وام ۳۶۰۰ میلیارد دلاری رئیس جمهور به آبفای آذربایجان شرقی


به گزارش میانه از فیانه، یوسف غفارزاده متولد میانه است. صبح امروز جلسه کاری گروه کشاورزی و منابع طبیعی با حضور نمایندگان شهردار شورای اسلامی برگزار شد. فرماندار میانی ۳۶۰۰ میلیارد دلار وام برای بخش آب استان تصویب کرد. وی در بازدید اخیر هیاتی از دولت خاطرنشان کرد: یک سوم این سهم یک هزار و ۳۳۰ میلیارد میلیارد تومان اختصاص یافته است. طبقه متوسط

وی افزود: این وام برای تکمیل سه سد بزرگ و مهم میانه از جمله سد گرمی چای استفاده می شود. شبکه پراکنده سدهای آیدوگموش و حق آبه و شبکه و پل سد شهریار.

غفارزاده گفت: هیئت دولت برای سه پروژه از جمله سد خلیفه لو یا سد تیرچای میانه اعتبار اختصاص داده است.

غفارزاده گفت: از وضعیت مناسب برای سدهای صومعه سرا بالا; تصدیق؛ معبد کبودین سدها و کانال های آوین و توشمانلو در نظر گرفته شده است.

مدیر شعب بانک کشاورزی آذربایجان شرقی همچنین به پرداخت ۳۳۰ هزار میلیارد ریال به کارخانه ها در سال گذشته اشاره کرد که نسبت به سال ۱۳۹۸ ۳۰ درصد افزایش داشته است.

جواد محمودی گفت: منابع بانک کشاورزی از محل سپرده های انسانی بوده است. کالاهای قانونی؛ صندوق توسعه ملی تراز تسهیلات پرداختی شهرستان میانه را ۴۸۰۰ میلیارد ریال و مطالبات معوق را ۴۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی اعلام کرد: همه مشکلات; در سه ماهه اول سال جاری ۶۲۰ میلیارد ریال در پایتخت پرداخت کردیم به ویژه اینکه مطالباتی وصول نشده است. این نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۱۹ افزایش چشمگیری داشته است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید