پیروزی پیش فصل نتز مقابل باکس فقط اشتهاآور رقابت است

پیروزی پیش فصل نتز مقابل باکس فقط اشتهاآور رقابت است


پیروزی 119-115 نتز مقابل بوکس در شب جمعه یک پیش فصل واضح بود ، نه چندان دور از بازی دراماتیک سری پلی آف کلاسیک آنها در ژوئن گذشته. اما تیم ها در حال توسعه بهترین رقابت در کنفرانس شرقی و یکی از بهترین رقابت ها در کل NBA هستند.

سازندگان برنامه می دانند. به همین دلیل است که Nets فصل را در 19 اکتبر در میلواکی ، قهرمان فعلی بوکس ، با تیمی که به تخت پادشاهی نیاز دارد ، باز می کند. و این بازی پیش فصل برای اولین بار بود که نتز در بارکلیز سنتر پس از حذف از باکس در وقت اضافه 7 بازی در نیمه نهایی کنفرانس بازی کرد.

استیو نش سرمربی نتز قبل از بازی گفت: “فرصتی برای رقابت وجود دارد.” “هنگامی که شما در پلی آف بازی می کنید ، معمولاً هسته های رقیب وجود دارد ، مهم نیست که چگونه این سریال پیشرفت می کند. اما برای داشتن چنین سری نزدیک و پس از آن قهرمانی در NBA ، دو تیم برتر شرق ، فکر می کنم این تیم قدرت زیادی برای شکل گیری رقابت دارد. اما من فکر نمی کنم شما رقابت زیادی را ببینید [Friday]به “

نه اینکه نت ها در واکسیناسیون ، کایری ایروینگ و پروتکل های ایمنی و بهداشت را از دست می دهند. میلواکی حتی سخت تر بود و بدون 9 بازیکن بازی کرد – از جمله جیانیس آنتتوکونمپو ، جرو هالیدی و کریس میدلتون.

کوین دورانت در جریان پیروزی پیش فصل جمعه نتز ، مانع Thanasis Antetokounmpo می شود.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

درگیری فصل گذشته در پلی آف یک بازی کلاسیک فوری بود که بذر مسابقه را کاشت. مسابقه موقعیتی دورانت با Antetokounmpo (هر دو MVP سابق) این دانه ها را سیراب کرد ، درست همانطور که فصل ایروینگ به پایان رسید هنگامی که او در چهارمین بازی از سری مچ پای خود را در حالی که به پاهای عجیب و غریب یونانی می رسد پیچ ​​خورد.

جمعه شب ، دورانت در 23 دقیقه به اوج نت رسید و 6 ریباند و 3 پاس گل در پیش فصل به ثمر رساند. جیمز هاردن-که در راند 2 از ناحیه ران درجه 2 آسیب دید-بسیاری از این سری را از دست داد و توانبخشی خارج از فصل را گذراند-در عمل اول فصل او زنگ زده به نظر می رسید.

هاردن ، که یکشنبه پیش از آغاز فصل در بازی لیکرز پیروز شد ، هشت امتیاز 3 بر 9 ، 4 پاس گل و 3 پاس گل مقابل باکس کسب کرد.

اما باکس که با توپ (20 توپ) جایگزین شلخته ای داشت ، نت ها با چرخش های او حتی بدتر بودند. آنها سرقتهای سریعی را انجام دادند ، زیرا 23-21 در جریان سرقت و واریز نوار Jevon Carter پیش رفتند. اما ارتباط آنها ضعیف بود و دفاع آنها یک گام کندتر بود.

جوردن نورا 30 امتیاز از میلواکی پیش افتاد ، در حالی که ساندرو ماموکلاشویلی محصول ایلیا برایانت و ستون هال با 20 امتیاز بهبود یافت.

هنگامی که نش واحد دوم کهنه کار خود را پس گرفت 98-95 پیش افتاد. میلواکی در مسابقه 14-4 به برتری 109-102 رسید ، اما جوانان نتز چشم انداز خود را نشان دادند.

تورها
لامارکوس آلدریج شوت جورجیوس کالایتزاکیس را مهار می کند
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

حرکت کام توماس 19-پا باعث شد تا دقایقی پس از تاخیر نت ها به 112-111 برسند و بعد از اینکه ماموکهلاشویلی 3 امتیازی شد ، توماس در نیمه دوم باقی مانده یکی از بالهای خود را برای بالشتک چهار امتیازی حفر کرد. نت ها دیگر هرگز عقب نشینی نکردند.

نشانه های شروع رقابت؟ تاناسیس آنتتوکونمپو از میلواکی (برادر جیانیس) DeAndre ‘Bembry را فرستاد که با یک خطای شدید روی یک پاره پاره پاره پاره شد. تاناسیس سعی کرد کمک کند ، اما بمبری این حرکت را رد کرد و حتی در هنگام عذرخواهی دست باکس را شانه کرد.

“من فکر می کنم [the rivalry] نسبتا جدید برای ما ، دیدار در مرحله حذفی یک سری باورنکردنی بود. مایک بودن هولزر ، مربی تیم بوکس می گوید ، هر دو تیم برای ماندن در بازی 7 به وقت اضافه می روند. من برای بازیکنان ، مربیان و کل سازمان احترام زیادی قائلم. ما امیدواریم بتوانیم تیمی باشیم که بهترین در شرق و بهترین در NBA باشد و می دانم که آنها انتظارات مشابهی از بروکلین دارند.

“همانطور که شما در فصل عادی بازی می کنید ، این بازی ها احتمالاً برای بازیکنان آنها ، بازیکنان ما ، هواداران ما و همه اهمیت بیشتری دارد. اما آنها باید همانطور که آمده اند مورد استقبال قرار گیرند. آنقدرها هم تغییر نمی کند اما فقط احترام زیادی وجود دارد. رقابت معمولاً با چنین احترامی آغاز می شود. ما مشتاقانه منتظر بازی با آنها هستیم … ما فقط به استعداد آنها و کاری که انجام می دهند احترام می گذاریم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *