ویژگی جدید واتس اپ که ادمین ها را خوشحال می کند


پیام رسان محبوب واتس اپ به زودی قابلیت جدیدی را در اختیار دنبال کنندگان خود قرار می دهد. این ویژگی به مدیر گروه اجازه می دهد تا پیام های گروه را برای همه اعضا حذف کند.

ویژگی جدید واتس اپ که ادمین ها را خوشحال می کند

دیدارنیوز_خوزستان: طبق اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب واتس اپ WABetaInfo؛ هنگامی که یک مدیر یک پیام را از یک گروه حذف می کند. سایر اعضای گروه متن “این توسط یک مدیر حذف شد” را مشاهده خواهند کرد. این پیام به اعضای گروه نشان می دهد که ادمین پیام را حذف کرده است.
این ویژگی که هدف آن بهبود رابط کاربری واتس اپ است، در حال حاضر تنها برای برخی از آزمایش کنندگان بتا در دسترس است و به زودی برای تعداد بیشتری از کاربران بتا واتس اپ در دسترس خواهد بود. این قابلیت به زودی در نسخه بتای واتس اپ ۲.۲۲.۱۷.۱۲ در دسترس خواهد بود. بررسی در دسترس بودن این ویژگی بسیار ساده است. گروهی را که ادمین آن هستید باز کنید. پیام ارسال شده توسط یکی از اعضا را حذف کنید. اگر گزینه حذف برای همه را می بینید. یعنی این قابلیت برای شما فعال شده است.
این پیام رسان اخیراً دارای ویژگی های جدید زیادی است. در میان چیز های دیگر، امکان ذخیره چت از دست رفته این تابع یک پیام موقت را پس از انقضا به یک پیام معمولی تبدیل می کند. یکی دیگر از ویژگی های واتس اپ این است که محدودیت زمانی برای حذف پیام ها برای همه به ۲ روز و ۱۲ ساعت افزایش یافته است. با این حال، هیچ تایید رسمی در مورد این موضوع وجود ندارد.