همراه خود این وعده های غذایی عفونت را اجتناب کرده اند هیکل شخصی در اطراف کنید


هنگامی کدام ممکن است منصفانه رژیم غذایی متعادل همراه خود چرخ دنده غذایی اجتناب کرده اند همه تیم ها در بشقاب شخصی داشته باشید، مهمات مناسبی برای نبرد همراه خود میکرو ارگانیسم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس ها بدست آمده می کنید.

متنوع اجتناب کرده اند ما اجتناب کرده اند ترس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوالات بی پاسخ با توجه به عفونت ویروس کرونا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر {بیماری ها} مبارزه کردن می بریم. ویروس هایی کدام ممکن است عامل زیادی دانستن درباره آنها نمی دانیم. به طور معمول سوئیچ اجتناب کرده اند زمستان به تابستان دردسر است. برای جلوگیری اجتناب کرده اند بیماری، طرفدار تبدیل می شود کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند آسانسور کننده های امنیت را به رژیم غذایی شخصی اضافه کنید به همان اندازه ارائه می دهیم در تفاوت همراه خود تنظیمات آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثیری کمک تدریجی. محققان می گویند وقتی رژیم غذایی متعادلی داشته باشید کدام ممکن است برای ادغام کردن غذاهایی اجتناب کرده اند همه تیم ها در بشقاب خواهید کرد باشد، مهمات مناسبی برای نبرد همراه خود میکرو ارگانیسم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس ها بدست آمده می کنید. هیچ رژیم غذایی خاصی راه مطمئنی برای پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری در فصول مختلف نیست، با این حال منصفانه رژیم غذایی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعادل ۹ تنها نیازهای هیکل خواهید کرد را برآورده می تدریجی، اما علاوه بر این چرخ دنده مغذی کافی را نیز پیشنهادات کدام ممکن است دارای فواید مختلفی هستند. مصرف کردن غذاهای سالمی کدام ممکن است {در این} گزارش دلیل داده شده است ممکن است به جلوگیری اجتناب کرده اند عفونت کمک تدریجی:

۱. توانایی مرکبات

مرکباتی یادآور پرتقال، لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیوی سرشار اجتناب کرده اند ویتامین C هستند. مشاوره تبدیل می شود ویتامین C منصفانه ماده مغذی سازنده سیستم امنیت است کدام ممکن است همراه خود افزایش ساخت گلبول های سفید همراه خود عفونت نبرد می تدریجی. برای جلوگیری اجتناب کرده اند واکنش آلرژیک های فصلی، عمدتاً برای جوانان حیاتی است کدام ممکن است سیستم امنیت شخصی را آسانسور کنند. علاوه بر این در متعادل کردن وضعیت الکترولیت ها، جلوگیری اجتناب کرده اند کم آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرمای بیش اجتناب کرده اند حد {مفید است}. آن یک است ویتامین آنتی اکسیدانی است کدام ممکن است به منافذ و پوست {کمک می کند} همراه خود میکرو ارگانیسم ها نبرد تدریجی. علاوه بر این زمان افزایش زخم را مختصر می تدریجی. مقاله ای در روزنامه مصرف شده ردیابی می تدریجی کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند سلول های سیستم امنیت هیکل برای انجام وظایف شخصی به ویتامین C خواستن دارند. کدام ممکن است ذخیره بخشها زیادی ویتامین C – حدود ۱۰۰ به همان اندازه ۲۰۰ میلی خوب و دنج در روز – ممکن است کار کردن سیستم امنیت را آسانسور تدریجی. میوه های تشکیل این ویتامین را می توان شناخته شده به عنوان سالاد، آب میوه معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسموتی بلعیدن کرد.

۲ عدد تخم مرغ

متخصصان مصرف شده می گویند {برای تقویت} سیستم امنیت اشخاص حقیقی می توانند منصفانه هر دو ۲ عدد تخم مرغ را به رژیم غذایی روزانه شخصی اضافه کنند. منصفانه تخم مرغ عظیم ممکن است ۲۲ نسبت اجتناب کرده اند خواستن روزانه طرفدار شده سلنیوم را تامین تدریجی. زرده تخم مرغ سرشار اجتناب کرده اند چربی، کلسترول، آهن، کلسیم، فسفر، روی، ید، اسید فولیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین های A، D، E، K، B12 است. خوب ارزش غذایی زرده اصولاً اجتناب کرده اند تخم مرغ است، با این حال پروتئین سفیده سدیم، پتاسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید منیزیم اصولاً اجتناب کرده اند زرده تخم مرغ است. سفیده تخم مرغ اجتناب کرده اند انبساط میکرو ارگانیسم های خطرناک در تجهیزات گوارش جلوگیری می تدریجی، زرده تخم مرغ {به دلیل} خاصیت آنتی اکسیدانی خاصیت ضد سرطانی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} از گرفتن برخی ایمونوگلوبولین ها باعث آسانسور سیستم امنیت تبدیل می شود کدام ممکن است این سود مهم تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلدرچین نسبت به . تخم مرغ های تولید دیگری تخم مرغ به طور معمول پروتئینی همراه خود خوب ارزش آلی بالا است کدام ممکن است تشکیل آمینو اسیدهای حیاتی برای انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمو در کودکان است. تخم مرغ بالقوه است باعث از گرما در هیکل شود، با این حال اگر متوسط بلعیدن شود – ۱ به همان اندازه ۲ عدد در روز – ملایم تبدیل می شود کدام ممکن است منصفانه غذای a فوق العاده مفید است. برای افزایش هضم، روزی کدام ممکن است پروتئین را در رژیم غذایی شخصی تنظیم می کنید، مقدار صحیح آب بنوشید.

