“نمایش پخت بزرگ بریتانیایی” تاثیرگذارترین رئالیتی شو در دهه گذشته است

"نمایش پخت بزرگ بریتانیایی" تاثیرگذارترین رئالیتی شو در دهه گذشته است


وقتی سریال جدید Hulu را ضبط کردم دهها نانوا به تازگی با یک احساس قریب به اتفاق دژاوو تسخیر شده است. بازیگر کمدین شامپاین ، تامرا موری-هاسلی و سرآشپز مشهور بیل یوسس ، گروهی از نانواها را در یک مسابقه بیرونی شیرین و رنگ پاستلی با ساختارهای چادر مانند و احساسات دلپذیر فراوان ترتیب می دهند. من تعجب کردم که آیا به نوعی با نسخه آمریکایی گیر کرده ام؟ نمایش بزرگ پخت بریتانیاقبل از اینکه به یاد بیاوریم ، ABC به معنای واقعی کلمه آن را در حال حاضر دارد نمایش بزرگ پخت آمریکاییبه و بی بی سی کاملاً واضح است Bake Off اسپین آف با بازی مری بری انجام شد بهترین آشپز خانگی در بریتانیابه

نمایش بزرگ پخت بریتانیاآنقدر بر فید تی وی تأثیر می گذارد که نمایش پخت جدید معماری نتفلیکس ، پخت غیرممکن، دارای اندوهی است – اندرو اسمیت – به عنوان میزبان و داور. نادیه حسین ، چتنا ماکان و روبی تندو تنها تعدادی از آنها هستند نمایش پخت عالی بریتانیایی افراد برجسته ای که پس از مدتی که در چادر بودند ، در جهان غذا شهرت یافتند.

با این حال ، فقط مسابقات پخت نان الهام بخش من نبود نمایش بزرگ پخت بریتانیافرمول ، استعداد یا خلق و خوی مسابقه صنایع دستی NBC آماده سازی، مسابقه شیشه کش Netflix منفجر شد، HBO Max’s شیرینی سرامیکی بزرگ، و حتی آخرین فصل های Bravo باند پروژه و آشپز آشکارا از موفقیت بین المللی (دو مورد اخیر شواهد جدیدی را در فصول اخیر ارائه کرده اند که در آن شرکت کنندگان به دلیل تصادف تلخ در سالهای اولیه نمایش از یکدیگر به شیوه GBBS حمایت می کنند.)

چه آن را دوست داشته باشید و چه از آن متنفر باشید نمایش بزرگ پخت بریتانیا شاید م realityثرترین رئالیتی شو در دهه گذشته باشد. و این را نمی توان با هیچ مجری جدید ، قضاوت یا بحث ناامید کننده از سریال حذف کرد.

مرد بزرگ نمایش پخت بریتانیا با فنجان چای
عکس: Netflix

نمایش بزرگ پخت بریتانیا اولین بار در انگلستان ارائه شد (به عنوان مثال پخت بزرگ بریتانیایی) در سال 2010 و حدود پنج سال بعد ، وی در PBS و Prime Video در رادار Anglophiles آمریکایی ظاهر شد. با توجه به حساسیت متمدنانه نمایش ، بلافاصله از سایر نمایش های مسابقه آشپزی متمایز شد. همانطور که شش سال پیش نوشتم ، “برخلاف بسیاری از نمایش ها در ژانر خود ، نمایش بزرگ پخت بریتانیا در آشپزخانه یک سرآشپز ترسناک ترسناک صورت نمی گیرد. در عوض ، همه چیز در یک چادر زیبا ، پر از وسایل آشپزخانه مدرن و رنگ پاستلی ، در وسط یک باغ زرق و برق دار انگلیسی قرار دارد … شرکت کنندگان در مسابقه نه تنها برنده نیستند ، آنها اینجا هستند ، در واقع دوستانی پیدا می کنند … آنها مداخله می کنند اگر مشکل وجود دارد “

چیزی که در سال 2015 انقلابی به نظر می رسید – اینکه کسی می تواند در مسابقه پخت مهربان و اعتیادآور شرکت کند از آنجا که در مورد زیبایی آرامش بخش او – تقریباً یک کلیشه در 2021 است. اولین تقلیدکنندگان موفقیت نمایش نسبتاً ارگانیک متولد شدند. Love Productions ، پشت تیم نمایش بزرگ پخت بریتانیا ، او را دنبال کرد شیرینی سرامیکی بزرگ و (امکان پخش در آمریکا غیرممکن است !!!!) * زنبور عسل خیاطی بزرگبه البته نسخه های خارجی موفقیت های آنها به زودی در سراسر جهان ظاهر شد. وقتی بی بی سی تمدید را رد کرد نمایش بزرگ پخت بریتانیا، این سریال منحصر به کانال 4 / Netflix شده است و بی بی سی آنچه را که امیدوار بود جانشین دلپذیری باشد راه اندازی کرده است ، بهترین آشپز خانگی در بریتانیا. (این…خوب. در فصل 2 بسیار بهتر است ، اما به سختی می توان اسلم دانک اصلی را خواند.)

مت در یورگن پختن بزرگ با یورگن دست داد
عکس: Netflix

با این حال ، به زودی نمایش بزرگ پخت بریتانیاانرژی مشهور و پرانرژی جهان تقریباً در هر مسابقه واقعی نفوذ کرده است. Masterchef Junior ظاهراً قبل از مکان اصلی آن در آن دوره بوده است. شبکه غذا همچنان با سرآشپزهای سخت پخته مقابله می کند ، اما مسابقات با موضوع جشن و دوستداران سرآشپز دوستدار آن را دوست دارند. بابی فلای را شکست دهید حکم کرد در حال حاضر تماشای و عدم مشاهده هیچ مسابقه واقعیت رقابتی دشوار است نمایش بزرگ پخت بریتانیاجایی را در مخلوط ببندید مسابقه کشیدن شاید ما را به کتابخانه برساند ، اما به نظر می رسد ستاره های ماندگار با هم دوست هستند. آماده سازی به معنای واقعی کلمه است نمایش بزرگ پخت بریتانیااما صنایع دستی بهترین قسمت جزیره عشق وسواس دایره تماشای دوستان داغ احمقانه؟ من حتی برنامه های واقعیت نمایش دوره موانع را دوست دارم کف گدازه است آنقدرها که مفهوم آن اجازه می دهد سخت یا پست نیست.

شاید ما از یک فرهنگ زیباتر شده ایم ، اگرچه به عنوان فردی که در رسانه های اجتماعی زندگی می کند ، مطمئن نیستم که این درست باشد. اما آنچه غیرقابل انکار است این است نمایش بزرگ پخت بریتانیا این تأثیر بسزایی در نحوه مشاهده ما از دنیای تلویزیون واقعی داشت. زمانی که ژانری با نگاه کردن به حریم خصوصی افراد یا پاداش دادن به شخصیت های برجسته ساخته شده بود ، اکنون تلویزیون واقعیت مملو از برنامه هایی است که بشریت ما را تقویت می کند. ما توقع داشتن شرکت کنندگان در مسابقه اکنون به یکدیگر کمک می کنند و می خواهند بازیکنان با دوربین متوقف شوند. به طور طبیعی ، ما یک نمایش در چادر برپا کردیم. خواهیم دید نمایش پخت عالی بریتانیایی فارغ التحصیلان به عنوان متخصص در حرفه خود.

که نمایش بزرگ پخت بریتانیاهمه جا امروزه زمانی یک اشتباه تلویزیونی واقعی بود و ثابت می کرد که نمایش چقدر بازی را تغییر داده است. این ، و تمام نیمکتهای پاستلی لعنتی در چادرهای بیرونی.

* به عنوان یک کانال جدید ، من به ویژه در این مورد علاقه دارم!

او تماشا می کند نمایش بزرگ پخت بریتانیا در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *