نماینده مجلس: فاطمی امین باید استعفا دهد.


نماینده مجلس: فاطمی امین باید استعفا دهد.

نماینده مجلس: فاطمی امین باید استعفا دهد.

دیدارنیوز: یکی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: نمی توانم به طور دقیق بگویم رویکرد واقعی فاطمی امین چیست، اما به نظرم عاقلانه و شایسته است که وی از سمت رهبری وزارت امنیت کناره گیری کند. استعفا.

آیا لطف الله سیاهکلی در واکنش به خبر استعفای فاطمی امین و حضور در معاونت ریاست جمهوری این سخنان را تایید می کند؟ وی گفت: به نظر من عاقلانه است که از سکانداری وزارت صمت استعفا بدهم و نمی توانم نظر قطعی در مورد استعفای فاطمی امین بدهم، اما او برای کار در سمت دیگری مناسب است.

وی با بیان اینکه استعفای فاطمی امین به نفع دولت و مجلس بود، اضافه کرد: دولت و مجلس همکاری نزدیکی دارند و استیضاح وزیر می تواند شبهاتی را ایجاد کند. نمایندگان موظفند حقوق مردم را پاس بدارند و حرف دلشان را بزنند، نمایندگان هر جا که مردم از درد و رنج خود آگاهی دارند بایستند و فکر کنند که دولت باید راه حل مشکلات را بیابد.

نماینده مردم قزوین در پاسخ به سوالی که روز گذشته وزارت حراست درباره موضوعات مطرح شده از سوی مجلس در خصوص آیین نامه پیشنهادی اعلام کرد، گفت: این موضوع می تواند نظر منفی فاطمی امین را در مجلس تلطیف کند. ? وی گفت: مجلس فرصت لازم را به فاطمی امین داده و ۶ ماه از درخواست استیضاح وی می گذرد و این فرصت تمدید نخواهد شد.

سیاهکلی ادامه داد: فرض کنیم منتظر عملکرد یک مدیر هستند و آن مدیر ۴۰ سال است که سمتی داشته است چون ادبیات می گوید باید به یک مدیر فرصت داد چون اخیرا این سمت را گرفته است. آیا این نوع چیدمان در جهان رایج است، جایی که مدیران به جای تلاش برای ایجاد ساختارهای جدید، از تجربیات گذشته استفاده می کنند؟

یکی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: به نظر نمی رسد اقدام وی در رفع موانع واردات خودرو فرصت باقی ماندن در سمت وزیر صمت را به فاطمی امین بدهد. یک مدیر تحت فشار است و نمی تواند سریع تصمیم بگیرد. باید زودتر تصمیم می گرفتی