نکاتی برای دستیابی به اهداف تناسب اندام در سال 2021

نکاتی برای دستیابی به اهداف تناسب اندام در سال 2021


همیشه این مهم نیست که تناسب اندام را در اولویت قرار دهید ، اما اگر می خواهید در آینده احساس سلامتی و سلامتی کنید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که روشهایی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما در مورد شش نکته مختلف بحث می کنیم که می تواند شما را برای رسیدن به اهداف خود در سال 2021 انگیزه دهد!

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید

از برنامه تلفن خود برای پیگیری تعداد کالری هایی که می سوزانید ، قدم هایی که برمی دارید یا کیلومترهایی که در طول روز طی می کنید استفاده کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل مانیتور ضربان قلب و ردیاب های خواب هستند که برای ردیابی شاخص های سلامتی عالی هستند. این ماژول ها پیشرفت را آسان تر می کنند ، بنابراین می توانید به جای تسلیم شدن انگیزه پیشرفت خود را ایجاد کنید.

2. با تعیین اهداف واقع بینانه و یادآوری برای خود ، تمرین را به یک عادت تبدیل کنید

بهتر است اهداف واقع بینانه تعیین کنید – سعی نکنید از 0 دقیقه در روز به 60 دقیقه در روز برسید. در عوض ، در طول روز اهداف کوچکی تعیین کنید که به یک هدف بزرگتر برسد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه تمرین کنید ، سعی کنید یک یادآوری ساعتی برای خود تنظیم کنید و هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت از محل کار ، چند تمرین سریع انجام دهید.

3. فعالیتی را پیدا کنید که از انجام آن لذت می برید تا بتوانید در دراز مدت به آن پایبند باشید

سعی کنید ورزشی را که دوست دارید پیدا کنید – دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر عاشق فعالیت هستید ، به احتمال زیاد مدتی را تحمل خواهید کرد و مسیر تناسب اندام خود را ادامه می دهید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها لذت بخش به نظر نمی رسند (یا اگر هیچ چیز جالب به نظر نمی رسد) ، سعی کنید تمرینات مختلف را جستجو کنید تا یکی از آنها را پیدا کنید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب می تواند منجر به بی حالی و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم شود. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای تمرین آن روز ایجاد می کند.

5. به کلاس تناسب اندام گروهی بپیوندید

وقتی برای کار با یکدیگر به گروهی ملحق می شوید ، با انگیزه و پاسخگو باقی می مانید. این یک راه سرگرم کننده برای داشتن تناسب اندام است وقتی از خانه خارج می شوید! اگر می خواهید به دنبال سالنی باشید که سالن های تناسب اندام ارائه می دهد ، Fitness را با 10 دلار بررسی کنید ، از وب سایت ما دیدن کنید: www.fitnessfor10.com

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *