پردازنده Intel Core i9-12900KS شناخته شده به عنوان فوری ترین پردازنده جهان راه اندازی شد شد.


عمیق قیمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به راحتی در دسترس است بودن اینتل شفا دهنده فناوری دوازدهم اینتل Core i9-12900KS اجتناب کرده اند مدل شخصی آشکار کرد کدام ممکن است این نمایندگی اعلام کردن می تدریجی “فوری ترین پردازنده دسکتاپ دنیا” است. پردازنده جدید اینتل همراه خود طیف گسترده ای از فناوری های باکلاس در دسترس بودن تبدیل می شود کدام ممکن است ممکن است کار کردن خوبی را برای کنجکاوی مندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرهای مشتاق فراهم تدریجی. متعاقباً، اجازه دهید برای بررسی مشخصات کلیدی فینال پردازنده اینتل بیندازیم.

اینتل Core i9-129000KS آشکار شد

پردازنده Intel Core i9-12900KS شناخته شده به عنوان عالی پردازنده فناوری دوازدهم اینتل همراه خود اثربخشی بالا برای کامپیوتر های رومیزی همراه خود کمتر از فرکانس توربو به همان اندازه ۵.۵ گیگاهرتز حاضر تبدیل می شود. این پردازنده برای اولین بار ممکن است کمتر از فرکانس شخصی را به حداقل یک هسته افزایش دهد به همان اندازه هدفمند قابل توجه در ورزشی حاضر دهد.

این پردازنده دارای ۱۶ هسته (هشت هسته کار کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشت هسته محیط زیست) را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۴ موضوع است. علاوه بر این دارای توان اساس ۱۵۰ وات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ مگابایت حافظه کش خوب اینتل است.

جدا از این، i9-12900KS علاوه بر این همراه خود فناوری‌های Intelrmal Acceleration را انتخاب کنید و انتخاب کنید Adaptive Boost برای مقابله همراه خود مشکلات هوادهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر توانایی اضافی در کنار است. علاوه بر این اجتناب کرده اند DDR5 4800 MT/s، رم DDR4 3200 MT/s، PCIe Gen 4.0 را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵.۰ کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مادربردهای حال Z690 نیز متناسب است.

در مقابل همراه خود Intel Core i9-12900HK کدام ممکن است در اوایل سال جاری در CES 2022 راه اندازی شد شد، کدام ممکن است کمتر از فرکانس ۵ گیگاهرتز را همراه خود ۱۴ هسته حاضر می دهد، i9-12900KS به خوانایی همراه خود هسته های اصولاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر از فرکانس بعدی شیوع دارد. علاوه بر این تراشه های رقیب AMD شبیه Ryzen 9 5900X را شکست می دهد کدام ممکن است همراه خود سرعت کلاک اساس ۴.۸ گیگاهرتز در دسترس بودن تبدیل می شود.

قیمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به راحتی در دسترس است بودن

اکنون، همراه خود قیمت گذاری فناوری دوازدهم اینتل Core i9-12900KS، این نمایندگی “قیمت طرفدار شده توسط خریدار” شخصی را ۷۳۹ دلار تصمیم گیری کرده است. اینتل می‌گوید این پردازنده به‌عنوان عالی «پردازنده مربع» اجتناب کرده اند کانال‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکای مناسب اینتل برای خرده‌فروشان {در سراسر} جهان به راحتی در دسترس است {خواهد بود}.