پردازنده مدیاتک Dimensity 1300 5G راه اندازی شد شد


مدیاتک همراه خود مقدمه شفا دهنده Dimensity 1300 جدید منصفانه پردازنده سلولی ۵G را به جاده Dimensity شخصی اضافه کرده است. این پردازنده متنوع فینال پردازنده ۱۲۰۰ Dimensity شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر مقدمه شبیه به ساختار TSMC 6 نانومتری نوسازی شده است. این می تواند یک پردازنده هشت هسته ای است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چندین ارتقاء قابل ملاحظه نسبت به عصر زودتر شخصی در دسترس بودن تبدیل می شود. بیایید نگاهی گذرا به عمیق این پردازنده بیاندازیم.

MediaTek Dimensity 1300 SoC راه اندازی شد شد

پردازنده جدید مدیاتک Dimensity 1300 همراه خود هشت هسته برای ادغام کردن ۴ هسته ARM Cortex-A78 در دسترس بودن تبدیل می شود. {در میان} آنها، هسته های “Ultra” وجود دارند کدام ممکن است همراه خود فرکانس ۳ گیگاهرتز کار می کنند، در حالی کدام ممکن است سه هسته تولید دیگری “Ultra” همراه خود سرعت کمتر از ۲.۶ گیگاهرتز هستند. این پردازنده علاوه بر این دارای ۴ هسته خروجی Cortex-A55 همراه خود سرعت کمتر از ۲ گیگاهرتز است. با اشاره به کار کردن گرافیکی، پردازنده همراه خود پردازنده گرافیکی ۹ هسته ای ARM Mali-G77 MC9 حاضر تبدیل می شود.

مدیاتک علاوه بر این می گوید کدام ممکن است فینال پردازنده آن همراه خود فینال فناوری ورزشی HyperEngine 5.0 در دسترس بودن تبدیل می شود کدام ممکن است اجتناب کرده اند Dimensity 1200 SoC بهبود یافته است. این نمایندگی می‌گوید بروزترین tp-date فناوری ورزشی چندین عملکرد خاص یادآور AI-VRS، Wi-Fi/Bluetooth Hybrid 2.0 را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش هدفون‌های TWS را به لطف فناوری بلوتوث LE Audio همراه خود استریو Dual-Link True Wireless Audio به ارمغان می‌آورد.

پردازنده جدید Dimensity 1300 نیز غیر از قابلیت ها دارای APU 3.0 شش هسته ای است. هوش مصنوعی درمانی تحمیل کنید. جدا از این، این پردازنده اجتناب کرده اند دوربین Imagiq نمایندگی کمک می کند کدام ممکن است ضبط عکسها در آفتاب کم را افزایش می بخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۰٪ محدوده دینامیکی بیشتری را در ضبط ویدیوی ۴K HDR نسبت به ویدیوهای معمول ۴K HDR حاضر می دهد. روی نمایش فیلم، اجتناب کرده اند نرخ معاصر سازی ۱۶۸ هرتز، کمتر از خوانایی نمایش فیلم ۲۵۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید چاپ شده شیک ویدیو اجتناب کرده اند MiraVision پشتیبانی تبدیل می شود.

به غیر اجتناب کرده اند آن، این پردازنده همراه خود منصفانه مودم ۵G خانه برای کار کردن فوق فوری ۵G NR، قابلیت ۲ سیم مقوا ۵G را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکپارچه سازی جامعه دوگانه ۵G حاضر تبدیل می شود. جدا از این، دارای ۲ حالت ویژه برای جامعه ۵G برای ادغام کردن «حالت آسانسور ۵G» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «حالت ۵G HSR» است. علاوه بر این اجتناب کرده اند فینال Wi-Fi 6، بلوتوث مدل ۵.۲، LPDDR4x RAM را انتخاب کنید و انتخاب کنید حافظه UFS 3.1 کمک می کند.

اکنون همراه خود ورود گوشی های معقول همراه خود فینال پردازنده Dimensity 1300، پیش بینی {می رود} OnePlus Nord 2T یکی اجتناب کرده اند آنها باشد. پیش بینی {می رود} این پردازنده در هفته های بلند مدت راه اندازی شد شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات های بیشتری در سال بلند مدت به راحتی در دسترس است خواهند بود. متعاقباً، ما بیدار بمانید {به روز} رسانی های اصولاً با اشاره به هستیم دانوتک باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازخورد شخصی را با اشاره به Dimensity 1300 به اشتراک بگذارید.