پخش جریانی یا رد شدن؟

پخش جریانی یا رد شدن؟


آیا کمدی مدرن همیشه برای جذب بیننده به یک شوخی نیم دقیقه ای نیاز دارد؟ ما فکر نمی کنیم. یکی از بهترین کمدی های دهه های اخیر شخصیت پردازی است. به یاد داشته باشید زمانی که ما فکر می کردیم تد لاسو خوشایند بود اما چندان خنده دار نبود؟ خوب ، چگونه بوجود آمد؟ با شروع موفقیت های بزرگ خود ، اپل روی یک کمدی شخصیت محور دیگر در کشوری خارج از ایالات متحده سرمایه گذاری کرده است. آیا موفقیت مشابهی خواهد داشت؟

آکاپولکو: بپیوندید یا ترک کنید؟

عکس افتتاحیه: مردی در تراس قلعه زیبایش به اقیانوس نگاه می کند. “مالیبو ، کالیفرنیا امروزه.”

نکته: مکسیمو گالاردو (یوجنیو دربز) یک مغول خودساخته است ، اما هیچگاه آغاز فروتنانه خود را که در آکاپولکو مکزیک بزرگ شده بود هرگز فراموش نکرد. وقتی برادرزاده اش ، هوگو (رافائل آلخاندرو) می آید تا برای روز تولدش “یک سورپرایز بزرگ” داشته باشد ، ماکسیمو تصمیم می گیرد داستان نحوه رسیدن به جایی را که دارد به او بگوید. هوگو کمی ناامید شد ، اما گوش داد. ماکسیمو اصرار دارد که این داستان “ارزشمندتر از پول” است.

در کودکی در آکاپولکو ، جایی که مکسیمو فوراً به مادر و خواهر بیوه خود کمک می کرد ، دون پابلو بونیلا (دامین آلکازار) ، یکی از بچه های خیابانی سابق در آن منطقه را دید ، و تحسین کرد که چگونه در لاس کالیناس شغلی پیدا کرد. اقامتگاه اختصاصی در شهر تفریحی بزرگ. سالها بعد ، در سال 1984 ، نوجوان ماکسیمو (انریکه آریزون) در اولین روز خود قصد داشت به انبار اتوبوس برود ، اما دوستش ، ممو (فرناندو کارسا) ، به او می گوید که لاس کالیناس او را می برد. هنگامی که او به مصاحبه خود می رود ، ماکسیمو وارد دفتر دان دان پابلو می شود ، داستان برخورد کودکی اش را برای او بازگو می کند و او را متقاعد می کند که او به اندازه دون پابلو این مکان را دوست دارد.

او به عنوان یک پسر کابان استخدام شد ، اما کارگر تعیین شده در سایه از کمک دریافت نکرد. اساساً وظیفه این است که آنچه را که این مهمانان با استقبال زیاد به دست می آورند بدست آورند ، نیازهای آنها را پیش بینی کرده و مهمتر از همه ، محتاطانه عمل کنند. چاد (Chord Overstreet) ، که بر کارکنان استخر نظارت می کند ، می گوید صلاحدید مهمترین چیزی است که یک فرد در لاس کالیناس باید داشته باشد.

وقتی دوستان صاحب تفریحگاه ، بازیگر آمریکایی صابون دایان دیویس (جسیکا کالینز) ، از او می خواهند برای آنها علف هرز بخرد ، مکسیمو نمی داند از کجا تهیه کند. او سرانجام در رختشویخانه با رئیس Memo صحبت می کند ، که گردنبند پدرش را به مغازه می برد تا ببیند که او سر و صدا دارد. شاید آن کار رویایی نباشد که ماکسیمو فکر می کرد. یک راهنمایی 200 دلاری از دوستان دایان در روز بعد خیال شما را راحت می کند.

چند روز اول یک جنبه مثبت نیز دارد: او با جولیا (کامیلا پرز) ، پذیرایی که دوستش دارد آشنا می شود و نسخه ای از جین ایر را به او می دهد. یک مشکل: دوست دختر چاد. مشکل دیگر: پسر چاد دایان.

