مقایسه روشهای غیر جزئی برای کاهش


خلاصه روشهای غیر تهاجمی کاهش وزن

» مقایسه روشهای غیر جزئی برای کاهش.

» انواع دستگاه های دژنراتیو موجود در کلینیک های آتریزیا که در روش های غیر تهاجمی استفاده می شوند.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای غیر پیش پا افتاده کاهش آن است

» دستگاه LPG

» دستگاه امواج شوک

» دستگاه مجسمه بادی

» دستگاه RF

مقایسه روشهای غیر جزئی برای کاهش» مقایسه روشهای غیر جزئی برای کاهش

چربی اضافی را بدون جراحی بردارید.
با پیشرفت تکنولوژی ، اکنون می توان روغن اضافی را در مناطق مختلف بدون هیچ گونه آسیب و روش غیر تهاجمی کاهش داد.چند دستگاه کاهش دهنده ساخته شده است که تقریباً عملکرد یکسانی دارند. همه این دستگاه ها بر تخریب سلول های چربی و حذف آنها به طور طبیعی از بدن تمرکز می کنندبهممکن است در انتخاب بسته موضوعی مناسب مشکل داشته باشید. در زیر توضیحات مربوط به هر دستگاه مورد استفاده آمده است.

» انواع دستگاه های تخلیه موجود در کلینیک های Atresia که به روشهای غیر تهاجمی استفاده می شوند:

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای غیر پیش پا افتاده کاهش آن است

مواد کوئیتوس غشای سلول های چربی را با استفاده از فرکانس های اولتراسوند تکان می دهند و باعث خرابی و آسیب می شوند. استفاده از کویتوس برای افرادی که مایل به کاهش وزن در نواحی مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران هستند توصیه می شود. این دستگاه چربی اضافی را به دلیل ارسال امواج اولتراسوند حذف می کند.

» دستگاه LPG

دستگاه LPG یک فناوری محبوب در افرادی است که با ورزش و تغذیه به فرم ایده آل خود نمی رسند. این تکنیک شامل حل شدن چربی ها و صاف و صاف کردن ماهیچه های ناحیه است. استفاده از LPG برای افرادی مناسب است که می خواهند وزن خود را در سراسر بدن کاهش دهند. همچنین کاهش اندازه و شکل مفاصل توصیه می شود.

» دستگاه امواج شوک

دستگاه شوک موج از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کند. مخصوصاً برای شکم ، پهلوها و رانها. این دستگاه فرآیندهای متابولیک بدن را تحریک می کند و یکپارچگی بافت همبند (سلولیت) را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و ایجاد فضایی آرام کمک می کند.

» دستگاه مجسمه بادی

مجسمه ساز بدن با ایجاد یک میدان مغناطیسی در اطراف بدن ، تعاملاتی را در اندام های داخلی ایجاد می کند ، که گردش خون را بهبود می بخشد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد و یکی دیگر از روش های غیر تهاجمی برای کاهش سرعت است. در نهایت ، چربی احشایی (چربی اطراف اندام های داخلی) در شکم و لگن کاهش می یابد و باعث کاهش وزن کل بدن می شود.

مقایسه روشهای غیر جزئی برای کاهش» دستگاه RF

دستگاه RF از قرار گرفتن راحت پوست در معرض امواج رادیویی جلوگیری می کند ، که یکی از رایج ترین روش ها برای کاهش آن است. در طول موج های مختلف ، موج رادیویی کمترین سطح انرژی را دارد. دستگاه RF به دو نوع تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شود. ترکیب استفاده از تجهیزات انجماد و اشعه (RF) بهترین راه برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و خلاص شدن از شر شل شدن پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *