نوشهر ရှာ به دنبال عقب ماندن از قطار توسعه نباشید مازندران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر سید محمود حسینی، شامگاه شنبه مراسم تجلیل از فرماندار نوشهر برگزار شد. مرکز سی ایالت برای توسعه تجارت و توسعه تجارت. اوه خدای من! این مهم ترین محور حرکت است و بندر نوشهر می تواند نقش موثری در این زمینه داشته باشد.

کشاورزی؛ ترویج گردشگری و دامپروری. دی بسیار کارآمد تلقی می شود و این بخش با توسعه این بخش ها قادر به فعالیت خواهد بود. دی برای بهتر شدن.

وی گفت: اگرچه برخی از شهرهای مازندران رشد خوبی داشته اند، اما ظاهر نوشهر هنوز یک جاذبه گردشگری نیست. گونه ها شما باید به اندازه کافی سریع باشید رهاره شهرهای دارای بندر و فرودگاه را راه اندازی کنید.

فرماندار فرودگاه نوشهر که یکی از مقاصد مهم گردشگری این شهر است، گفت: در نظر داریم نوشهر را ارتقا دهیم و اقتصاد، تجارت، صنعت و گردشگری منطقه را رونق دهیم.

حسینی پور از تهیه برنامه های کوتاه مدت و میان مدت برای توسعه نوشهر خبر داد و گفت: چشم انداز ما احیای ظرفیت ویژه شهرها و احیای ظرفیت نوشهر است.

در ۴۰ کیلومتری نوشهر توقف کرد. دی در میان مسائل و نگرانی ها، فهرستی تهیه کرد. پیدا شد تلاش خواهد شد تا این جاده موثر برای گردشگری محلی ساخته شود.

با بیان اینکه از جوانان نوشهر و چالوس در پست های مسئولیتی استفاده می شود، اظهار داشت: تعداد انتصابات کودک در غرب مازندران در گذشته بی نظیر است و در انتصابات روی انفاق خیریه متمرکز هستیم.

استاندار مازندران، استانی بزرگ، باید دلایل قوی ایفای نقش در سطح دولت های بزرگ را مد نظر قرار دهد و وضعیت در حال انقباض دولت را نادیده گرفت و همه ما برای حفظ موقعیت جغرافیایی کنونی تلاش کنیم. دولت

حسینی پور از اصلاح دفتر استانداری غرب مازندران در نوشهر خبر داد و گفت:

در این مراسم از زحمات سعید یزدانی فرماندار سابق نوشهر قدردانی شد و رستم دی به عنوان مدیر جدید معرفی شد