نیکس نرلنز دومین مسابقه را به دلیل مشکل زانو با نوئل از دست می دهد

نیکس نرلنز دومین مسابقه را به دلیل مشکل زانو با نوئل از دست می دهد


واشنگتن – معلوم می شود که نرلنس نوئل برای باز شدن پیش فصل نیکس به استراحت ننشسته است.

نوئل به دلیل زانوی راست بازی سه شنبه مقابل پیسرز را از دست داد. نوئل در بازی شنبه هفته گذشته نیکس مقابل ویزاردز در دومین بازی تدارکاتی خود به دلیل درد در زانوی راست ، دوباره حذف شد.

قبل از بازی با ایندیانا ، تام تیبودو ، سرمربی تیم ملی گفت که نوئل بازی نمی کند زیرا می خواهد نگاه دقیق تری به مرکز تازه کار جریکو سیمز داشته باشد. مربی در مورد مشکل زانو هیچ اشاره ای نکرد و توضیح داد که یکی از اعضای اصلی در هر چهار بازی پیش فصل استراحت می کند.

نیکس در حال حاضر بدون میچل رابینسون بدون مرکز باقی مانده است ، که پای راست خود را در اواخر مارس شکست و نمی تواند در پیش فصل بازی کند. رابینسون دورهای دیدنی – نه با سرعت کامل – را در شوت شنبه نیکس در دانشگاه جورج تاون مشاهده کرد.

در همین حال ، جولیوس رندل به دلایل غیر شخصی به واشنگتن سفر کرد. رندل پیشتر در اردوی آموزشی گفته بود که همسرش به زودی منتظر بچه دار شدن است.

کلید ثبت 41-31 فصل گذشته این بود که نوئل پس از دو مصدومیت شدید رابینسون سالم ماند-شکستگی دست راست که در مسابقه ای در واشنگتن ایجاد شد و سپس در میلواکی دچار شکستگی پا شد. نوئل به عنوان یک مهارکننده شوت فصل خوبی داشت.

نرلنس نوئل
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

انتظار می رود تاج گیبسون در کانون توجه ویزاردز قرار بگیرد و نیکس به نظر می رسد نگاهی طولانی تر به سیمز داشته باشد ، 58مین تیم ملی پیش نویس از تگزاس ، که عملکردش جذاب است. او دو حلقه کوچه را به طرف پیسرز انداخت.


پاتریک یوینگ ، اسطوره نیکس و سرمربی جورج تاون از تیراندازی بازدید کرد و سپس تمرینات خود را با هویاس آغاز کرد.

یوینگ در مورد نیکس گفت: “برای آنها آرزوی موفقیت می کنم.”


اوبی تاپین در مسابقات قهرمانی تابستانی آگوست در ترکیب اصلی عالی ظاهر شد و با حذف Randle به آن نقش مقابل Wizards بازگشت. تاپین به عنوان تازه کار اذعان کرد که بازی 11 دقیقه ای شب به عنوان ذخیره راندل در فصل گذشته آسان نبود. در بازکن پیش فصل ، تاپپین تیز و سریع به نظر می رسید.

تاپین گفت: “من خیلی راحت تر احساس می کردم.” من تمام تابستان را با این بچه ها گذراندم و با آنها تمرین کردم. تابستان امسال احساس بسیار خوبی بود. احساس می کنم اعتماد به نفس من بیشتر است. “

تاپین ، متولد بروکلین ، قبل از تمرین سعی کرد با اوینگ ملاقات کند ، اما با نتیجه مساوی مواجه شد. او گفت که هنوز در تلاش است تا در راه خروج با یوینگ صحبت کند ، که RJ Barret اظهار داشت: “پاتریک یوینگ ، وقت گذرانی عالی بود.”

تاپین خندید.

تاپین گفت: “من به عنوان یک طرفدار نیکس بزرگ شدم.” “پدربزرگم برای همه مسابقات آنها بلیط داشت. این بسیار خوب است که اکنون در مرکز خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *