هجده بازیکن NBA تحت طرح کلاهبرداری بیمه ای دستگیر شدند

هجده بازیکن NBA تحت طرح کلاهبرداری بیمه ای دستگیر شدند


یک وکیل آمریکایی در منطقه جنوبی نیویورک روز پنجشنبه اعلام کرد که 18 بازیکن سابق NBA تحت برنامه ای برای کلاهبرداری از برنامه مراقبت های بهداشتی مسابقات قهرمانی بسکتبال بازداشت شده اند.

دادستان فدرال گفت کهنه سربازان NBA تقریبا 4 میلیون دلار اسکناس جعلی برای کارهای پزشکی و دندانپزشکی که هرگز دریافت نکرده اند ، ثبت کرده اند. براساس کیفرخواست ، بین 2017 تا 2020 ، این صندوق تقریباً 2.5 میلیون دلار به متهمان پرداخت کرده است.

گزارش شده است که این سیستم توسط ترنس ویلیامز سازماندهی شده بود ، که زمانی چشم انداز امیدوار کننده ای برای نیوجرسی نتز بود و بعد از تنها چهار سال لیگ را ترک کرد.

معروف ترین متهمان عبارتند از گلن “بیبی بیبی” دیویس و تونی آلن ، که هر دو در تیم قهرمانی سلتیکس در NBA 2008 بازی کردند.

آنتوان رایت ، کریس داگلاس روبرتز ، سی جی واتسون و آلن اندرسون ، بازیکنان سابق نتز ، و همچنین سباستین تلفیر ، پسر عموی ستاره دبیرستان نیویورک و استفون ماربری ، نیز دستگیر شدند. آنتونی آلن ، یکی دیگر از اعضای تیم سلتیکس 2008 و همسرش نیز شکایت دارند.

گفته می شود ویلیامز در ازای دریافت صورت حساب های متقلبانه در قبال خدماتی مانند جراحی دندان و ویزیت های کایروپراکتیک ، یک بازی برگشت 230 هزار دلاری از بازیکنان دریافت کرده است. دادستان گفت که این طرح 320،000 دلار به برخی بازیکنان پرداخت کرده است.

این سیستم پس از آن کشف شد که دادستان فدرال تأیید کرد که برخی بازیکنان هنگام حضور در جلسات پزشکی و سلامتی خارج از کشور هستند.

به گفته دادستانی ، برخی از بازیکنان همچنین صورتحسابی را ارائه می دهند که ادعا می کند همان دندانپزشکی در همان روز روی دندان های مشابه انجام شده است.

آدری استراوس وکیل آمریکایی گفت که حداقل 16 متهم صبح پنجشنبه در بازداشت به سر می برند. Telfair در دادگاه نیویورک ارائه می شود ، در حالی که بقیه در سایر حوزه های قضایی انتظار می رود.

اشتراوس گفت: “آنها باید به دلیل نقض آشکار قانون پاسخگو باشند.”

هنوز مشخص نیست که آیا بازیکنان وکیل هستند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *