واقعیت تغذیه باس و مزایای سلامتی آن


جزئیات

ماهیان پایه های کوبیده سریع کبوتر ، جریان بدن و یکی از محبوب ترین ماهیان بازی در بین ماهیگیران هستند. آنها بعداً دارای بدنه ای جمع و جور ، ضخیم ، قوی ، شش تا نه نازک پیوسته به صورت افقی از آبشش به دم به صورت افقی حرکت می کنند.

پشت سبز مایل به سبز یا قهوه ای است و دارای دو باله پشتی خوش فرم ، یکی خار و یکی با برجستگی صاف است. دم با چنگال پهن است. کناره ها سفید-سفید و رنگین کمانی با شکم سفید است.

باس کوبیده دهانی بزرگ دارد و فک پایینی آن کمی بیرون زده است.

وزن باس بزرگسالان با خطوط معمولاً 3 تا 7 کیلوگرم و طول آنها بین 40 تا 140 سانتی متر است. امید به زندگی 7-12 سال است اما شما می توانید تا 20 سال در طبیعت زندگی کنید.

ماکائو

باس کتک خورده ماهی متحرک است که به پایین می رود. بزرگسالان در نزدیکی آبهای ساحلی در نزدیک صخره های سنگی زندگی می کنند ، در حالی که نوزادان در دریاچه ها و حوضچه ها ، رودخانه ها و نهرها و آبشارها زندگی می کنند.

آنها شکارچیان شرور هستند. جوانان بی مهرگان و زئوپلانکتون ها می خورند ، در حالی که بزرگسالان انواع ماهی ها ، به ویژه شاه ماهی رودخانه ، منهدن آتلانتیک ، سیلورساید و بسیاری از بی مهرگان و همچنین خرچنگ ، ​​خرچنگ ، ​​صدف ، ماهی مرکب و کرم آمریکایی را می خورند.

زیست شناسی

باس کتک ماهی سریع رشد می کند که معمولاً در طول سال اول به طول 10 تا 12 اینچ می رسد. این ماهی شگفت انگیز است که برای پرورش از آب شور به آب شیرین مهاجرت می کند.

تماس گیرندگان مرد بین 2 تا 4 سالگی برای مردان و زنان بین 5 تا 8 سالگی بلوغ جنسی را تجربه می کنند.

باس ضرب شده چند ضلعی است. گروهی متشکل از 7 تا 8 مرد در هنگام زایمان یک زن بالغ را احاطه کرده اند. این پرورش دهنده فصلی است. زن برهنه زن سالی یک بار ، از آوریل تا اواسط ماه ژوئن ، در آب رودخانه گرم و آب شیرین زایمان می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *