میلیون ها کودک در ایالات متحده غذای کافی ندارند

Fadhylla


“تغذیه اساس سلامت است. درست مانند مسکن ، غذا خوردن نیز باید از حقوق بشر باشد. “

این ممکن است یک حقیقت غیرقابل انکار به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودکی که انتظار می رود امسال از نظر غذایی ناامن باشند ، واقعیتی کاملاً متفاوت را تجربه می کنند. این کودکان به طور مداوم قادر به دریافت مواد مغذی کافی برای زندگی بدن خود برای رشد و نمو طبیعی و زندگی سالم و فعال نیستند. غذا چیزی است که آنها و خانواده هایشان برای تهیه آن مشکل دارند.

اگر کودکان به اندازه کافی غذا نخورند ، تأثیر آن شدید است. کودکان مبتلا به گرسنگی بیشتر به بیماری های خاصی مانند آسم مبتلا می شوند. اختلالات رشدی مانند مهارت های زبانی و حرکتی ؛ و چالش های اجتماعی و رفتاری ناامنی غذایی می تواند اضطراب غذا و رفتارهای نامنظم مانند حذف وعده های غذایی و بدنسازی را تقویت کند. همانطور که ابتکار سالم و یادگیری ما به دنبال راه حلی بود ، گرسنگی می تواند باعث ترک تحصیل کودکان شود – تمرکز هنگام گرسنگی یا سردرد ناشی از عدم خوردن کافی مشکل است. برای مراقبین ، استرس و ناراحتی ناشی از گرسنگی نیز بر فرزندان آنها تأثیر می گذارد. اگر کودک و خانواده اش در چند سال اول زندگی کودک دچار ناامنی غذایی شوند ، ممکن است تأثیر آن بیشتر باشد.

مانند همه مشکلات بهداشتی در این کشور ، به دلیل نژادپرستی سیستمیک در هویت های نژادی تفاوت وجود دارد: در حالی که از هر 12 نفر 1 نفر در خانه های امن برای غذا زندگی می کنند ، برای افراد لاتین 1: 6 و برای سیاه پوستان 1: 5 است.

همانطور که فادیلا گفت اطمینان از دسترسی همه کودکان و خانواده های آنها به مواد غذایی مغذی تنها یک حق نیست ، بلکه برای سلامتی و آینده تمام خانواده ها ضروری است.

در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، واقعیت از دست دادن شغل و گرسنگی ناشی از کار برکنار شده در یک سال و نیم گذشته برای بسیاری از کودکان دیگر به یک واقعیت غیرقابل تصور تبدیل شده است ، به طوری که برخی از برنامه های شریک ما انبار غذا و خانه را به طور دائمی ادغام کرده اند. خدمات تحویل در عملیات خود.

“والدین نمی توانند کار کنند و باید کنار بیایند. در نهایت ، آنها کیفیت غذا را فدا می کنند تا مطمئن شوند فرزندانشان غذای کافی برای کل ماه دارند. ” “قطعاً می تواند در بلند مدت بر رشد و ترجیحات غذایی آنها تأثیر بگذارد.”

در برنامه Fadhylla ، تیم بلافاصله نیاز فزاینده به غذا را در آغاز همه گیری مشاهده کرد. آنها خدمات اتاق غذا خود را که قبلاً قبل از همه گیری وجود داشت ، گسترش دادند و همچنین غذا را با ون های پشتیبانی شده از CHF مستقیماً به بیمارانی که نمی توانستند سفر کنند یا در پناهگاه های مناطق دور افتاده شهر زندگی می کردند ، تحویل دادند.

در جنوب اورلاندو ، فلوریدا ، کودکان همین مشکل را تجربه می کنند. شرکای ما به طور استراتژیک از خطوط توزیع مواد غذایی مدارس محلی در کلینیک سیار Teen Xpress مدرسه دیدن می کنند. در یکی از این ملاقات ها ، آنها با تینا 11 ساله آشنا شدند. در معاینه پزشکی تینا ، از او در مورد سلامت روانی و نیازهای خانوادگی س askedال شد. آنها دریافتند که مراقبینشان در طول بیماری همه گیر شغل خود را از دست داده اند ، حمل و نقل محدودی دارند و غذای کافی ندارند. آنها یک بسته غذا به خانواده تینا دادند ، مواد غذایی را به طور منظم تحویل دادند و برای ادامه برآورده کردن نیازهایشان ، دیدارهای مجازی انجام دادند.

ماریا کنترراس ، هماهنگ کننده مراقبت از برنامه شریک خدمات بهداشتی خانواده آیداهو ، می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نشده است ، احتمال اینکه بتوانید سایر نیازهای سلامتی خود را برآورده کنید کمتر است.” ماریا و تیمش همچنین نیازهای غذایی فزاینده ای را در بیماران تجربه کردند. برنامه ماریا با حمایت صندوق بهداشت کودک به طور خاص برای نیازهای اجتماعی مرتبط با سلامت در زمان شیوع بیماری ، توانست جعبه های غذایی را در اختیار خانواده های نیازمند قرار دهد. هر جعبه یک خانواده چهار نفره را تا 14 وعده غذا می داد و با استفاده از غذاهای ارائه شده حاوی دستور العمل بود.

در هجدهمین ماه همه گیری ، جایی که بهبودی در آن دیده نمی شود ، سیاست های فدرال و ایالتی این نیازهای عظیم امنیت غذایی را برطرف می کند. رئیس جمهور بایدن افزایش 25 درصدی برنامه حمایت از تغذیه تکمیلی (SNAP) را که در ماه اکتبر اجرایی می شود ، تشویق کرد. چهل و دو میلیون آمریکایی در برنامه شرکت می کنند که 43 درصد آنها کودک هستند. در نیویورک ، همه خانواده های مدارس دولتی بین 820 تا 1320 دلار با کارت EBT برای بازپرداخت وعده های غذایی مدرسه به دلیل آموزش از راه دور در زمان همه گیری به آنها جبران شد.

در خط مقدم اجتماعات ، ارائه دهندگان خدمات ما نیز شما را ناامید نمی کنند. ماریا می گوید: “بسیاری از بیماران بسیار – بسیار سپاسگزارند که غذا روی میز آنها گذاشته شده است تا بتوانند از فرزندان و خانواده هایشان مراقبت کنند.” برخی حتی می گویند: “تو زندگی من را نجات دادی” زیرا نمی دانستند کجا بروند و چگونه شروع کنند. این داستانهای زیادی است که به دست می آوریم “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *