پاک کننده آرایش خانگی: چگونه پاک کننده آرایش شخصی را بسازیم


پاک کننده آرایش کدام ممکن است تشکیل داروها زیبایی در گذشته اجتناب کرده اند بسته شدن منافذ است آلوده نشده کردن صورتت را رفع کن م componentلفه مهم در نمونه مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست خواهید کرد هستید. غیر از کسب آن اجتناب کرده اند فروشگاه، این پاک کننده را {در خانه} مناسب کنید. همراه خود مخلوط کردن عالی سری داروها خالص برای تحمیل عالی پاک کننده آرایش خانه ای ساده، ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزان بگیرید. برای مطالعه نحوه مونتاژ لوسیون پاک کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاک کننده آرایش، یکپارچه مطلب را بیاموزید.

مطالب مرتبط: چگونه اجتناب کرده اند کره مقاله برای منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مو استفاده کنیم؟

پاک کننده آرایش چیست؟

پاک کننده آرایش عالی محلول تخصصی است کدام ممکن است به دور نگه داشتن از آرایش در گذشته اجتناب کرده اند پاکسازی صورت {کمک می کند}. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم اجازه می دهد در گذشته اجتناب کرده اند آن شستشو صورتت. داروها زیبایی روی آن را انصافاً رفع کنید به همان اندازه صورتتان انصافاً آلوده نشده شود. مقداری داروها شوینده آرایش این بر مقدمه روغن نوسازی شده است. در حالی کدام ممکن است بقیه بر اساس آب هستند. با این حال همه آنها به تمیز کردن منافذ مسدود شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلاح ناخالصی های منافذ و پوست کمک می کنند. متعدد اجتناب کرده اند داروخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروشگاه های فراهم می کند زیبایی پاک کننده آرایش می فروشند، با این حال خواهید کرد می توانید خودتان آن را مناسب کنید.

مطالب مرتبط: مخلوط کردن منافذ و پوست لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون در تسکین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسکین درد مفاصل معجزه می تدریجی!

۷ نوع پاک کننده آرایش

در همین جا برخی اجتناب کرده اند مورد پسند ترین بسیاری از پاک کننده ها موجود است کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند آنها برای بسیاری از منافذ و پوست صحیح هستند:

پاک کننده آرایش خانگی روغن نارگیل:

روغن نارگیل اثراتی درست مثل پاک کننده آرایش بر اساس روغن دارد. اجتناب کرده اند دستان شخصی برای ماساژ روغن نارگیل خالص به طور مستقیم روی صورت شخصی بیشترین استفاده را ببرید. {افرادی که} منافذ و پوست چرب دارند باید اجتناب کرده اند این مد اجتناب کنند از باعث پرخوری تبدیل می شود چربی بیش اجتناب کرده اند حد روی منافذ و پوست خواهید کرد

مطالب مرتبط: مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست پسران: ۵۴ ماده ای خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد برای از گرفتن پوستی معقول را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصافاً

لوسیون پاک کننده:

پاک کننده لوسیون مخملی اجتناب کرده اند تذکر احساس اصولاً اجتناب کرده اند سایر پاک کننده های آرایش رطوبت ساز درست مثل. از صورت خواهید کرد را مرطوب می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها زیبایی را روی صورت خواهید کرد رفع می تدریجی. در حالی کدام ممکن است لوسیون پاک کننده متنوع لوسیون مرطوب کننده در روتین شکوه خواهید کرد نیست. با این حال متنوع رطوبت ساز شناخته شده به عنوان عالی پاک کننده آرایش عادی برای {افرادی که} منافذ و پوست فوق العاده چرب دارند برتر است خشکسالی دارد.

پاک کننده آرایش خانگی، پاک کننده آرایش توجه:

پاک کننده آرایش توجه مخصوصاً برای آرایش چشمی کدام ممکن است آلوده نشده کردن آن سنگین است (مشابه ریمل را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاده توجه {ضد آب}) استفاده تبدیل می شود. در این بین آنقدر کسل کننده است کدام ممکن است بتوانید به سادگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون هیچ خطری در فراگیر توجه شخصی اجتناب کرده اند آن بیشترین استفاده را ببرید.

مطالب مرتبط: مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست: ۶ بهتر از ماسک صورت برای بسیاری از منافذ و پوست

پاک کننده های زیبایی اساساً مبتنی بر روغن:

پاک کننده های صورت بر اساس روغن، آرایش را شسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست را هیدراته نگه می دارند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای {افرادی که} منافذ و پوست خشک دارند، امکان فوق العاده خوبی هستند. همراه خود این جاری، آن منافذ و پوست چربی آنها نیاز دارند اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند بعضی از اینها پاک کننده های آرایش خودداری کنند از منافذ و پوست را چرب تر می تدریجی.

پاک کننده آرایش خانگی، دستمال مرطوب زیبایی:

متعدد اجتناب کرده اند برندهای مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست، پارچه های شستشوی آغشته به پاک کننده آرایش را می فروشند. این دستمال‌ها محصولی برتر هستند کدام ممکن است می‌توانید در گذشته اجتناب کرده اند آلوده نشده کردن صورت اجتناب کرده اند آن‌ها بیشترین استفاده را ببرید.

مطالب مرتبط: اطلاعات مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند بازی کدام ممکن است هر خانمی باید بداند

آب میسلار:

میسلار واتر عالی محصول مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست است کدام ممکن است اجتناب کرده اند آب تصفیه شده {تشکیل شده است} آرایش برداشتن. این محصول تشکیل آب تصفیه شده، مرطوب کننده ها (مشابه گلیسیرین) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سورفکتانت هایی است کدام ممکن است میکرو میسل ها را نمایند. این ذرات باعث کثیفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی منافذ و پوست خواهید کرد را توسل به را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلوده نشده می تدریجی. میسلار واتر {به دلیل} از گرفتن منافذ و پوست تمیز برای {افرادی که} زیتس هر دو منافذ و پوست چرب دارند نیز مفهوم آل است.

پاک کننده آرایش خانگی همراه خود روغن بادام شیرین:

مثل روغن نارگیلماساژ روغن بادام شیرین همراه خود بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستقیم روی صورت آرایش را پاک می تدریجی.

مطالب مرتبط: ۶ دستور مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست بعد اجتناب کرده اند دختران ۳۰ آنها نیاز دارند زمان را دنبال کنند

برای مونتاژ پاک کننده آرایش به چه موادی خواستن دارید؟

دستمال مرطوب پاک کننده آرایش خانگی هر دو لوسیون مناسب کنید. خواهید کرد باید موادی را ترکیبی آوری کنید کدام ممکن است بالقوه است از اجتناب کرده اند آنها را {در خانه} داشته باشید.

روغن پاک کننده

دستمال های پاک کننده آرایش به حداقل یک به همان اندازه سه قاشق غذاخوری روغن پاک کننده دلخواه خواهید کرد خواستن دارند. روغن نارگیل دانش شده، روغن جوجوبا هر دو کره زیتون هر کدام اجتناب کرده اند این روغن ها عالی انواع برتر هستند.

مطالب مرتبط: کانتور صحیح برای منافذ و پوست صورت: تمام آنچه باید در انواع کانتور به آن تمرکز کنید!

پدهای پنبه ای پاک کننده آرایش خانگی:

احساس ها قابل انعطاف کسل کننده، جاذب را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکبار بلعیدن. مشابه پدهای پنبه ای هر دو داروها شوینده غیر مرطوب. آنها برای تهیه پدهای پاک کننده آرایش حیاتی هستند.

آب مقطر: آب مقطر، فرم آب تصفیه شده، برای تهیه دستمال مرطوب پاک کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید محلول های زیبایی حیاتی است.

روغن حیاتی:

دوازده به همان اندازه بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ قطره اجتناب کرده اند اسانس مورد کنجکاوی شخصی را به پاک کننده آرایش شخصی اضافه کنید. روغن درخت چای عالی انواع مورد پسند {به دلیل} خواص پالایشی آن.

مطالب مرتبط: نحوه انواع رنگ مو برای منافذ و پوست زیتونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه اسپرسو ای?

ابزارهای پاک کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید میکس آرایش خانگی:

برای مقیاس گیری داروها حال در فراهم می کند زیبایی به حداقل یک کاسه هر دو کوزه همراه خود مقیاس متداولو قاشق های مقیاس گیری خواستن دارید. سپس آب مقطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسانس مورد کنجکاوی شخصی را در ظرفی بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قاشق ترکیب کردن کنید.

ظرف ذخیره سازی: اگر دستمال های زیبایی مناسب می کنید، به حداقل یک ظرف شیشه ای غول پیکر برای نگهداری دستمال مرطوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوسیون خواستن دارید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر ساده محلول را مناسب کنید، عالی بطری پلاستیکی کودک نوپا کافی است.

فندق جادوگر

عصاره این گیاه برای {افرادی که} منافذ و پوست تمایل زیتس دارند برتر است از سبوم اضافی را اجتناب کرده اند بین می برد. علاوه بر این آب مقطر، این یکی اجتناب کرده اند ۲ ماده ای است کدام ممکن است برای تهیه پاک کننده آرایش به آن است خواستن دارید.

مطالب مرتبط: همراه خود کشف کردن خواص خارق العاده منافذ و پوست موز، تولید دیگری نمی توانید اجتناب کرده اند شر آن خلاص شوید!

طرز تهیه دستمال مرطوب پاک کننده آرایش

برای تهیه دستمال مرطوب زیبایی سطوح زیر را دنبال کنید:

حلقه های پنبه ای را در لیوان قرار دهید. پدهای پنبه ای را موجود در ظرف قرار دهید به همان اندازه در ترکیب کردن تمیزکننده آغشته شود آرایش کنار هم قرار دادن. ضمانت حاصل کنید کدام ممکن است می توانید به سادگی هر دستمال را اجتناب کرده اند عکس کنار کنید.

داروها را ترکیب کردن کنید. ۲ فنجان آب مقطر، عالی به همان اندازه سه قاشق غذاخوری روغن اسکراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی قاشق غذاخوری فندق جادوگر. دوازده به همان اندازه بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ قطره اجتناب کرده اند اسانس دلخواه را در یک واحد کاسه متداولمخلوط کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند ترکیب کردن کنید.

مطالب مرتبط: کهیر پوستی چیست؟ دلیل برای کهیر پوستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با خانگی آن

ترکیب کردن را روی کروی پنبه بریزید. پس اجتناب کرده اند انداختن پنبه، ترکیب کردن را موجود در شیشه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه ها را محکم روی هم بگذارید. شیشه را {به آرامی} تکان دهید به همان اندازه تمام دستمال های مرطوب به طور یکنواخت در ترکیب کردن اشباع شوند. لیوان را در جای خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند برداشتن دستمال درگاه آن را محکم ببندید.

پاک کننده آرایش خانگی طرز تهیه محلول پاک کننده آرایش

خواهید کرد ساده به ۲ ماده آسان در محلول پاک کننده فندق جادوگر خواستن دارید: فندق جادوگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب مقطر. پاک کننده خالص ضد آرایش عفونت ها منافذ و پوست خواهید کرد را آرام می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبوم اضافی را اجتناب کرده اند بین می برد. علاوه بر این برای افرادی که زیتس هر دو منافذ و پوست ظریف دارند امکان ای مفید است. برای تهیه این پاک کننده، دستورالعمل های آن را دنبال کنید:

مطالب مرتبط: ۸ این ماسک صورت خانگی اجتناب کرده اند ۲ ماده {تشکیل شده است} کدام ممکن است پوستی ضد زنگ را برای شما ممکن است به ارمغان می آورد

داروها را کنار هم قرار دادن کنید. مقدار مساوی اجتناب کرده اند فندق جادوگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب مقطر را در یک واحد کاسه به انواع شخصی ترکیب کردن کنید. ترکیب کردن کنید به همان اندازه ترکیب کردن توسل به شود. ظرف را تکان دهید به همان اندازه داروها انصافاً ترکیب کردن شوند. راه رفع خواهید کرد کنار هم قرار دادن است. این محلول را روی دستمال هر دو گلوله های پنبه ای بریزید. همراه خود استفاده اجتناب کرده اند اقدامات گرد صورت در مکان شخصی قرار بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این کار را در فراگیر ناحیه توجه همراه خود ملایمت بیشتری انجام دهید.

در ظروف ایمن نگهداری شود

محلول آلوده نشده کننده آرایش شخصی را در ظرف دربسته حفظ کنید. به همان اندازه شش ماه یکپارچه دارد.

مطالب مرتبط: تعمیر تیرگی صورت. ۷۴ ماسک های کارآمد سفید کننده منافذ و پوست

در گذشته اجتناب کرده اند آغاز عالی رژیم جدید مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست، بدانید کدام ممکن است:

اشخاص حقیقی سطوح مختلفی دارند ظریف آزمایشی برای ارزیابی داروها حال در محصولات مختلف مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست. برای جلوگیری اجتناب کرده اند مسائل جانبی، در گذشته اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند محصول جدید روی منافذ و پوست شخصی همراه خود عالی متخصص منافذ و پوست مراجعه به کنید. این متن ساده برای نیازها آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اطلاع رسانی} است را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع پیشنهاد های پزشکی ماهر نیست.