ورود رژیم بارندگی به ملت/ کروی و ناخوشایند در برخی اجتناب کرده اند استانداری ها


ورود سامانه بارشی کشور

ددارنیوز – گروه هواشناسی در خصوص ورزش سامانه بارشی و ورود سامانه جدید بارشی و رگباری در کنار همراه خود وزش باد از حداکثر غیر دائمی و رعد و انرژی الکتریکی در مناطق تمایل تگرگ و کروی و ناخوشایند اجتناب کرده اند سه شنبه به همان اندازه جمعه (۲۶ فروردین به همان اندازه جمعه) هشدار زرد داد. ). ۱۹).

این شرایط جوی روز سه شنبه در خراسان شمالی، چهارشنبه در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و خراسان شمالی، روز پنجشنبه در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، همدان، قزوین و البرز است. تهران، مجال و گیلان و ارتفاعات مازندران و جمعه در استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، زنجان، و خراسان شمالی گستردگی و ارتفاعات مازندران، گلستان، گیلان، قزوین، البرز و تهران را پیش‌سوراخ بینی می‌تدریجی.

همراه خود ملاحظه به شرایط جوی تحت سلطه، اختلال در تردد برون شهری، احتمال شیوع سیلاب بومی، احتمال بالا بودن مرحله آب رودخانه ها، احتمال رعد و انرژی الکتریکی و رگبار کروی و غبار و عدم دید موجود است، پیشنهاد گروه هواشناسی هشدار و خویشتن داری در ورزش های کوهنوردی است. و هشدار در بار عشایر.

در پی این هشدار، گروه هواشناسی اجتناب کرده اند افزایش فشار، وزش باد از حداکثر و وزش باد نسبتا از حداکثر به همان اندازه از حداکثر در مناطق بیابانی و خشک در کنار همراه خود خیزش کروی و غبار خبر داد.

این شرایط پنجشنبه در ایلام، لرستان، وسط، همدان، قزوین، قم، البرز، تهران، سمنان، اصفهان، کهجیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، یزد و جمعه ها در البرز، تهران، قم، سمنان رخ می دهد. در نیمه شرقی اجتناب کرده اند اصفهان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی.

{در این} شرایط آب و اثیری احتمال کروی و غبار بیش از حد، کاهش دید، کاهش استاندارد هوا، احتمال آسیب دیده شدن بوته ها و نهال های فرسوده و احتمال خراب کردن به سازه های موقتی مشابه گلخانه ها و تابلوهای تبلیغاتی دور اجتناب کرده اند پیش بینی نیست. پیشنهاد تبدیل می شود هنگام رفتن اجتناب کرده اند تابلوهای تبلیغاتی و فراگیر بوته ها فرسوده و ساختمان های نیمه کاره هشدار کرده و در فراگیر اقلام اشاره کردن شده پارک نکنند و اجتناب کرده اند صنعت کشاورزی ایمنی کنند.

گروه هواشناسی نسبت به تأثیر می گذارد بارندگی، رعد و انرژی الکتریکی، رعد و انرژی الکتریکی، وزش باد از حداکثر موقتی و احتمال بارش تگرگ اجتناب کرده اند بامداد پنجشنبه به همان اندازه اواخر وقت شنبه (۱۸ به همان اندازه ۲۰ فروردین) هشدار زرد عکس صادر کرد.

این مورد روز پنجشنبه برای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، گیلان و مازندران، روز جمعه برای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و کردستان و شنبه برای استان های آذربایجان غربی است. استان ها اجتناب کرده اند آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، همدان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، گیلان، مازندران.

به دلیل این خطر، احتمال آسیب به صنعت کشاورزی موجود است. این دلیل است گروه هواشناسی خرس محافظت نهال های جوان و بوته ها ضعیف {به دلیل} سرما، تسریع در بار محصولات درو کردن شده به انبارها، محلول پاشی غیر شاخ و برگ مرکبات و سایر محصولات کشاورزی و مدیریت دما و رطوبت انبارها {به دلیل} افزایش رطوبت برای جلوگیری اجتناب کرده اند آسیب به بیماری های قارچی پیشنهاد تبدیل می شود دریچه ها و درگاه ها را حفظ کنید سالن های پرورش در صورت بارندگی و رعد و انرژی الکتریکی بسته هستند، اجتناب کرده اند کود دهی آکواریوم های آب خوب و دنج خودداری و {به دلیل} ابر و بارندگی میزان مصرف شده را به نصف کاهش دهید.

این گروه علاوه بر این اجتناب کرده اند افزایش فشار و وزش باد از حداکثر خبر داد کدام ممکن است اجتناب کرده اند اوایل روز پنجشنبه (۱۹ فروردین) تحریک کردن و به همان اندازه اواخر روز جمعه (۱۹ فروردین) یکپارچه می تواند داشته باشد.

این شرایط جوی روز پنجشنبه در استان های خوزستان، ایلام، کرمانشاه، همدان، وسط، لرستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهجیلویه و بویراحمد، سمنان، خراسان شمالی و روز جمعه در استان های سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد رخ می دهد و احتمالات وجود دارد. خسارت مورد پیش بینی به صنعت کشاورزی

گروه هواشناسی نهالهای اخیر کاشته شده را همراه خود نصب حفاظ مقاوم در مخالفت با باد، خودداری اجتناب کرده اند سمپاشی و سمپاشی، استحکام بخشی و بازیابی سقف و سازه گلخانه، عایق کاری و ایمنی کندوها و استفاده اجتناب کرده اند بادشکن برای جلوگیری اجتناب کرده اند شکستگی در شاخه و تنه بوته ها و حتی پایه کن کردن، آسانسور می تدریجی. بوته ها. {به دلیل} وزش باد و سرما در مناطق سردسیر، دامداری ها باید پایین را خشک و درهای سالن ها را بسته نگه دارند. مرغداری ها باید اقدامات اجباری را برای مدیریت جریان هوا و دما در شرایط وزش باد انجام دهند. اجتناب کرده اند تولید دیگری پیشنهاد‌های گروه هواشناسی می‌توان به خودداری اجتناب کرده اند آبیاری برای جلوگیری اجتناب کرده اند ضعیف شدن پایه محصولات در تأثیر وزش باد، عدم سمپاشی آهک در استخرهای خاکی کدام ممکن است {به دلیل} وزش باد از حداکثر آب از آنها تخلیه می‌شود و نبود ماشین‌آلات کشاورزی و نهاده‌های کشاورزی بر روی پایین‌ها ردیابی کرد. پایین

گروه هواشناسی نسبت به افزایش سرعت باد در جهت جنوب شرقی و افزایش قله موج بین منصفانه به همان اندازه منصفانه و نیم متری اجتناب کرده اند ظهر پنجشنبه به همان اندازه اواخر وقت پنجشنبه در نواحی شمالی خلیج فارس در استان‌های خوزستان و بوشهر هشدار زرد عکس صادر کرد. پدر من می خواهم.

{در این} شرایط آب و اثیری، احتمال آسیب به قایق های اوقات فراغت و کشتی های سبک، احتمال آسیب به قفس ها و پارگی تورهای ماهیگیری و احتمال آسیب به قدرت دریایی موجود است.

گروه هواشناسی هشدار در استفاده اجتناب کرده اند قایق های اوقات فراغت و کشتی های سبک، هشدار در ورزش های دریایی و متعهد شدن تدابیر اجباری برای جلوگیری اجتناب کرده اند هرگونه خسارت را پیشنهاد می تدریجی.

هشدار زرد نشان می دهد که پدیده های جوی رخ داده است کدام ممکن است قابل انجام است همراه خود وعده های غذایی و ورزش های روزانه تداخل داشته باشد. این هشدار اطمینان حاصل شود که افزایش اعلان نهایی صادر شده {است تا} بتوانند برای مقابله همراه خود پدیده های جوی کدام ممکن است یک مدت کوتاه شدیدتر اجتناب کرده اند حد همان قدیمی هستند، کنار هم قرار دادن شوند. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری مسئولان نیز متوجه این هشدارها هستند به همان اندازه در صورت لزوم اقدام کنند.