پرسپولیس در دقیقه ۱۲۰ متوقف شد.


پرسپولیس در دقیقه 120 متوقف شد.

دیدارنیوز – سرویس ورزشی شاگردان یحیی گل محمدی در دیداری دوستانه مقابل مس کرمان به تساوی رسیدند.

در این دیدار که در ۴ وقت ۳۰ دقیقه ای (۱۲۰ دقیقه) برگزار شد، مس کرمان پنالتی مهرداد آوخ را به ثمر رساند اما امید عالیشاه به تساوی یک بر یک دست یافت.

ترکیب پرسپولیس در شروع بازی تدارکاتی مقابل مس کرمان علیرضا بیرانوند، گئورگی گلسیانی، مرتضی پورعلیگنجی، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، محمد عمری، محمدمهدی احمدی، سعید صادقی و شیرزد تمیرف.

ترکیب مس کرمان در ابتدای بازی: آرمان شهدادنژاد میلاد خدایی حسن مرادی فر امیرحسین عسگری جلال عبدی محمد صبوری حسین پورامینی علیرضا قدری میشم آقایی سامان تورانیان مهرداد آوخ.

پرسپولیس در دقیقه 120 متوقف شد.

در دقیقه ۵۰ بازی، ضد حمله مسی در محوطه جریمه پرسپولیس خطرناک بود و جدال پورعلیگنجی داور مسابقه و مهاجم مسی آن را پنالتی تشخیص دادند. پنالتی مهرداد آوخ با نتیجه یک بر صفر به گل تبدیل شد.

در ۳۰ دقیقه ابتدایی بازی، ترکیب پرسپولیس به کلی تغییر کرد و به جز بیرانوند، بازیکنان حاضر در زمین را فرشاد فرجی، ابوالفضل سلیمانی، سیامک نعمتی، محمدمهدی احمدی، علی جودکی، علیرضا رضازاده، امید عالیشاه، امید فهمی تشکیل دادند. . علیرضا خدادادی و محمد عمری

پرسپولیس در دقیقه 120 متوقف شد.

در دقیقه ۸۵ سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه یک ضربه پنالتی به ثمر رساند. امید عالیشاه ضربه ایستگاهی را دنبال کرد و گل تساوی زیبایی را به ثمر رساند.

پرسپولیس امروز به دلیل مصدومیت بدون ۶ بازیکن مقابل مس کرمان قرار گرفت. کمال صحده نیا مهدی ترابی حامد پاکدل مهدی عبدی وحدت حنان اف و وحید امیری در ترکیب پرسپولیس غایب هستند. امیر عرببراقی قضاوت این بازی را بر عهده دارد.

پرسپولیس در اولین هفته از فصل جدید لیگ برتر در اصفهان به مصاف ذوب آهن می رود.

پرسپولیس در دقیقه 120 متوقف شد.