نکات مهم و راه های عملی برای انتقال داده ها از آیفون به کامپیوتر


نحوه انتقال اطلاعات آیفون به کامپیوتر چیزهایی که هر کاربر باید بداند

تمامی محصولات و خدمات اپل همواره به دلیل امنیت و سختگیری در دسترسی به اطلاعات شخصی شناخته شده اند. بسیاری از مردم معتقدند که چنین محدودیت هایی بیش از حد است و افراد اجازه دسترسی به پرونده های شخصی خود را ندارند. در حقیقت، انتقال داده ها از آیفون به کامپیوتر اغلب در زندگی شما ضروری است. زیرا از داده ها نسخه پشتیبان تهیه می کنید. این به این دلیل است که ممکن است به دلایل مختلفی مانند غنی بودن محتوا یا به اشتراک گذاری فایل نیاز به مطالعه این فرآیند داشته باشید. به همین دلیل در این مقاله، ما در مورد نحوه انتقال اطلاعات از آیفون به کامپیوتر صحبت خواهیم کرد.

نحوه انتقال اطلاعات آیفون با نرم افزار EaseUS MobiMover

یکی از برنامه هایی که می تواند به شما در یادگیری نحوه انتقال اطلاعات آیفون به نرم افزار کمک کندEaseUS MobiMover آره. به طور کلی، از چنین برنامه ای می توان برای نمایش تصاویر استفاده کرد، عکس ها فیلم های مخاطب پیام ها کتاب ها برای پاپ کورن و همچنین فایل های صوتی عالی است.

مراحل انتقال اطلاعات آیفون به کامپیوتر با استفاده از این روش

ابتدا آیفون خود را با کابل وصل کنید. یو اس بی به رایانه شخصی خود وصل شوید. سپس به تنظیمات بروید.EaseUS MobiMover گمشو”انتقال تلفن به کامپیوتر »>« بعدی“انتخاب کنید.

در مرحله دوم، فایل هایی را که می خواهید انتقال دهید به دقت اسکن کنید و سپس روی گزینه های انتقال ضربه بزنید. می توانید مکانی را برای پیش ذخیره سازی فایل های منتقل شده مشخص کنید. اگر نه، این فایل ها در حالت اولیه خود بر روی دسکتاپ شما ذخیره می شوند.

در مرحله سوم، صبر کنید تا فرآیند انتقال کامل شود. پس از انتقال تمام اطلاعات آیفون به کامپیوتر، برای بررسی این موارد به پوشه انتخاب شده بروید. در کارایی این نرم افزار شک نکنید. این برنامه را می توان در دستگاه هایی مانند دستگاه های همه کاره استفاده کرد. آیفون. این یک آی پد است. در مقابل آی پاد من توصیه می کنم

نحوه انتقال اطلاعات آیفون به کامپیوتر از طریق iCloud Drive

از پلتفرم استفاده کنید iCloud Drive یکی از موثرترین روش‌های انتقال اطلاعات از آیفون به کامپیوتر، اکسل است. برای فایل های ورد و پاورپوینت. همانطور که می دانید. iCloud Drive یک انتخاب iCloud می توانید از آن برای پردازش اسناد خود به طور همزمان استفاده کنید.

در ادامه مطلب ما به طور مفصل در مورد نحوه انتقال اطلاعات آیفون به کامپیوتر با استفاده از این نرم افزار صحبت خواهیم کرد.

 • مرحله ۱: روی دستگاه iOS. به تنظیمات بروید سپس “iCloudانتخاب کنید “
 • مرحله ۲- کشف هدفiCloud Driveبه پایین بروید
 • مرحله ۳- کشف هدفPhoبه بخش “باز کردن” بروید.مرور >> «iCloud Driveبرو. فایل‌هایی را که می‌خواهید در رایانه خود کپی کنید، پیدا کنید و آنها را در فایل کپی کنید. iCloud Drive آن را پست کنید
 • مرحله چهارم: هدف خود را کشف کنید iCloud شما آن را دانلود کرده و در پوشه سیستم عامل ویندوز اجرا کنید. iCloud Drive بخشی از آن جستجوگر فایل برای دسترسی به فایل های آیفون خود بروید. در غیر این صورت می توانید به سایت مراجعه کنید. iCloud.com همراه با مرجع شناسه اپل خودت استفاده کن

با iTools عکس ها را از آیفون به ویندوز منتقل کنید

چگونه این بار اطلاعات را از آیفون به کامپیوتر منتقل کنیم؟ ابزار آی تولز یکی از قابل اعتمادترین برنامه هایی است که شباهت زیادی به iTunes دارد، اما به گفته کارشناسان، رابط کاربری سریعتر و مشکل تری نسبت به iTunes دارد.

انتقال فایل ها با iTools نیازی به هماهنگی بین دستگاه های مختلف ندارد. این خبر خوبی برای مصرف کنندگان است. اپلیکیشن itools می‌تواند داده‌های آیفون شما را در سریع‌ترین زمان ممکن پیدا کند و به شما نشان دهد که گوشی شما چه مقدار محتوای ضبط کرده است، درست مانند iTunes.

با استفاده از AiTools داده های مخاطب را از آیفون به ویندوز منتقل کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که اپلیکیشن Aitools در اختیار شما قرار می دهد، امکان مدیریت مخاطبین و پیام ها به طور کلی است. برای انتقال یا حذف مخاطبین شما می توانید این کار را به روش های زیر انجام دهید:

 • در منوی سمت چپ برنامه، Data Options را انتخاب کنید. در این قسمت مخاطبی را خواهید دید که شما را نشان می دهد.
 • در بالای صفحه مانند گزینه ها مخاطب. txt. یادداشت. برچسب ها با مراجعه به هر بخش می توانید به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را تغییر یا حذف کنید.
 • شما می توانید انتخاب کنید که داده های خود را پاک کنید. حذف استفاده شده. من گزینه ها را دوست دارم. کپی 🀄 در مقابلآن را پس بگیرید آنها به شما امکان می دهند به داده های پشتیبان گیری شده خود دسترسی داشته باشید تا هرگز آن ها را از دست ندهید.

فایل ها را از آیفون به کامپیوتر کپی کنید اشتراک گذاری فایل iTunes

توانایی اشتراک گذاری فایل iTunes در درجه اول برای به اشتراک گذاری فایل ها و برنامه ها در رایانه شما و در iPhone یا iPad شما استفاده می شود. مطمئن شوید که فایل‌هایی که می‌خواهید انتقال دهید توسط برنامه‌ای ایجاد شده‌اند که از اشتراک‌گذاری فایل پشتیبانی می‌کند. شما می توانید از این قابلیت برای انتقال اطلاعات از آیفون به کامپیوتر استفاده کنید.

توانایی اشتراک گذاری فایل iTunes به شما امکان می دهد فایل ها را با استفاده از کابل انتقال دهید. یو اس بی یا از طریق اتصال وای فایانتقال از آیفون به کامپیوتر اگر فایل ها را می خواهید، آن را مرور کنید. وای فای ارسال ابتدا باید طبق دستورالعمل های ارائه شده توسط اپل همگام سازی کنید. وای فای تنظیم اما برای کپی فایل ها از آیفون به کامپیوتر به اشتراک گذاری فایل iTunes با استفاده از یو اس بیاین مراحل را دنبال کنید:

 • مرحله ۱: آیفون خود را به رایانه خود وصل کنید و اگر iTunes به طور خودکار روشن نشد، آن را باز کنید.
 • مرحله ۲: در برنامه iTunes، کلیک “ تجهیزاتکلیک اشتراک گذاری فایل“انتخاب کنید.
 • مرحله ۳: در برنامه، محل انتقال فایل ها از آیفون به کامپیوتر را انتخاب کنید.
 • مرحله ۴: فایل هایی را که می خواهید به رایانه خود منتقل کنید انتخاب کنید و روی ” کلیک کنید صرفه جوییکلیک
 • مرحله ۵: یک فایل را برای ذخیره موارد مورد نظر انتخاب کنید و روی “” کلیک کنید. صرفه جوییبرای شروع انتقال فایل ها از آیفون به رایانه خود کلیک کنید.

چگونه اطلاعات را از مک به هارد اکسترنال منتقل کنیم؟

یکی از راه های حذف حافظه بدون حذف اطلاعات، استفاده از هارد اکسترنال است. استفاده از این هارد دیسک ها در رایانه های ویندوزی بسیار آسان است. با این حال، به دلیل مشکلات مداوم بین مایکروسافت و اپل، سیستم های مک نمی توانستند به راحتی فرمت های هارد اکسترنال را بخوانند یا به آنها اجازه خواندن و ایجاد تغییرات را بدهند.

با یادگیری این روش های عملی می توانید در زمان صرفه جویی کنید.

اکثر دارندگان آیفون عکس، فیلم و ویدیو دارند. موسیقی یادگیری نحوه انتقال داده های آیفون به رایانه می تواند برای آنها بسیار مفید باشد، زیرا اغلب فیلم ها و سایر داده ها را از دستگاه های خود به iTunes منتقل می کنند. این افراد به طور مرتب آیفون ها و فیلم ها را از دستگاه های خود به آلبوم iTunes خود منتقل می کنند تا آلبوم عکس خود را بهبود بخشند. اگر کاربر آیفون هستید، مطالعه نکات این مقاله می تواند تا حد زیادی استرس شما را کاهش دهد و در وقت شما صرفه جویی کند.