همایش زیارت اربعین استان های شمالی برگزار شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، در این همایش یک روزه که عصر دوشنبه در آمل به کار خود پایان داد، مدیران ستاد احیای معابد مازندران؛ گیلان، به همراه مدیران راهپیمایی اربعین استان های گلستان. و بجوشانید دستاوردهای اربعین ۱۴۰۱ را توضیح دهید و برای اربعین سال آینده تصمیم بگیرید. گرفتن انجام دادند.

مازندران، گیلان، مرز مهران در چهار استان گلستان و سمنان؛ نجف راهیان کربلا; سامران کاظمین در ایام اربعین امسال پذیرای زائران ایرانی و خارجی است. خدمات تغذیه ای و پزشکی ارائه شد.

اسماعیل فدایی مدیر موکب شهدای مدافعان حرم آمل با هدف تعامل با اطلاعیه ستاد مرکزی اربعین گفت. ثبات راهپیمایی دیگر اربعین برای ارائه خدمات بهتر. در کشور عراق مسیر او مدل زیر منطقه ای رشته طبقه بندی شد.

وی افزود: در اولین همایش رشته رده بندی در سطح استان های شمالی توسط مدیران ستاد بازسازی عتبات عالیات به همراه مدیران پیاده روی اربعین توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران و شهرستان آمل انجام شد. هدر رفت موکب شهدای مدافعان حرم آمل در این شهرک برگزار می شود.

فدایی ادامه داد: این همایش به تدریج در سایر استان های کشور نیز برگزار می شود و تداوم آن منجر به ارائه خدمات بهتر به زائران و کاهش گلایه های مردمی می شود.

وی افزود: با کاهش آلودگی به ویروس کرونا در سال جاری، از مداحان اهل بیت(ع) استقبال می شود.آ) چندین بار برای شرکت در مراسم اربعین پول پرداخت کرد. همینطور است. با توجه به این وضعیت تعداد مسافران مرزی افزایش یافت. آره. چند گاو افسردگی. آیا اینطور است همچنین به دلیل تاخیر در دریافت خدمات ضروری است.

مدیر موکب شهدای مدافعان حرم آمل امید با برگزاری همایش های کرد محور من၏ نارسایی هایی که در جلسات با تصمیمات مدیران آشکار می شود. در سطح کلان تا اربعین سال آینده به طور کامل تسویه شده است. و برنامه کم اهمیت سلام هدفمندتر باشید