“پولشویی” پایان بخش 5 ، اولین تیزر جلد 2 را به نمایش می گذارد

"پولشویی" پایان بخش 5 ، اولین تیزر جلد 2 را به نمایش می گذاردسرانجام خواهیم دید که ربوده شدن استاد بانک اسپانیایی چگونه به پایان می رسد. نتفلیکس امروز اولین تریلر تیزر را منتشر کرد پول شویی قسمت 5 ، جلد 2 ، پنج قسمت آخر موفقیت بین المللی استریمر. و اگر با این سریال همراه بوده اید ، دقیقاً می دانید که این تیزر به کجا می رود. مطمئن شوید مقداری Kleenex در نزدیکی خود دارید زیرا به آنها نیاز خواهید داشت.

شما برای برخی آماده هستید تباه کننده؟ زیرا بدون آنها نمی توانیم در مورد این پیش نمایش جدید صحبت کنیم. نیمه اول پول شویی قسمت 5 با چیزی غیرقابل تصور به پایان رسید: مرگ توکیو (خانم کوربرو). همانطور که نیروهای ویژه بانک را متهم کردند ، وضعیت برای تیم جنایی مورد علاقه ما ابری به نظر می رسید. هلسینکی (دارکو پریچ) سقوط کرد. پروفسور (varlvaro Morte) در این نزدیکی نبود. توکیو زخمی شده است. در آن زمان بود که توکیو آخرین فداکاری را کرد و از دنور (خائیمه لورنته) و مانیل (بلن کوئستا) خواست تا از گارسون خاموش فرار کنند تا زمانی که برای آنها زمان پیدا کند. او به هدف خود در انفجار آمیز ترین روش ممکن دست یافت و در حالی که رهبر نیروهای ویژه به او نزدیکتر بود ، نارنجک انداخت.

او قربانی دلخراشی بود. با آگاهی از روابط خانوادگی تیم ، این باخت را بی اهمیت نمی دانند. پروفسور در اولین پیش نمایش می گوید: “من افرادی را که در چند ساعت گذشته با من مهربان بودند از دست دادم.” “و من اجازه نمی دهم هیچ کس دیگری به خاطر این سرقت سقوط کند.”

این وعده شوم تنها سرنخ از پنج قسمت گذشته است. بقیه تیزر شامل کلیپ های کوتاهی از لحظات تصادفی و شدید است ، از تکان دادن اسلحه به استاد تا لیسبون (Itziar Ituño) ، به رهبری نیروهای ویژه. به آن بالا نگاه کنید.

پول شویی یکی از بزرگترین داستان های موفقیت Netflix بود. نمایشنامه ربوده شده الکس پینا در ابتدا در تلویزیون آنتن 3 نمایش داده شد و با ضربه زدن به نتفلیکس در آستانه استعفا قرار گرفت. از آن زمان ، این موسیقی به یکی از محبوب ترین بازدیدهای بین المللی در تمام جریان تبدیل شده است. مهم نیست که فینال چه چیزی در انتظار ما است ، می توانید شرط ببندید که ما فرار پروفسور و تیمش را تماشا خواهیم کرد. ما امیدواریم که فرار منجر به تلفات بیشتر نشود.

او تماشا می کند پول شویی در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *