منابع رایگان برای متخصصان بهداشت


جی! آیا شما یک متخصص پزشکی هستید که به دنبال استفاده از منابع مناسب با بیماران یا مشتریان خود هستید؟ برای حمایت از تلاش های مهم شما ، از شما دعوت می کنیم که نسخه های رایگان ما را درخواست کنید راهنمای خوردن غذا خوردن تکمیل کردن این فرمبه

این راهنمای خوردن توصیفات: یک منبع زندگی سالم از دکتر گرگر و NutritionFacts.org ابزاری است که به ایجاد تغییر در شیوه زندگی حتی بهتر کمک می کند. درک آن آسان است و با اطلاعاتی درباره تغذیه سالم و همچنین تجزیه و تحلیل پر می شود چراغ راهنمایی دکتر گرگر بخورید، نکاتی در مورد استفاده از آن لیست روزانه دهها نفر، نمونه منوها و موارد دیگر.

امیدواریم این راهنما به شما در بهبود طول عمر و کیفیت زندگی به بیماران یا مراجعه کنندگان کمک کند. (توجه: این برنامه برای متخصصان و سازمان های بهداشتی باز است ، اما افراد می توانند راهنمای رایگان را در اینجا پیدا کنند.)

روشهای جدید برای ورود به وبلاگ

رایانه ای که پست وبلاگ nutritionfacts.org را نشان می دهداگر شما یک خواننده طولانی مدت وبلاگ هستید ، ممکن است متوجه شده باشید که همه آنها دارای یک بخش “کلید کلید” هستند. خلاصه به یک درخواست رایج تبدیل شده است که من اکنون خوشحالم که ارائه دهم. اینجا ثبت نام کنید وبلاگ را مستقیماً در صندوق ورودی خود پیدا کنید.

دستور تهیه: جملی و کوفته کدو سبز

Gemelli و کدو سبز گوشت گاو بر اساس تخته سنگاین دستور بیرون می آید چگونه کتاب آشپزی بخوریمبه اجازه ندهید قد شما را بترساند. اگر خوشمزه باشد ، تهیه آن آسان است. من دوست دارم یک توپ گوشت و سس زودتر درست کنم تا طعم آنها بیشتر شود. وقتی حوصله خوردن سس chimichurri را ندارم ، به مارینارای نمکی مورد علاقه خود می روم. دستور العمل های رایگان دریافت کنید اینجا، و ببینید که چگونه در ما طراحی شده است اینستاگرامبه

راههای مهم مصرف: بیماری آلزایمر

دو نفر دست در دست هم21 سپتامبر روز جهانی آلزایمر بود. برای من ، شخصی است مادربزرگ مادری ام بر اثر بیماری فوت کرد. وقتی در دانشکده پزشکی بودم ، شاهد کاهش او و تأثیر آلزایمر بر او بودم ، اما مهارت های جدید من در آن زمان مثر نبود. بدون درمان یا درمان م ،ثر ، بیماری آلزایمر سالانه میلیون ها خانواده را ویران می کند. خبر خوب این است که می توان از آن جلوگیری کرد. بیشتر بخوانید ، و همه ویدئوهای من در مورد موضوع را در آنجا ببینید صفحه موضوعبه

به دنبال تقدیمی برای صنایع دستی عکس

چهار دست نشان داده شده استما به دنبال یک دستیار اختصاصی تولید هستیم که به طور مرتب به مدیر طراحی و طراحی پوسترها و تصاویر کوچک تصویر اصلی ما کمک کند. NutritionFacts.orgویدئوهای یوتیوب. برای اطلاعات بیشتر و درخواست ، لطفاً به بخش ما بروید صفحه اختصاصیبه

برجسته داوطلب: تامارا آمور

“من تقریباً دو سال پیش در NutritionFacts.org به عنوان مترجم داوطلب شدم. من چهار سال است که تغذیه WFPB را دنبال می کنم ، اما همیشه تغذیه و تحقیق را دوست داشتم. من همیشه به دنبال بهترین روش ها برای تغذیه بدن و سازگار با محیط زیست هستم ، بنابراین فکر کردم حضور در این تیم فوق العاده فرصتی عالی برای ادامه این کار است.

من شخص بسیار خوبی هستم ، بنابراین می خواهم بگویم که دستور WFPB مورد علاقه من هر سالاد بزرگ با حبوبات ، سبزیجات بو داده و کینوا یا برنج است. من می توانم آن را هر روز بخورم ، مخصوصاً اگر لباس تین یا هموس در آن باشد! ”

3 بهترین ویدئوهای ماه

آزمایش میوه ها و سبزیجات برای تقویت روحیه

آزمایش میوه ها و سبزیجات برای تقویت روحیهیک کارآزمایی تصادفی کنترل شده تغذیه و بهزیستی روانی را مورد بررسی قرار می دهد.

استفاده از کاهش وزن ویژه کاهش وزناستفاده از کاهش وزن ویژه کاهش وزن: جی! چگونه می توانیم از رضایت احساسی ویژه به نفع خود استفاده کنیم؟

جی!  پزشکان چقدر از تغذیه اطلاع دارند؟جی! پزشکان چقدر از تغذیه اطلاع دارند؟: ببینید آیا از تغذیه اولیه بیشتر از اکثر پزشکان اطلاع دارید.

پرسش و پاسخ مستقیم امروز

هر ماه دیگر ، من مستقیماً از تردمیل س Questال و جواب می دهم ، و امروز انجام می شود!

به ما بپیوند عکس های صفحه یا یوتیوب ایستگاه در 3 بعد از ظهر EDT. من به طور همزمان به هر دو جریان خواهم داد!

می توانید پیوندهایی به پرسش های قبلی و سوالات مستقیم پیدا کنید اینجا در NutritionFacts.org اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید ، من دارم پادکست صوتی شما را صاحب یک شرکت نیز می کند.

PS من اخیراً با دوستم ، سرآشپز AJ صحبت کردم. می توانید آن مکالمه را پیدا کنید اینجابه و اکنون می توانید ما را در TikTok دنبال کنید.

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارسال های زنده و سالانه من برای سال حسابرسی را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *