نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مقابله با مصرف بیش از حد مواد مخدر – و 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه خرج کردن

نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مقابله با مصرف بیش از حد مواد مخدر - و 3 هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه خرج کردن


نیویورک یکی از ایالت هایی است که به لطف شکایت های اخیر که شرکت ها را به افزایش اعتیاد و بحران مصرف بیش از حد آمریکا متهم کرده است ، از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی شگفتی های هنگفتی جمع آوری می کند.

مجموع شهرک ها حدود 1.5 میلیارد دلار است و لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک این هفته یک سفر دریایی را در این ایالت آغاز کرد تا نشان دهد که هر مکان می تواند انتظار چند مکان را داشته باشد و به شهر نیویورک بین 140 تا 257 میلیون دلار وعده می دهد. ..

تأمین مالی در پی سال جاری صورت می گیرد و بیشتر مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده ثبت می شود – مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری 69000 مرگ و میر مواد افیونی را در سراسر جهان در سال 2020 ثبت کردند. حداقل 4289 مرگ ناشی از مواد افیونی در ایالت نیویورک نیویورک رخ داده است. بخش قابل توجهی از شهر ، حدود 1800 ، را تشکیل می دهد که تقریباً 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

اندرو کوئومو فرماندار سابق و قانونگذار ایالت قبل از استعفا در ماه اوت برنامه هایی را برای این صندوق های تسویه حساب تدوین کردند. Cuomo قانونی را امضا کرده است که بر اساس آن بودجه در صندوق تسویه مواد مخدر قرار داده می شود و برای خدمات اختلال مصرف مواد از طریق آموزش ، کاهش آسیب ، درمان و طیف وسیعی از خدمات اجتماعی استفاده می شود. پول باید به جای جایگزینی منابع عمومی موجود تقویت شود.

اما هنوز سیاست ها و برنامه های مشخصی که توسط دولت تامین می شود مشخص نشده است. دادستان کل برای WNYC / Gothamist تأیید کرد که یک نهاد مشورتی برای نظارت بر این تصمیمات در حال ایجاد است. فرماندار کتی هوچول ، قوه مقننه ایالت و سایر سازمانها مسئول تعیین این نهاد هستند و “امیدوارم [be] به زودی آماده می شود. ” زمان کمبود هیأت مشورتی برای ارائه توصیه هایی برای تخصیص منابع است که باید تا 1 نوامبر انجام دهد.

بنابراین WNYC / Gothamist با برخی از حامیان پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد افیونی در مورد آنچه فکر می کنند باید اولویت اصلی تامین مالی باشد صحبت کرد.

دوران کمیابی به پایان رسیده است

یاسمین بودنهلا ، هماهنگ کننده سیاست های مواد مخدر در Vocal-NY ، می گوید: “این استدلال در دوران Cuomo مبنی بر اینکه ما پول نداریم و با ریاضت اقتصادی کار می کنیم ، به دلیل رهبری دادستان کل تیش جیمز بحث برانگیز است.” – دیگر دلیلی برای گرسنگی کشیدن این حوزه واحد بهداشت عمومی وجود ندارد.

به گفته Budnella و دیگر حامیان آن ، کاهش آسیب ها مدت هاست که به طور کلی تأمین مالی نشده است ، اما اپیدمی این مشکل را تشدید کرده است.

Budnella گفت: “یکی از چیزهای بزرگی که ما خواستار آن هستیم ، توسعه سریع و فوری زیرساخت های کاهش آسیب است که شامل برنامه های سرویس سرنگ می شود.”

سازمانهای محلی یا غیرانتفاعی محلی معمولاً آنهایی هستند که مستقیماً از مصرف کنندگان مواد مخدر پشتیبانی می کنند ، مانند سرنگهای تمیز ، اطلاعات در مورد مصرف ایمن داروها ، نوارهای تست مواد مخدر و داروی معکوس مصرف بیش از حد ، نالوکسان.

کریستین خایکین ، وکیل ارشد سیاست سلامت در مرکز اقدامات حقوقی ، می گوید: “وقتی ما در وضعیت بحرانی مانند الان هستیم ، باید واقعاً روی این موارد تمرکز کنیم.”

در برخی از این سازمان ها ، پرداخت ها در سال گذشته به تعویق افتاد زیرا دولت در زمان همه گیری با مشکلات بودجه دست و پنجه نرم می کرد. برخی نیز کمبود سرنگ و سایر لوازم پزشکی را پیدا کردند.

جویس ریورا م founderسس و مدیرعامل سنت آنز در کاهش آسیب در برانکس است. این شهر در سالهای اخیر با جزیره استاتن رقابت کرده است زیرا این شهر بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از مصرف مواد افیونی را دارد. ریورا گفت که استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق به شدت آسیب دیده باید در اولویت تامین مالی قرار گیرند.

وی گفت: “من فکر نمی کنم برونکس هرگز بر هیچ منبع ترجیحی قرار گیرد.” – ما هر چیزی را که به دست می آوریم به حداکثر می رسانیم.

ریورا گفت که از تعهد دولت برای استفاده از پول تسویه حساب در آموزش مواد مخدر قدردانی می کند ، اما می گوید نوع آموزش ضروری است و بر اطلاعات مربوط به پرهیز تأکید می کند.

ریورا گفت: “ما به برنامه های آموزشی نیاز داریم که با مواد مخدر ، با استفاده از دانش مبتنی بر علم و دانش جامعه ، عملگراتر باشد.”

رفع موانع درمان

وکلا می گویند بودجه نیز باید با هدف بهبود دسترسی به بوپرنورفین باشد – دارویی که مردم می توانند به جای هروئین یا سایر مواد افیونی که از خروج آنها جلوگیری می کند ، مصرف کنند. بهبود دسترسی به احتمال زیاد به معنای اختصاص پول بیشتر برای درمان تحت Medicaid ، یک برنامه بیمه درمانی کم درآمد ایالت نیویورک است.

علیرغم اثبات اثرگذاری بوپرنورفین در درمان اختلال مصرف مواد افیونی ، محدودیت های زیادی در طول این سالها وجود داشته است ، تا حدی به دلیل ترس از تغییر مسیر به خیابان ها و به دلیل ننگ مربوط به تغییر از یک افیونی به دیگری. به

در سال 2020 ، Cuomo قانونی را امضا کرد که یک مانع را برای دسترسی حذف کرد و بیمه گذاران خصوصی را از دریافت تأیید قبلی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی قبل از تجویز بوپرنورفین منع کرد. چنین الزامی ممکن است مراقبت را در یک لحظه حساس برای فرد درخواست کننده درمان به تأخیر بیندازد. اما در همان زمان ، وی لایحه ای را ممنوع کرد که همان عمل را تحت Medicaid ممنوع می کرد.

Cuomo در آن زمان قانونی مشابه در مورد قانون گذاران توسعه دسترسی امضا نکرد ، که در ژوئن سال جاری قبل از خروج از قدرت تصویب شد. در همین حال ، دولت آن لیست جدیدی از برنامه های Medicaid را که در این ماه به اجرا گذاشته شده است ، تهیه کرده است و سه نوع بوپرنورفین را “غیر مفید” طبقه بندی کرده است ، به این معنی که آنها هنوز نیاز به تأیید قبلی دارند.

Budnella گفت ، این تغییر دسترسی برخی بیماران را به داروهای خود قطع کرده است.

طرفداران از Hochult می خواهند که این لایحه را امضا کند ، که 90 روز بعد اجرایی می شود و یک تصمیم اجرایی صادر می کند که تأیید قبلی داروها را با تأثیر فوری حذف می کند.

هوچول به این موضوع خاص توجه نکرده است ، اما اخیراً مدارک اضافی و تأخیر در الزامات مجوز قبلی بیمه گذاران را تصدیق کرده است. وی به منظور رفع کمبود بیمارستان ها به دلیل دستور واکسیناسیون دولتی کووید -19 ، این روش را برای 30 روز برای برخی از اقدامات پزشکی به حالت تعلیق درآورد.

هوچول این هفته یک لایحه جداگانه امضا کرد که دسترسی به درمان دارویی مانند بوپرنورفین را در زندانها و زندانها گسترش می دهد. وکلا مطمئن هستند که هوچول ، که به عنوان فرماندار ستاد گروه کاری اعتیاد به مواد افیونی را رهبری می کرد ، یک سیاست در سطح دولت برای کاهش مصرف بیش از حد را ترویج خواهد کرد.

خایکین گفت: “بسیاری از افراد در سیستم تعمیر با اختلال مصرف مواد روبرو هستند و دارو دریافت نمی کنند.” به جامعه

وی گفت: “این یک دوره بسیار آسیب پذیر است.”

صندوق شبه افیونی نیویورک همچنین سایر چالش های بیمه ای را که مردم هنگام مایل شدن به برنامه های درمان دارویی با آنها روبرو می شوند ، برطرف می کند. موانع دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری اغلب بیشتر از سایر مراقبت های پزشکی است. خایکین پیشنهاد افزایش بودجه برای CHAMP ، برنامه ombudsman دولت برای کمک به مردم در دسترسی به چنین مراقبت هایی را ارائه کرد.

سخنگوی اداره بهداشت شهر نیویورک گفت که مناطق در روند تخصیص بودجه از برنامه اسکان مجدد هنوز مبهم هستند. از سال 2022 ، هر شهر نیویورک که این پول را دریافت می کند ، باید در 1 نوامبر هر سال نحوه استفاده از این پول را گزارش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *