نیم برای بررسی افق ممنوعه غرب


حدود ۲ ماه پس اجتناب کرده اند تخلیه Horizon Forbidden West در پروفایل جدید زومجی به سراغ این استودیوی هلندی طراحی شده توسط گوریلا می رویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید وارد سرزمین ممنوعه می شویم.

یکی اجتناب کرده اند مورد پسند ترین آثار سال ۲۰۲۲، Horizon Forbidden West است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان دنباله ای بر Horizon Zero Dawn سونی، متعدد اجتناب کرده اند بازیکنان منتظر آزمایش آن بودند. این بار الوی قهرمان داستان برای جلوگیری اجتناب کرده اند نابودی حیات روی پایین وارد غرب ممنوعه تبدیل می شود. او در جستجوی یافتن تأمین آفت صورتی رنگی است کدام ممکن است اطراف ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید موجودات مختلف را آلوده می تنبل.

Horizon Forbidden West انتخاب زیادی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید زومجی {در این} نیم تعیین کنید وسعت به سختی را نماد می دهد. به معنای واقعی کلمه هستند، در حالی کدام ممکن است سعی کرده‌ایم دانش اولین با توجه به جاده بی نظیر داستان ورزشی هر دو حاضر نادرست داستانی مهم را فاش نکنیم، به نظر می رسد Horizon Forbidden West تمیز اجتناب کرده اند اسپویل نیست. چون وارد ساعات اولین ورزشی نشدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ ماموریت درمورد به یکی اجتناب کرده اند قبایل تیناکت داشتیم. علاوه بر این باید بدانید کدام ممکن است ظاهر شد زومجی مدل ps 5 ورزشی Horizon Forbidden West را ارائه می دهیم نماد می دهد. در حالی کدام ممکن است این افکت Guerrilla Studio برای گیمرها کنسول PS4 نیز به راحتی در دسترس است است.

در یوتیوب تماشا کنید

علاوه بر این می توانید تذکر شخصی را با توجه به غرب ممنوعه افق همراه خود ما {در میان} بگذارید. سطوح فرعی این ورزشی را نسبت به نیمه در گذشته چگونه تعیین مقدار می کنید؟ آلفی را همراه خود عالی این سیستم انجام دهید اشلی برچ خواه یا نه او را شخصیت عالی ای از قبل می دانید؟