین چه کسی اهمیت می دهد که من زیاد غذا بخورم.” ، یا “تغذیه سالم هیچ چیز متفاوتی را به همراه ندارد ، بنابراین من مجبورم هر چیزی را که می خواهم بخورم و تا آنجا که می خواهم بخورم.” ، شما می توانید از این طریق به عنوان وسیله ای برای خودزنی غذا بخورید.

برنده شدن در این Binge

برای جلوگیری از پرخوری ، اولین قدم این است که رابطه خود را با غذا درمان کنید.

ایجاد یک رابطه سالم با غذا به شما امکان می دهد غذای مغذی و متعادل بخورید و با استرس و احساسات کنار بیایید. به شما این امکان را می دهد که به گرسنگی خود و علائم سیری و همچنین چرخه تغذیه گوش دهید. شما حتی می توانید یک احساس قدرشناسی و شفقت قوی برای خود و بدن خود ایجاد کنید.

این دقیقاً همان چیزی است که ما به افراد یاد می دهیم چگونه در مسیر تغذیه ذهنی خود انجام دهند. ما مراحل را برای بهبود رابطه شما با غذا طی می کنیم. ما به شما می آموزیم که چگونه روابط جدیدی ایجاد کنید که امکان رشد ، ثبات و حمایت را فراهم کند.

شما می توانید سمینار رایگان ما را تماشا کنید تا بیاموزید که چگونه با انتخاب غذای خود تعادل بیشتری داشته باشید تا بتوانید از مصرف غذا و تغذیه عاری باشید ، وزن خود را افزایش دهید و رابطه ای سالم با غذا و بدن خود برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *