چرا باید عضویت در باشگاه را به کارمندان خود توصیه کنید – Kennedy Fitness


شرکت ها مزایای گوناگونی را برای کارکنان ارائه می دهند ، اما عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت بسیار بیشتر از آن چیزی است که باید باشد. دلایل خوبی وجود دارد که این را به عنوان پاداش و راهی برای کارکردن آن برای کار و کارکنان ارائه دهید. مهم است که یک مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکتی در South Jersey انتخاب کنید ، و در Kennedy Fitness ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ عمومی سلامتی و رفاه است که می تواند به بهره وری بیشتر کارکنان و افزایش وفاداری شرکتی کمک کند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند و این باعث بهبود روحیه کلی محل کار می شود. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامتی به کسانی که با هم کار می کنند کمک می کند تا بر تمام ابتکارات سلامتی ، از جمله اقدامات با هدف کاهش شیوع بیماری در محل کار ، نظارت بیشتری داشته باشند.

باید روحیه کارکنان ارتقا یابد

اگر ثابت کنید که شما به عنوان یک کارفرما به سلامت روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید ، کارکنان شما احساس اهمیت می کنند و اگر مردم چنین احساسی داشته باشند ، عملکرد آنها بهبود می یابد. علاوه بر این ، کارکنان ممکن است “دوستان باشگاه” شوند ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند یک داروی پیشگیرانه باشد

آموزش منظم و تشویق کارکنان به ورزش می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از افراد کم تحرک تجربه می کنند ، مانند سردرد و کمردرد ، کمک کند. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن ، جلوگیری از بیماری ، که به معنی زمان کمتر از دست رفته برای تجارت است ، کمک کند.

صرفه جویی در هزینه

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در باشگاه می شود ، در زمان مالیات حذف می شود و هزینه های شرکت را جبران می کند ، در حالی که به کارکنان اجازه می دهد از امکانات مالی برای دسترسی به سالن های بدنسازی و تناسب اندام برخوردار نباشند. برخی از گزینه ها وجود دارد که کارفرمایان می توانند برای پرداخت کامل عضویت ، ارائه تخفیف به کارکنان یا پرداخت بخشی از عضویت تا زمانی که کارکنان در ساعات خاصی از هفته به باشگاه می روند.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه بدنسازی می تواند به کاهش حق بیمه شرکت ها نیز کمک کند ، زیرا کارکنان سالم تر ویزیت های پزشکی کمتری دریافت می کنند و نسخه های کمتری دریافت می کنند که این امر هزینه زیادی را برای بیمه گذاران به دنبال دارد.

چرا عضویت در کمپ آموزشی را به کارکنان خود توصیه می کنید؟

بیا ببینیمش!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا بدانید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه بدنسازی کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و حرکت کنند!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *