منابع برای مهندسان جوان |


دو تا از بچه های من عشق ساختن اشیا، و یکی از آنها اعلام کرد که وقتی بزرگ شد قطعاً می‌خواهد مهندس شود. او ۹ سال دارد (۱۰ سال تابستان امسال) و حدود یک سال است که این را می گوید – و برای آن تلاش می کند.

آزادی آموزش در خانه به این معنی است که ما می‌توانیم تحصیلات او را مطابق با اشتیاق او سفارشی کنیم و پروژه‌های زیادی را به او ارائه دهیم که حول محور مهندسی می‌چرخند! ما بسیاری از منابع مورد علاقه خود را در اینجا جمع آوری کرده ایم، که برای هر بچه ای که عاشق ساختن، جداسازی و به طور کلی بی قراری است عالی است. برخی کاربردی و برخی آموزشی هستند (مانند شاهکار ما، رایگان منبع ریاضی مورد علاقه ما.)

بسیاری از این چیزها هزینه دارند، اما آنها در محدوده ۵ تا ۳۰ دلار هستند – خیلی گران نیستند. ما به تدریج عرضه خود را در طول زمان افزایش داده ایم. هر زمان که تولد داریم، لوازم سفارش می دهیم یا از پول نقد تولد برای خرید چند کیت جدید استفاده می کنیم. و هر ماه یا بیشتر یک گروه یا پروژه جدید اضافه می کنیم. اضافه می شود!

حتی اگر کودک شما نمی داند که در بزرگسالی می خواهد چه کاری انجام دهد، یا شما فقط به دنبال تجربیات عمومی STEM/STEAM هستید، اینها ایده های خوبی هستند.

منابع برای مهندسان جوان

جعبه های دستکاری

ما فقط یک ماه پیش شروع به آزمایش اینها کردیم، اما آنها به سرعت مورد علاقه بودند. این یک جعبه اشتراک است که مفاهیم مختلف مهندسی را آموزش می‌دهد و هر ماه یک پروژه جدید را شامل می‌شود. اولین ماشین ما The Art of Circulating بود و آنها در واقع باید سیم ها را قطع می کردند و مداری برای ایجاد آن می ساختند. بعد از آن می توانند پروژه های هنری را مسخره کنند. این یک فعالیت بخار عالی است! (وقتی اینجا کلیک کنید می توانید ۵۰٪ تخفیف برای اولین مورد دریافت کنید.)

جعبه های اورکا

این از همان شرکت است و ما به زودی اولین محصول خود را امتحان می کنیم. این “سطح بعدی” مهندسی است که برای نوجوانان در نظر گرفته شده است. اگر کودکی دارید که بزرگتر است، یا تجربه زیادی در ساخت و ساز دارد و برای پروژه های پیچیده تر آماده است، این ایده عالی برای امتحان کردن است. ما مشتاقانه منتظر ساختن یک جعبه قفل هستیم! (وقتی اینجا کلیک کنید می توانید ۵۰٪ تخفیف برای اولین مورد دریافت کنید.)

پازل های چوبی

ما پازل های چوبی سه بعدی را می خریم که با قطعات از قبل بریده شده عرضه می شوند. آنها باید دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنند تا چند قطعه کوچک را جمع کنند و طرح را تمام کنند. گزینه های زیادی در محدوده ۱۰ تا ۱۵ دلار وجود دارد. اینها برای ساختن فیزیکی چیزی و اطمینان از اینکه قطعات به درستی روی هم قرار می گیرند عالی هستند. (این یک نمونه است.)

گروه های پیتینگ

ما هم چند تا از آن ها را انجام دادیم! گروه‌های کلی وجود دارند که می‌توانید آیتم‌های خود را طراحی و بسازید، و گروه‌هایی که شما را در یک پروژه خاص راهنمایی می‌کنند. آن‌ها کیت‌های بی‌برندی با قیمت حدود ۵ دلار در پنج زیر دارند، و ما دو تا از آن‌ها را ساختیم. ما همچنین این گروه و این گروه را انجام داده ایم. چند گزینه پروژه خوب در محدوده ۱۵ تا ۳۰ دلار وجود دارد.

چیزهای شکسته را از هم جدا کنید

وقتی پاییز گذشته چرخ خیاطی من خراب شد و می دانستم که هزینه تعمیر آن بیشتر از ارزش آن است، آن را به پسرها دادم تا آن را جدا کنند. آنها آن چیز را باز کردند، تمام قطعات را حذف کردند و سعی کردند چیزهای جدیدی از قطعات بسازند.

اگر چیزهای شکسته ندارید، می‌توانید به یک مغازه خرافه‌فروشی بروید تا اجناس قدیمی را با چند دلار تهیه کنید یا از دوستان یا خانواده بپرسید که آیا چیزهایی را شکسته‌اند. سعی می کنیم قطعات را در سبدها نگه داریم تا بعداً از آنها استفاده کنند اگر بخواهند بیشتر بسازند.