۳. فلفل بنفش را انتخاب کنید و انتخاب کنید زردچوبه

فلفل سیاه خاصیت ضد باکتریایی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این آسانسور سیستم امنیت، ادویه a فوق العاده ای است کدام ممکن است به هضم وعده های غذایی {کمک می کند}. فلفل سیاه به حرکت وعده های غذایی در طولانی شدن روده عظیم همراه خود سرعت مناسبی به تماس گرفتن زمان رفتن روده {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدون در نظر گرفتن سریعتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرمتر بگذرد، روده عظیم مفید تر {خواهد بود}. توانایی شفابخش فلفل سیاه {به دلیل} پیپرین های حال در . پیپرین ها ترکیباتی هستند کدام ممکن است وقتی فلفل سیاه می خورید، هیکل خواهید کرد را بیش اجتناب کرده اند حد خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند حد خوب و دنج می تدریجی. فلفل سیاه علاوه بر این به پیشگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با بیشتر سرطان ها {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیبات شناسایی شده است برای تحریک کردن تحریک در آرتروز را کاهش می دهد، به همین دلیل درد را در اشخاص حقیقی تحت تأثیر آرتروز تسکین می دهد. زردچوبه نیز منصفانه بسته بهداشتی a فوق العاده است. این ادویه خارق العاده تقریباً در هر زمینه ای اجتناب کرده اند پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری گرفته به همان اندازه معامله با واقعاً کار می کند. ماده سرزنده زردچوبه کورکومین است. این ماده تشکیل توانایی خارق‌العاده‌ای اجتناب کرده اند آنتی‌اکسیدان‌ها است کدام ممکن است ملایم شده است کدام ممکن است تقریباً اجتناب کرده اند تمام اعضای هیکل انسان دفاع کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش می‌بخشد. زردچوبه اجتناب کرده اند هیکل به سمت بیشتر سرطان ها، بیماری آلزایمر، بیماری پارکینسون، بیماری قلبی، سکته، دیابت، بیماری های چشمی، ناامیدی، مشکلات پوستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره دفاع کردن می تدریجی. کورکومین دارای توانایی a فوق العاده ای اجتناب کرده اند آنتی اکسیدان ها است کدام ممکن است نماد داده شده است کدام ممکن است تقریباً اجتناب کرده اند هر نیمه اجتناب کرده اند هیکل انسان دفاع کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با می تدریجی. به طور معمول، این ۲ ادویه تشکیل آنتی اکسیدان های مقاوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواص ضد میکروبی هستند کدام ممکن است همراه خود عفونت ها نبرد می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خو را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواب را افزایش می بخشند.

۴. آجیل

آجیل یکی اجتناب کرده اند بهتر از غذاهای مفید همراه خود چرخ دنده مغذی {مفید است} کدام ممکن است خواهید کرد را در تمام فصول سرزنده از تشکیل چربی های مفید (اسیدهای چرب امگا ۳)، اسید فولیک، نیاسین، ویتامین های E را انتخاب کنید و انتخاب کنید B6 را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی یادآور منیزیم، مس را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی است. . علاوه بر این سرشار اجتناب کرده اند سلنیوم، فسفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتاسیم است. این بهتر از میان وعده برای مادران باردار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان است.

۵. سیب زمینی شیرین

سیب زمینی شیرین تأمین خوبی اجتناب کرده اند کربوهیدرات است کدام ممکن است نشاط بلافاصله را تامین می تدریجی. علاوه بر این سرشار اجتناب کرده اند بتاکاروتن، ویتامین C، ویتامین B6 را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتاسیم است کدام ممکن است به افزایش سیستم امنیت، سلامت گوارش را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوگیری اجتناب کرده اند یبوست {کمک می کند}. آنها را می توان آب پز، له کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت پنکیک مناسب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مربای خانگی، میوه معاصر هر دو عسل سرو کرد.

۶. کدو تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویج

سبزیجات نارنجی روشن سرشار اجتناب کرده اند بتاکاروتن، پیش ساز ویتامین A، ویتامین C، فیبر، پتاسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ترکیبات آنتی اکسیدانی اجتناب کرده اند جمله لوتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید زآگزانتین هستند کدام ممکن است غشاهای مخاطی مفید را نمایند، به همین دلیل ضروری است کدام ممکن است آنها را در رژیم غذایی شخصی بگنجانید. می توان اجتناب کرده اند آنها شناخته شده به عنوان سوپ هویج کدو تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پای کدو تنبل استفاده کرد.

۷. همراه خود هندوانه هیدراته بمانید

یکی اجتناب کرده اند بسیار قدرتمند کارهایی کدام ممکن است می توانید برای مفید ماندن انجام دهید اینجا است کدام ممکن است هیدراته بمانید. هیدراتاسیون یعنی بدست آمده آب کافی برای سلول های هیکل. این به محافظت درجه اکسیژن در خون {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید خون به سادگی ممکن است چرخ دنده مغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکسیژن را به تمام نیمه های هیکل برساند. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، اگر هیکل هیدراته نشود، بالقوه است احساس ماهیچه ای آسیب ببیند. به همین دلیل ضروری است کدام ممکن است همه وقت شخصی را هیدراته حفظ کنید. هندوانه، طالبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هندوانه تشکیل بخشها مناسبی آب، پتاسیم، منیزیم، ویتامین های A، B6 را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاسین هستند کدام ممکن است به ترتیب دمای هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون، هیدراته نگه از گرفتن هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش سلامت منافذ و پوست {کمک می کند}. علاوه بر این برای مادران باردار {مفید است} از تشکیل از فیبر محلول را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامحلول است.