پشیمانی «رونالدو» پس از اقدام جنجالی


پس از این اقدام جنجالی

دیدارنیوز: ستاره پرتغالی منچستریونایتد به تصمیم سرمربی برای کنار گذاشتن او از ترکیب برای بازی آینده واکنش نشان داد.

کریستیانو رونالدو به صفحه شخصی خود وارد شده و به نارضایتی خود از تصمیم اریک تاناک برای قرار ندادن نامش در ترکیب منچستریونایتد برای بازی فردا (شنبه) مقابل چلسی اعتراف کرده است.

به نظر می رسد تصمیم سرمربی هلندی به انتقال جنجالی اخیر رونالدو در آخرین دقایق بازی منچستریونایتد مقابل تاتنهام مرتبط باشد. رونالدو در برد ۲-۰ تیمش بازی نکرد و در دقایق پایانی بازی از روی نیمکت آمد و به رختکن بازگشت. پس از بازی، تاناک گفت که با این موضوع برخورد خواهد کرد و اکنون رونالدو، سرمربی سابق آژاکس مجازات شده است.

رونالدو در مورد تصمیم به حذف نامش از لیست خریدهای یونایتد برای تاتنهام هاتسپر و تانوک، در صفحه شخصی خود نوشت: «همانطور که در طول دوران حرفه ای ام، سعی کردم با احترام برای هم تیمی هایم زندگی کنم و بازی کنم. حریفان و مربیانم.” این رویه تغییری نکرده است. من هم تغییری نکرده ام. من مثل قبل هستم، یک ورزشکار حرفه ای که در ۲۰ سال گذشته در بالاترین سطح بازی می کند و به دیگران احترام می گذارد. همیشه نقش مهمی در تصمیم گیری های او داشته است.من از سنین پایین کارم را شروع کردم و همیشه مهم است که به دنبال بازیکنان مسن تر و با تجربه تر باشم.به همین دلیل وقتی بزرگتر می شوم همیشه سعی می کنم الگوی خوبی برای بازیکنان باشم. نسل های جوانی که در تیم های مختلف حضور دارند.

ستاره پرتغالی در ادامه پیام خود با ابراز پشیمانی از رفتار خود گفت: متاسفانه گاهی اوقات موفق به این کار نشدم و تحت تاثیر شرایط فعلی تصمیمات نامناسبی گرفتم. حالا باید در کارینگتون سخت کار کنم. احساس می کنم باید هم تیمی هایم را تشویق کنم و برای هر بازی آماده باشم. برای من، تسلیم شدن تحت فشار هرگز یک گزینه نبوده است. اینجا منچستریونایتد است و ما باید همیشه متحد باشیم. به زودی دوباره ملاقات خواهیم کرد.

رونالدو از بازی چلسی مقابل منچستریونایتد کنار گذاشته شد، بنابراین انتظار می‌رود که شریف برای دیدار پنجشنبه شب لیگ اروپا مقابل مولداوی به ترکیب تیمش بازگردد.