پرسش و پاسخ اختصاصی Olly Murs – Talking Love Life & Food in New Video

Olly Murs 39


مجری تلویزیونی و ستاره بین المللی پاپ اولی مورس در مورد رابطه خود با آملیا بدنساز ، برنامه های آینده شغلی و دامداری صحبت می کند.

و در ویدئویی به سفارش Peperami ، Olly به چالش کشیده شد تا کمبود غذای کشور را برطرف کند و غم انگیزترین تنقلات بریتانیا را امتحان کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=wjxRuPxa__8

اولی که با انگلیسی ها در #BanTheBland تماس می گیرد ، با سطل مرغ Peperami خودش راه حلی را ارائه می دهد که می تواند در هنگام سرد شدن و تماشای تلویزیون از آن روی نیمکت استفاده کند.

شب آشنایی کامل شما چگونه است؟

او احساس می کند که ماندن در خانه در سالهای اخیر به دلیل بیماری کووید بسیار عادی شده است ، اما ما صادقانه از تفریح ​​در خانه لذت می بریم – از نزدیکترین همسالان خود برای نوشیدن ، غذا ، شاید چند بازی یا یک شب تلویزیونی دعوت می کنیم.

ما هر دو عاشق فیلم ها و مجموعه های جعبه ای خود هستیم – و در حال حاضر مجموعه ای بی پایان در همه سایتهای پخش کننده موجود است.

در Netflix چه فیلم هایی را می بینید؟

ما یک پوستر برای “بهترین 100 فیلم” برای کریسمس دریافت کردیم ، بنابراین سعی می کنیم روی آن کار کنیم. یکی از بهترین فیلمهایی که تا به حال ندیده بودم “خانم خورشید” بود – فیلم فوق العاده ای بود.

قبلاً به عنوان یک خانم شناخته می شد ، برای سکونت چه کارهایی لازم بود؟

اولین ملاقات من با آملیا در واقع در یک باشگاه ورزشی بود – می دانم ، ناراحت کننده است ، اما ما واقعاً اینجا را ملاقات کردیم. من در وسط یک تمرین گروهی با او صحبت کردم و پیشنهاد کردم او را به خانه ببرم – این را هموار می دانم!

من بسیار خوش شانس هستم که در زندگی املیا را ملاقات کردم. من آماده بودم که مستقر شوم و تعطیلی به این معنا بود که کار من به حالت تعلیق درآمده بود و می توانستم زمان باکیفیتی را با او بگذرانم و پایه های رابطه مان را ایجاد کنم.

او فوق العاده است و من دوست دارم آینده ای با او داشته باشم.

آیا قصد دارید با آملیا در آینده ازدواج کنید و آیا برنامه ای برای فرزندان می بینید؟

باید منتظر ازدواج و بچه ها باشیم چون عجله ای نداریم و مثل الان خیلی خوشحالیم.

چگونه والدین حیوان خانگی را پیدا کردید؟

والدین حیوان خانگی قطعاً گام بعدی خوبی بود! ما میسی را در جهان تغییر نمی دهیم – او بهترین است.

اولی مرس 28

ما یک رستوران به نام Sheesh در Esesx داریم که غذاهای کبابی شگفت انگیزی درست می کند – بنابراین وقتی بیرون می رویم ، لباس بپوشید و در آنجا با دوستانتان شام بخورید و آنها همیشه به موسیقی زنده عالی گوش می دهند. در غیر این صورت ، آنها در حال آماده سازی برای دور کردن پست هستند ، بنابراین شما همیشه باید صبر کنید.

آملیا آشپز خوبی است ، بنابراین غذاهای عالی زیادی در خانه درست می کند. من آنقدرها هم خوب نیستم ، اما دارم بهتر می شوم! من قطعاً در هنگام بسته شدن در خانه بودم و از غذاهایی که در خانه می پختم قدردانی می کردم ، زیرا 10 سال است که بدون وقفه کار می کنم و اغلب نمی توانم از آن قدردانی کنم.

ما از اینستاگرام متوجه شدیم که آملیا بدنساز است! آیا هردوتون خوش فرم هستید؟

آملیا یک مدل بیکینی است که برنده مسابقات زیادی شده است ، بنابراین او واقعاً فداکاری و تعهد خود را برای تناسب اندام و رژیم غذایی در حین مسابقه درک می کند.

او به من چیزهای زیادی آموخت و این بخشی از زندگی ما شده است که ما اکنون خوب آموزش می دهیم و غذا می خوریم.

این دیگر یک کار خسته کننده نیست ، ما هر دو تمرین می کنیم زیرا مزایای روحی و جسمی را احساس می کنیم ، و این بسیار عالی است که هر دو در یک طرف هستیم و می توانیم یکدیگر را تشویق کنیم.

شما معتقد به سلامت روان هستید و در این مورد زیاد در رسانه ها صحبت کرده اید. آیا نکاتی برای کسانی که ممکن است مشکل داشته باشند وجود دارد؟

من قطعاً هرکسی را که در صحبت کردن با کسی مشکل دارد ، تشویق می کنم. شما تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری با هم همدردی می کنند و احتمالاً باز می شوند.

من فکر می کنم برای مردان بیشتر و بیشتر پذیرفتنی است که آشکارا در مورد سلامت روان خود صحبت کنند. اما من به همه توصیه می کنم که بروند و با یک مشاور بی طرف صحبت کنند. قطعاً برای جهان خوب بود که به من نظر و نصیحت بی طرفانه ای بدهم.

