واقعیت 11 ماهی برتر و مزایای سلامتی هادوک


خرید کنید

ماهی خارپشت در تمام طول سال در دسترس است ، اما بهترین حالت آن از دسامبر تا فوریه است که به طور کامل از زادآوری بهبود می یابند ، و این زمانی است که چاق و تنومند می شوند.

هادوک عموماً در بازارهای آمریکا در دسترس ، تحت سلطه و حمل یا نصب شده است. تو سیگار کشیدی (هیدوک فینان)، نمک پخته شده نیز در فروشگاه های تخصصی به عنوان محصولات با ارزش افزوده موجود است.

بدنبال ماهی روشن و ثابت با پوست نقره ای ، آبشش صورتی و چشم باز باشید. قطعات را می توان با چرم یا بدون آن به فروش رساند ، اما چرم با علامت شست متفاوت بر روی جلد گذاشته شده است تا خریدار بتواند حصیر را از گونه های کم ارزش تشخیص دهد.

هادوک زود ربوده شد. روی یخ تا 5 روز در شرایط خوبی باقی می ماند. توصیه می شود همه ماهی های روده دار بیش از 2 روز روی یخ نگهداری نشوند ، مخصوصاً اگر محصول خرد شده کشیده شود. در خانه ، ماهی و فیله ها را به مدت 1-2 روز در یخچال نگهداری کنید. برای استفاده طولانی مدت ، قبل از نگهداری در فریزر در دمای زیر -30 درجه سانتیگراد ، ماهی را وزن کرده و برداشت کنید.

آماده سازی

خالص خالص یک غذای مناسب است که می توان آن را مانند ماهی کاد پخت. اگر شما در حال پختن یک حبه کامل هستید ، بگذارید پوست بدن را به هم بچسباند.

هادوک ماهی بوی نرم است که طعم و مزه ای را که در ظرف نفوذ می کند جذب می کند. گوشت سفت و سفید آن شبیه ماهی کاد است و دارای ساختار ضعیف و طعم نازک است.

گوشت مرغ سفت ، کمی شیرین و نرم مانند ماهی کاد نیست ، که ماهی سفید را برای سیگار کشیدن ایده آل می کند.

فروشندگان با فروش تازه یا منجمد یا ساخت قلمه طلا ، کاشی های تک از چوب های بزرگ می گیرند. معمولاً از داشتن فیله از گیاهان چله کوچک جلوگیری می شود.

در اینجا چند پیشنهاد برای خدمت ارائه شده است:

هادوک با سبزیجات تازه و گوجه فرنگی گیلاسی پوشانده شده است
هادوک با سبزیجات و سبزیجات تازه تزریق می شود. اعتبار عکس: nhoglund
  • برای روش مشابه دیگر ماهی های سفید ، مرغ سرخ شده ، بو داده یا پخته را با تقویت کننده های طعم قوی مانند سس گوجه فرنگی یا سس گوجه فرنگی اضافه کنید. بسته به اندازه خدمات ؛ ماهی های کوچک هدایت و استخراج می شوند و می توانند در پر کردن استفاده شوند. ماهی های بزرگ را به صورت استیک یا فیله خرد می کنند. قسمت کناری سر خوشمزه ترین گوشت را در خود جای داده است.

  • در اسکاتلند ، خار مرغ محبوب ترین ماهی در این کشور است “ماهی و چیپس”به

  • همچنین برای ماهی ها و پای ها لازانیا عالی تهیه می کند ، مخصوصاً وقتی ماهی تازه را با همان تعداد پره های دودی مخلوط کنید.

  • خارپشت دودی مخصوصاً وقتی در شیر سوزانده شود خوشمزه است.

  • هادوک را می توان با بسیاری از صفحات به نام هایک ، پولیک یا کاد جایگزین کرد.

مشخصات امنیتی

غلظت جیوه در ماهی خارپشت 055/0 ppm است. بنابراین ، آخرین دستورالعمل های FDA آمریکا در مورد تعداد ماهیان باردار و مادران شیرده ، و همچنین لیستی از گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، آنها را در دسته “بهترین گزینه” قرار می دهد.

با این چوب ، آنها می توانند 2-3 وعده (8-12 اونس) ماهی خارپشت در هفته بخورند. (انکار پزشکی)

همچنین بخوانید ≻≻-

ماهی سالمون واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

هیک واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

ذخیره ماهی واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

آفتابی باشید واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی

برگشت- بازگشت به غذای دریایی از جانب واقعیت تغذیه و مزایای سلامتی ماهی هادوکبه

بیشتر بخوانید (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. برگه های شیلات NoAA – Melanogrammus aeglefinus.

  2. سطوح جیوه در ماهی های تجاری و ماهیان ماهی.

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: کمک مهمی است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *