چرا صادقی اینقدر با قرمزها مذاکره کرد؟


منبع: ایرنا سعید صادقی گل گهر سیرجان را سلطان نقل و انتقالات فوتبال ایران معرفی کرده اند. او در ۲۱ فصل رکورد ۱۴ گل به ثمر رسانده است و در تابستان امسال به لیگ برتر پیوند خورده است. . شاید برای صادقی که در ۲۸ سالگی ستاره شد، رنگ تیمی و تفاوت ها ناچیز به نظر برسد، اما معیارهای انتخاب تیم در قسمت های دیگر خلاصه می شود که مهمتر از همه از نظر مالی است.

صادقی هنوز در لیست بازی های ملی خود قرار نگرفته و در حال حاضر در لیست نهایی حضور دارد. دراگان اسکوچیچ استقلال پس از اخراج به تیم ملی دعوت شد. آره، به جای عبور از مرز، نگاهی به دلارهای خلیج فارس بیندازید. فرهاد مجیدی به الاتحاد کلبه بروید.

در ذهن این بازیکن چه می گذرد؟ هیچ کس نمی داند که تعصب رنگ آن کجاست. آره، او سعی می کند نفرت خود را پنهان کند و از این طریق می تواند رقابت بین تیم های ویژه برای کار خود را افزایش دهد.

صادقی که حالا قراردادش را به ۲۰ میلیارد رسانده است، با وجود این خبر و پیام قرمز نتوانسته او را برای پیوستن به باشگاه مجاب کند. خبر پیشنهاد ۲۰ میلیاردی پرسپولیس در رسانه ها درز کرد. اما مسئولان استقلال با پیشنهادهای بیشتر و نه بیکاری به دنبال حذف او از میز مذاکره با سرخپوشان هستند.

شاگرد امیر قلعه وانی تیم محبوبی را انتخاب می کند تا با یک تیر دو هدف را برای دو هدف نشانه گیری کند. اول از همه، او با پیوستن به یک تیم هوادار به دنبال افزایش استراتژی بازار داغ و افزایش حجم قرارداد خود است. او می خواهد جایی در قلب هوادارانش داشته باشد.