معرفی Sion EV; یک ماشین خورشیدی متفاوت


سونو موتورز این هفته از برنامه نهایی تولید Sion EV، یک خودروی الکتریکی خورشیدی که این استارت آپ مستقر در مونیخ از سال ۲۰۱۶ روی آن کار می کند، رونمایی کرد.

این یک راه طولانی و پر دست انداز برای سونو موتورز، کمپین های سرمایه گذاری جمعی، این سفری است که نزدیک به ورشکستگی و شروع کار را شامل می شود. وقت ملاقات. نزدک یک شرکت سهامی عام است.

سونو در آلمان در نیمه دوم سال ۲۰۲۳؛ Sion قرار است حمل و نقل را برای مشتریان در اتریش و سوئیس آغاز کند. این شرکت راهنمایی در مورد اینکه چه تعداد از Zions در سال آینده پرداخت خواهد کرد، ارائه نکرده است. به گفته سخنگوی این شرکت، تنها معیاری که این شرکت به اشتراک گذاشته این است که انتظار دارد سالانه ۴۳۰۰۰ سیون با ظرفیت تولید ۲۵۷۰۰۰ دستگاه ظرف هفت سال تولید کند.

sono-motor-1

با این حال، این استارتاپ الکترونیکی با بودجه خوبی به تازگی برای تولید تلاش کرده است. از زمان عرضه اولیه سهام خود در نوامبر سال گذشته، سونو با چالش‌های متعددی روبرو بوده است، از کاهش شدید قیمت سهام تا تغییر در شرکای تولیدی.

با توجه به عدم اطمینان بازار و زنجیره تامین فعلی، مسیر تولید و تحویل می تواند پیچیده باشد.

Sion جمع و جور است، پنج دروازه؛ یک هاچ بک مناسب برای خانواده، با قیمت ۲۵۱۲۶ یورو (۲۵۶۲۸ دلار در تبدیل امروز) به فروش می رسد. پوسته بیرونی آن شامل ۴۵۶ سلول نیمه خورشیدی یکپارچه است که انرژی خورشیدی را جمع‌آوری می‌کند و در سفرهای کوتاه خودکفا می‌شود.

درست است این وسیله نقلیه هنوز از یک شارژر معمولی برای سوخت گیری استفاده می کند، اما طبق گفته شرکت. بخارات ناشی از آفتاب باید برای اکثر سفرهای شهری کافی باشد.