مدرسه توسط خودت

این یک وب سایت است (آن را اینجا ببینید). استفاده از آن رایگان است و ریاضیات سطح بالا را آموزش می دهد، اما به روشی کاربردی و قابل درک. پسر ۹ ساله من الان جبر می کند، اما با یک خط اعداد شروع می کند و اعداد مثبت و منفی و همچنین جمع، تفریق و غیره را توضیح می دهد. اساسا تمام ریاضیات ابتدایی اما با استفاده از اصطلاحات جبر.

این بسیار بصری و تعاملی است، و بچه هایی که به ریاضیات بالاتر علاقه مند هستند اما «هنوز بیرون نیستند» می توانند خیلی سریع از طریق این مهارت کسب کنند. این رنگارنگ و زیبا نیست زیرا برای دانش آموزان بزرگتر در نظر گرفته شده است، اما واقعا برای ما کارآمد است زیرا ما به این نوع چیزها اهمیت نمی دهیم.

کلاس های خارج از مدرسه

ما چندین درس در مورد موضوعات مهندسی در این پلت فرم گرفته ایم. به طور خاص دو مورد، مهندسی متوسطه و مهندسی متوسط ​​(هر دو مجموعه ۱۲ هفته ای با یک معلم) بسیار کاربردی و سرگرم کننده بودند.

ما همچنین الکترومغناطیس، فیزیک، چالش های STEM، شیمی، جبر، و بسیاری دیگر از کلاس های غیر مهندسی (موضوعات مختلف در تاریخ و نوشتن خلاق) داریم. می توانید ۲۰ دلار از اولین لات خود در اینجا دریافت کنید.

لوازم هنری

ما یک “منطقه” آموزشی کامل در خانه از لوازم مختلف داریم که بچه ها می توانند از آنها برای ساختن و ایجاد چیزهایی استفاده کنند. این شامل:

 • چوب های چوبی
 • میله های چسب
 • چسب مایع
 • نوارهای لاستیکی
 • کاغذهای سفید
 • مقوا
 • قیچی
 • مداد
 • خودکار رنگی
 • خاک رس
 • داوران
 • قطب نما
 • مواد بازیافتی (لوله های دستمال توالت، کارتن تخم مرغ، جعبه های کارتن و غیره)

میدان های علمی

ما همچنین “جعبه های علمی” از موادی داریم که در طول زمان جمع آوری می کنم، که برخی از آنها فقط با نظارت بزرگسالان (مانند چاقوهای Xacto) ارائه می شوند. ما آهنربا، لیوان، میکروسکوپ و غیره داریم. من بیشتر این اقلام را به صورت عمده در آمازون یا در فروشگاه ها در حین فروش مجدد به مدرسه دریافت می کنم. فروشگاه دلار از این اقلام زیاد دارد خیلی

این جعبه ها مبتنی بر پروژه هستند و برخی از آنها را می توان برای آزمایش های کوچک استفاده کرد. من جعبه‌های آلکا-سلتزر را برای ساختن موشک‌های گچی نگه داشتم (عکس بالا را ببینید؛ موشک گچی زود منفجر شد و گرفت!)، بطری‌های سرکه و الکل ایزوپروپیل، سرنگ (از آنها می‌توان برای ساخت ماشین‌های هیدرولیک استفاده کرد) و موارد دیگر. . اگر آنها در پروژه ها گروه بندی شوند، من فقط می توانم یکی را بیرون بیاورم و به راحتی با بچه ها فعالیت انجام دهم.

من همچنین کیت های علمی را از Home Science Tools (برخی نسبتاً ارزان، در محدوده ۵ تا ۱۰ دلار) و از Teacher Resource انتخاب کرده ام.

لگو

منظورم این است که البته درست است؟ 🙂 ما همیشه لگو در اطراف برای پسران داشته ایم تا با آن بسازند. و حالا که بچه نداریم (کوچکترین آنها ۳ سال دارد)، لگوها تقریباً همه جا هستند. هر کدام از پسرها در مقطعی با آنها می سازند و سازه های بسیار جالبی ایجاد می کنند. سپس می توانند آن را جدا کرده و دوباره بسازند. اگر به دنبال یک معامله هستید، خرید به استرلینگ در eBay عالی است.

ما عاشق یادگیری عملی هستیم و این پروژه ها به ما این امکان را داده اند که از رویاهای مهندس آینده به روشی بسیار واقع بینانه حمایت کنیم. تماشای رشد او در دانش و ایده هایش واقعا سرگرم کننده بود! امیدوارم این به یادگیرندگان جوان STEM نیز کمک کند!

منابع STEM/STEAM مورد علاقه شما چیست؟

آیا در مورد واکسیناسیون سردرگم هستید؟

راهنمای رایگان واکسن بیهوده ما را دریافت کنید. به سوالات خود با اطلاعات منطقی و مبتنی بر واقعیت ها و نه ترس پاسخ دهید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/