پیشرو در توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.


حضور پررنگ در خلیج فارس در بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست هشتم آبان ماه در تهران افتتاح می شود.

پیشرو در توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست.

برای گزارش دادن دیدارنیوز-سرویس خوزستانبه گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، این نمایشگاه تا چهارشنبه دوم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.
شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان یک شرکت فعال و پیشرو در زمینه توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست با برنامه ریزی جامع در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
“توسعه پایدار، چالش های زیست محیطی پروژه ها”؛ “بازیابی شعله، مدیریت آب و فاضلاب”. “مسئولیت اجتماعی و خواسته های شهروندان محلی”؛ برگزاری پلاک های تخصصی “مدیریت کربن” و “پایش بیولوژیکی کارکنان”؛ برنامه های مهم ترین شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست.
علاوه بر این، علاوه بر جلسات و برنامه های دیگر؛ ادامه اقدامات موثر در زمینه حفاظت از اکوسیستم کشور و به کارگیری اصول دانش در این زمینه. چهار قرارداد همکاری بین «دانشگاه صنعتی شریف»، «دانشگاه» و شرکت‌های تابعه؛ علوم پزشکی شیراز» و «اداره کل آب و فاضلاب استان های خوزستان و ایلام» به پایان رسید.
برای آشنایی بیشتر با برنامه ها و اقدامات راهبردی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در زمینه حفاظت از محیط زیست، از غرفه این شرکت واقع در سالن ۵ نمایشگاه بین المللی تهران در بزرگراه شهید چمران دیدن فرمایید.