یک سرگرمی یا چیزی که احساس خوبی دارد ، همیشه مثبت است – جایی برای تنش و اضطراب وجود دارد ، حتی اگر به سادگی راه رفتن باشد.

اولی مرس 32

در مورد کمپین “ممنوع الخلقه” به پپرامی بگویید! چه چیزی باعث شرکت شما شد؟ آیا چیزی وجود دارد که از آن می ترسیدید یا انتظار داشتید به عنوان بخشی از آزمایش؟

من همیشه Peperami را دوست داشتم و دیدن آنها در یخچال واقعاً لذت بخش بود! از آن زمان ، آنها انواع مختلفی از تنقلات Peperami را ارائه کرده اند و همه آنها خوشمزه هستند ، بنابراین فرصت حضور در آن را از دست دادم. من معمولاً بیشتر چیزها را امتحان می کنم ، بنابراین نگران قسمت مزه کردن آن نبودم – نمی توانستم صبر کنم تا مقدار زیادی تنقلات پپرامی بخورم!

کدام غذا برای شما خسته کننده است اولی ، غذاها یا میان وعده های شما چیست؟ آیا غذایی یا میان وعده ای وجود دارد که بتوانید برای همیشه با آن زندگی کنید؟

من عاشق تنقلات خوشمزه هستم ، بنابراین هر چیز چاشنی یا بی مزه ای برای من خسته کننده است. این یک میان وعده بود که می توانستم امتحان کنم – بیسکویت گندم خشک با لوبیای پخته شده ؟؟ این که هرکسی بتواند این غذا را بخورد خیلی خشک است – و فقط با هم ترکیب نمی شود !!

تنها غذایی که واقعاً از آن متنفرم گوجه فرنگی خام است ، بنابراین اگر گوجه گیلاسی را به عنوان میان وعده بخورم ، این کابوس من خواهد بود. من و زوجم غذای عجیبی نداریم ، اما سس چیلی شیرین را دوست ندارم.

آیا در ویدئوی Peperami Ban The Bland به برخی از بت های او اشاره کرده اید ، آیا داستانهای خنده داری دارید که می توانید به اشتراک بگذارید؟

من بسیار خوش شانس هستم که با برخی از نمادهایم آشنا شدم ، کار کردم و با آنها دوست شدم – رابی ویلیامز ، مایکل بوبل و سر تام جونز. رابی از من خواست در تور استادیوم اروپایی 2013 از او حمایت کنم ، که بسیار سرگرم کننده بود ، و از آنجا که من یک شوخی کننده عملی بودم ، تصمیم گرفتم مانند کایلی مینوگ با شلوار گرم طلایی ، آرایش / کلاه گیس کامل لباس بپوشم و او را در کمد خود غافلگیر کنم. اتاق من نزدیک صحنه بودم ، اما مطمئن نبودم که او چگونه واکنش نشان می دهد! خوشبختانه به نظر او خنده دار بود.

تصادف سلبریتی ها دارید؟

من در حال حاضر هیچ شخص مشهوری ندارم ، اما قبلاً آن را گفته ام – من طرفدار بزرگ Posh Spice بودم ، بزرگ شدم ، حتی در کیف پولم عکس داشتم! من وقتی او را در Soccer Aid دیدم این را به بکهام نگفتم! هاها

ما می دانیم که او در تابستان 2022 در تور خواهد بود. آیا راز یا داستان خنده داری در مورد آنچه در تور اتفاق افتاده دارید دارید؟ آیا آنچه در تور اتفاق می افتد در تور باقی می ماند؟

من هیجان زده هستم که بتوانم دوباره در سال 2022 راه بیفتم – من آن را دوست دارم! واقعاً بهترین بخش کار من این است که بتوانم در مقابل طرفداران کشور اجرا کنم.

بدیهی است که تورهای امسال بسیار متفاوت بود و رویدادهای زیادی در مورد کووید وجود داشت ، اما ما معمولاً چند ساعت قبل از برنامه فرصت داریم تا در پشت صحنه حضور داشته باشیم ، دوستان / خانواده / مهمانان برنامه را ببینیم و مقداری غذا بخوریم.

سپس وقتی همه ما لباس می پوشیم و آماده رفتن هستیم ، من و گروه در پشت صحنه یک انقباض آیینی انجام می دهیم.

بخش برنجی من آهنگی را اجرا می کند که سالهاست آن را انجام می دهیم و قبل از روی صحنه آمدن همه می خوانیم و می رقصیم. این یک لحظه خاص است و من تقریباً یک دهه است که این کار را انجام می دهم!

شرم آورترین لحظه در تور کدام است؟

شرم آورترین لحظه من در طول تور این بود که شلوارم را روی صحنه شکستم. در تور عرصه ام ، در پایان یک آهنگ به زانو درآمدم و فقط قبل از سیاه شدن آن در انتهای آهنگ ، نورافکن را روی آن قرار دادم و ترک بزرگی در پایم شنیدم. خوشبختانه من شلوار پوشیده بودم! اما من مجبور بودم از یکی از کارکنان بخواهم حوله ای را روی صحنه بیندازد و برهنه بیرون برود تا شلوارم را عوض کند!

بعد در حرفه شما چه می گذرد؟

من قطعاً از انتشار موسیقی در سال آینده خوشحالم و از این بابت هیجان زده هستم. و من روی تعداد زیادی تلویزیون تمرکز می کنم – بنابراین چشم ها و گوش های خود را باز نگه دارید تا بتوانیم در سال 2022 بیشتر باشیم!

برای مشاهده قسمت کامل ، ازPeperamiTV در اینستاگرام دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *