هفته اطلاع رسانی سرطان پستان – اخبار فوری – اخبار ایران و جهان بیشتربه نقل از خبرنگار مهر. سلامتی سایت، ژن جدیدی که در ترکیب با هورمون درمانی استفاده می شود، نشان داده است که میزان بقای زنان مبتلا به ناهنجاری های ژنتیکی را افزایش می دهد. نتایج یک مطالعه جدید در بیماران مبتلا به سرطان سینه نشان داده شده است. متاستاتیک دریافت کنندگان کاپیواسرتیب تقریباً دو برابر بیشتر از افرادی که درمان استاندارد را دریافت می کردند زنده ماندند.

Capivasertib دارویی است که هدف ابتکاری پروتئین سرطان زا AKT به نام PKB را مسدود می کند. این پروتئین یک نقطه کانونی اصلی در یک شبکه سیگنال کنترل نشده در سرطان های مختلف است. این مطالعه ویژه کارایی کاپیواسرتیب را که فعالیت AKT را مهار می کند، مقایسه و آن را با سایر داروها مقایسه کرد. حسن نیتاین یک هورمون درمانی است که پزشکان در حال حاضر از آن استفاده می کنند.

سرطان پستان متاستاتیک زمانی که سلول های سرطانی از پستان به سایر قسمت های بدن پخش شده اند. این سرطان به عنوان مرحله ۴ سرطان سینه طبقه بندی می شود. سرطان پستان متاستاتیک این بالاترین مرحله سرطان سینه است. سرطان سینه زمانی اتفاق می‌افتد که سلول‌های غیرطبیعی پستان به‌طور غیرقابل کنترلی تقسیم می‌شوند. تومور توده یا گروهی از این سلول های غیر طبیعی است.

متاستاز گفته می شود که سلول های سرطانی به مناطق جدیدی از بدن گسترش یافته اند. در سرطان سینه متاستاتیکسلول ها از استخوان تشکیل شده اند، مغز می تواند به کبد و ریه ها سرایت کند. سلول‌های سرطانی هنوز سلول‌های سرطانی سینه نامیده می‌شوند، بنابراین آنها را بر اساس منشا آنها نامگذاری می‌کنند. سرطان سینه نوعی سرطان است که به سایر قسمت‌های بدن سرایت می‌کند.

از میزان مرگ و میر و در این مرحله هدف اصلی درمان سرطان سینه بسیار بالاست. متاستاتیک این برای اطمینان از حضور بیماران است.

طولانی ترین امید به زندگی با این بیماری

کمترین عوارض جانبی سرطان و درمان آن

• بهینه ترین و طولانی ترین کیفیت زندگی ممکن

به گفته متخصصان، برای بیماران مبتلا به سرطان لاعلاج، هورمون درمانی ممکن است به تضمین حداقل طول عمر کمک کند. تاثیر گذار بودن

متخصصان درمان هورمونی یا درمان غدد درون ریز را توصیه می کنند. تاثیر گذار بسیاری از تومورها به عنوان گیرنده استروژن مثبت (ER) یا گیرنده پروژسترون (PR) طبقه بندی می شوند.

بر اساس نتایج گزارش شده، ۵۵ درصد از زنان در کارآزمایی می توانند انتظار داشته باشند که ۳۹ ماه پس از دریافت کاپیواسرتیب زنده بمانند. در مقایسه با سایر درمان ها، این دارو نتایج بهتری را نشان داده است.