پیش بینی قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر + آپدیت تیم ایران – نبأ خبر


سایت انگلیسی «soccer.nbcsports» در گزارشی به مشکلات گروه دوم پرداخته و پس از آن گروه سوم در انگلستان. قاره آمریکا با ولز و ایران؛ این یک گروه بسیار دشوار و پر از داستان است.

به گزارش نبأخبر، روزنامه الرای قطر در گزارشی درباره جشن های لوتار ماتیوس در جام جهانی این کشور نوشت: جام جهانی قطر می تواند تجربه بزرگی برای فوتبالیست های جهان باشد. شرایط جسمانی با گذشته متفاوت است. فوتبالیست‌های حرفه‌ای همیشه آماده حضور در زمین هستند، اما این جام مثل هر جام جهانی دیگری نیست.

ماتئوس افزود: خیلی خاص است که همیشه بتوانیم میزبان جام جهانی متفاوتی با شرایط جدید باشیم که جهان در سال ۲۰۱۰ در آفریقا شاهد آن بود. در آن سال آفریقای جنوبی میزبان جام جهانی بود و تجربه خاصی به حساب می آمد. هر قاره ای حق میزبانی جام جهانی را دارد و فوتبال قطر در اینجا آنقدر محبوب است که همه منتظر شروع جام جهانی هستند. امیدواریم در پایان این مسابقات شاهد نتایج خوبی باشیم.

ستاره سابق بایرن مونیخ که ۵ جام جهانی با آلمان بازی کرده است، گفت: هر فصل تجربه متفاوتی است. او از سال ۱۹۸۲ تا ۱۹۹۸ در جام جهانی بازی کرد. جام جهانی ۱۹۹۰ نقطه عطفی برای من بود و تیم ملی فوتبال آلمان با نتایج خوب این عنوان را به دست آورد، اما مانشافت در جام جهانی ۱۹۹۴ و ۱۹۹۸ عملکرد خوبی نداشت.

او گفت آلمان می تواند قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شود اما باید از تجربه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و یورو درس بگیرد. این تیم اهل فرانسه است. ترس از رویارویی با آرژانتین و برزیل و بازی با آلمان برای هیچ کشوری آسان نیست.

سرانجام ماتئوس گفت قطر در چند سال اخیر پیشرفت خوبی در فوتبال داشته است و می توانست در جام جهانی نتایج خوبی کسب کند.

آخرین وضعیت تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲
رسانه های انگلیسی روی سختی راهیابی به مرحله دوم جام جهانی ۲۰۲۲ تمرکز کرده اند و کشورمان تیم ملی دارد.

تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف آمریکا خواهد رفت. انگلستان آنها در گروه دوم به مصاف ولز خواهند رفت.

در همین راستا سایت انگلیسی «soccer.nbcsports» در گزارشی به مشکل گروه دوم پرداخت. قاره آمریکا با ولز و ایران؛ در این گزارش آمده است که این گروه بسیار دشوار است.

آیا سه شیر می توانند با حمایت کمی از طرفداران آن را به سطح بعدی برسانند؟ ولز و ایران از این واقعیت که مدافعان قوی و مهاجمانی توانا دارند که می توانند فوراً پیروز شوند، ناامید خواهند شد.

از هاریکن تا انگلستان، گرت بیل، ولز، کریستین پولیسیچ تا مراحل حذفی ایالات متحده. هدف ایران دو جنگنده رو به رشد سردار آزمون و طارمی است. همه این شرایط حکایت از سختی رقابت گروه دوم دارد.

اگرچه بسیاری بر این باورند که انگلیس بهترین شانس را دارد، ولز، ایالات متحده و ایران پتانسیل رشد برابر دارند و رتبه بندی جهانی آنها نشان می دهد که این گروه چقدر می تواند دشوار باشد.

قطر فهرست پردرآمدترین مربیان جام جهانی را اعلام کرد.

به گزارش سایت فایننس فوتبال، بر اساس تحقیقات انجام شده توسط Finance Football، فدراسیون فوتبال در مورد حقوق سالانه تیم های ملی حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ تصمیم گیری کرده است. هانسی دیتر فلیک با ۶.۵ میلیون در سال، ۵.۵.۸ میلیون بیشتر از گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، در صدر فهرست قرار دارد.

دیدیه دشان قهرمان فصل گذشته با ۳.۸ ۳.۸ میلیون یکی از پردرآمدترین مربیان جهان بود. تیته سرمربی برزیل نیز قرارداد جدیدی را به ارزش ۳.۶ میلیون تومان تمدید کرد.

هلند (لوئیس فن خال)؛ جراردو مارتینو، مکزیک؛ لیونل اسکالونی از آرژانتین؛ قطر (فلیکس سانچز بلاس)؛ قطر و پرتغال (فرناندو سانتوس) در دور بعدی حقوق بین دو تا سه سال قرار دارند. میلیون یورو

در این مرحله، دراگان اسکوچیچ که سالانه ۶۶۵۰۰۰۰ درآمد دارد، در رده ۲۳ قرار دارد و بالاتر از پسر عموی خود زلاتکو دالیچ است که کرواسی را در جام جهانی سال گذشته به مقام دوم رساند.

لیست قراردادهای مربیان برای جام جهانی ۲۰۲۲ به شرح زیر است:

۱. هانس دیتر فلیک (آلمان) – ۶ ۶,۵۰۰,۰۰۰

۲. گرت ساوتگیت (انگلیس) – ۸۰۰ ۵,۸۰۰,۰۰۰

۳. دیدیه دشان (فرانسه) – ۸۰۰ ۳,۸۰۰,۰۰۰

۴- تیته (برزیل) – ۶۰۰ ۳,۶۰۰,۰۰۰

۵. لوئیس فن خال (هلند) – ۹۰۰ ۲,۹۰۰,۰۰۰

۶- جراردو مارتینو (مکزیک) – ۹۰۰ ۲,۹۰۰,۰۰۰

۷. لیونل اسکالونی (آرژانتین) – ۶۰۰ ۲,۶۰۰,۰۰۰

۲- فلکس سانچز باس (قطر) – ۴.۲.۵ ۴.۲.۵

۹. فرناندو سانتوس (پرتغال) – ۲ ۲,۲۵۰,۰۰۰

۱۰. مورات یاکین (سوئیس) – ۶۰۰ ۱,۶۰۰,۰۰۰

۱۱. پائولو بنتو (کره جنوبی) – ۳۰۰ ۱,۳۰۰,۰۰۰

۱۲. گراهام آرنولد (استرالیا) – ۳۰۰ ۱,۳۰۰,۰۰۰

۱۳. گرگ برهالتر (ایالات متحده آمریکا) – ۱، ۱،۲۵۰،۰۰۰

۱۴. روبرتو مارتینز (بلژیک) – ۲۰۰ ۱,۲۰۰,۰۰۰

۱۵. Kasper Heulmend (دانمارک) – ۱ ۱,۱۵۰,۰۰۰

۱۶. لوئیس انریکه (اسپانیا) – ۱، ۱،۱۵۰،۰۰۰

۱۷. هروه رنارد (عربستان سعودی) – ۱۰۰ ۱,۱۰۰,۰۰۰

۱۸ – هاجیمه موریاسو (ژاپن) – ۱, ۱,۰۵۰,۰۰۰

۱۹ – وحید هلیل هودزیچ (مراکش) – ۹ ۹۲۰,۰۰۰

۲۰. دیگو آلونسو (اروگوئه) – ۸ ۸۶۰۰۰۰

۲۱. گوستاوو جی. آلفارو (اکوادور) – ۷۷۷۰۰۰۰

۲۲. دراگان استویکوویچ (صربستان) – ۶ ۶۵۰۰۰۰

۲۳- دراگان اسکوچیچ (ایران) – ۶ ۶۵۰۰۰۰

۲۴. زلاتکو دالیچ (کرواسی) – ۵۰ ۵۵۰,۰۰۰

۲۵- چسلاو میخنویچ (لهستان) – ۵۰۰,۰۰۰ ۵۰۰,۰۰۰

۲۶ – جان هردمن (کانادا) – ۰۰۰ ۴۸۰,۰۰۰

۲۷ – کریس هیتون (غنا) – ۰۰۰ ۴۰۰,۰۰۰

۲۸- راب پیج (ولز) – ۳ ۳۸۰۰۰۰

لوئیس سوارز (کاستاریکا) – ۳۵۰,۰۰۰

۳۰- Rigobert Song (کامرون) – ۳ ۳۴۰,۰۰۰

۳۱. آلیو سیسه (سنگال) – ۳۱۰,۰۰۰

۳۲. جلیل قادری (تونس) – ۰۰۰ ۱۳۰,۰۰۰