آکاپولکو
عکس: Apple TV +

به یاد چه نمایش هایی خواهید افتاد؟ آکاپولکو خیلی شبیه یک مکزیکی است بلوط قرمز، با احساس برخی از telenovella بتی زشت به میزان خوبی پاشیده شده است

نظر ما: آکاپولکو، ساخته شده توسط آستین وینسبرگ ، ادواردو سیسنروس و جیسون شومان ، مطمئناً جوک ها را وارونه نمی کند. بیشتر طنز او شخصیت محور و ظریف است ، اما اگر خنده دار باشد ، بسیار خنده دار است. اما او همچنین خود را به عنوان یک داستان فارغ التحصیلی شیرین درباره ماکسیمو که راه لاس کالیناس را اختراع کرده و سپس نردبانی را شلیک می کند ، مطرح می کند.

بهترین بخش داستان این است که تصویر ایده آل گرایانه او از این اقامتگاه بلافاصله مورد آزمایش قرار می گیرد وقتی که مجبور است برای جلب رضایت یک توافق بزرگ مصالحه کند. پس از اولین روز خشن اما پر حادثه اش ، ماکسیمو می پرسد که آیا تناسب اندام خوبی دارد ، اما دان پابلو تأکید می کند که او هرگز از زمان و فداکاری هایی که برای کار در آنجا باید انجام دهد پشیمان نیست و همچنین ماکسیمو.

وینسبرگ ، سیسنروس و شومان در ساختن جهانی در اطراف ماکسیمو جوان ، از جولیا گرفته تا خواهر خشمگینش علیه سرمایه داری سرمایه داری ، سارا (رجینا رینوزو) ، دایان و چاد تا دان پابلو ، کار خوبی انجام دادند. آنها می توانند در بسیاری از جاها داستان بگویند و شخصیت ها را به اندازه کافی به شخصیت ها دادند تا بتوانند طنز شخصیت محور من را تقریباً در همان ابتدا استخراج کنند. آنها سعی نمی کنند تماشاگران را مسخره کنند. آنها می خواهند ما شخصیت ها را بشناسیم و با آنها بخندیم در حالی که در این اقامتگاه جهت می گیرند.

مناظر این تفرجگاه آنقدر رنگارنگ و عالی است که تقریباً شخصیت می بخشد. گفته می شود این بهشت ​​با نور نئونی دهه 80 است ، جایی که خوانندگان برای جلب رضایت خریداران به زبان اسپانیایی “تعطیلات” فریاد می زنند. اگر بیشتر استراحتگاه و اطراف آن را در نزدیکی اقیانوس ببینیم ، تماشا می کنیم ، اما دربز ، مانند ماکسیمو بزرگتر ، آریزون ، مانند جوانتر ، و بازی های دیگر بازیگران زحمتی برای ارتباط ما نداشتند.

جنسیت و پوست: هیچکدام از آن ها.

طلاق: وقتی ماکسیمو می بیند که واقعاً چاد کیست ، به میمو می گوید – چاد بسیار سفید را مسخره می کند – “بوئون نیست ، آمیگو”. ممو به ماکسیمو می گوید که آنها نمی توانند در تفریحگاه اسپانیایی صحبت کنند.

ستاره خفته: کامیلا پرز ، مانند جولیا ، در این داستان مهم خواهد بود زیرا ماکسیمو دائماً بدبخت خواهد بود و احتمالاً وسوسه می شود با کودک محلی همراه شود ، حتی اگر به هیچ وجه در زندگی او به او کمک نکند.

پل خط آزمایشی: هیچکدام پیدا نشد.

تماس ما: آن را جریان دهید آکاپولکو قطعا یک کمدی برجسته نیست اما داستان مبتنی بر شخصیت وسوسه انگیز خواهد بود ، به خصوص به این دلیل که شخصیت ها بسیار خوب و بازیگر هستند.

جوئل کلر (joelkeller) در مورد غذا ، سرگرمی ، والدین و تکنیک می نویسد ، اما خودش را نمی خواند: او یک معتاد به مواد مخدر است. نوشته های وی در نیویورک تایمز ، اسلیت ، سالن ، RollingStone.com، VanityFair.com، شرکت سریع و جاهای دیگر.

رودخانه آکاپولکو Apple TV + -onدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *