ولیعهد بندرماهشهر منصوب شد


ولیعهد بندرماهشهر منصوب شد

MeetNews | به گزارش پایگاه {اطلاع رسانی} ولی فقیه خوزستان، احمد وحیدی وزیر ملت طی حکمی فریدون بندری را شناخته شده به عنوان ولی فقیه بندرماهشهر منصوب کرد.
در محتوای متنی این جمله آمده است:

جناب آقای فریدون بندری

خوش آمدی

به توصیه ولی فقیه خوزستان و تذکر به مزیت و تجربیات آموزشی و ممکن جنابعالی، به موجب این تصمیم خواهید کرد را برای مدت ۴ سال {به سمت} ولی فقیه شهرستان بندرماهشهر منصوب می نمایم.

امید است همراه خود اتکال به خداوند متعال، رعایت تقوا و موازین دینی، در چارچوب مبانی، مقررات و تدابیر ارتباطی و کار با هم همراه خود مسئولین سایر گروه ها و نهادها، همراه خود اندیشه و مدیریت انقلابیون جهادگر در اجرای پوشش ها و انتخاب ها مقامات افراد این سیستم های وزارت ملت در خدمت افراد، پیشرفت مادی و غیر سکولار، تعالی در جهان خدمت رسانی و انجام وظایف محوله همراه خود پیش زمینه توصیه محورهای ذیل خرس از اشراف زاده ها معظم له. درود بر او). و در سایه مدیریت مقام معظم مدیریت حضرت آیت الله خامنه ای سودآور و سربلند باشید.

۱- این سیستم ریزی برای انبساط، افزایش و نهادینه شدن سنت اصیل ایرانی اسلامی و پاسداری اجتناب کرده اند قطعا ارزش آن را دارد ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

۲- استقرار و افزایش سامانه، تهیه کنید ایمنی ساکنان در بخش مأموریت، دوره ها شورای تهیه کنید و نظارت بر حسن اجرای مصوبات آن.

۳- پیش بینی و تشکیل شوراهای مورد نیاز جهت همکاری، همکاری و تقریب بین مسئولین و کارشناسان محلی جهت افزایش فعالیتهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و آموزشی.

۴- این سیستم ریزی، هدایت و نظارت بر اقدامات درمورد به کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی

۵- امضای ترتیبات و رسمیت مورد نیاز برای تحمیل توافق و رشد همکاری بین تجهیزات‌های اجرایی، گروه‌های بومی، نهادهای انقلاب اسلامی و شوراهای بومی.

۶- تصمیم گیری استعدادها، فرصتها، مزایا و نیازهای شهر برای تدوین و تصویب سند رشد شهر، انتخاب گیری و بسیج پتانسیل ها برای اجرای سیاستهای راهبردی رشد سراسری، پیشرفت مالی و محرومیت زدایی.

۷- بکارگیری و بکارگیری نیروهای مجرب، جوان و انقلابی همراه خود روحیه انقلابی، ارزشی و زیبایی شناختی در وظیفه های اجرایی.

۸- تحمیل ارتباط و کار با هم فشرده همراه خود گروه های مختلف و تحمیل رسمیت مورد نیاز برای بدست آمده و معامله با به بررسی ها، گزینه ها و شکایات از ما.