معرفی سری تلویزیون های هوشمند Sony Bravia XR OLED A80K.


سونی سری جدید تلویزیون های هوشمند BRAVIA XR OLED A80K را معرفی کرد. نسل جدید پردازنده XR در سری جدید تلویزیون های هوشمند; با ارتقاء ۴K و ویژگی های جذاب تر.

جزئیات سونی BRAVIA XR OLED A80K

سری جدید تلویزیون BRAVIA A80K دارای طراحی کمی لبه به لبه، با ۵۵ اینچ، سه مدل ۶۵ اینچی و ۷۷ اینچی وجود دارد. همه آنها از پردازنده شناختی XR پشتیبانی می کنند که تلاش می کند یک تجربه مشاهده واقعی را ارائه دهد. ادعا می کند که “مثل مغز انسان فکر می کند” تا یک تجربه همه جانبه را ارائه دهد.

صفحه نمایش OLED از XR OLED Contrast Pro برای سیاهی های عمیق تر پشتیبانی می کند. برای بازتولید یک میلیارد رنگ برای رنگ‌های طبیعی‌تر، XR TRILUMINOS Pro از ارتقاء ۴K برای ویدیوهای واضح‌تر و فناوری OLED XR Motion Clarity پشتیبانی می‌کند. همچنین پشتیبانی از HDR و Dolby Vision وجود دارد.

برای نیازهای بازی، این تلویزیون ها ۴K 120 فریم بر ثانیه هستند. نرخ تجدید متغیر (VRR)؛ حالت تاخیر خودکار (ALM) و حالت بازی خودکار؛ همچنین از HDMI 2.1 پشتیبانی می کند. دسترسی به BRAVIA CAM برای تنظیم صدا و تصویر بر اساس حضور کاربران در اتاق. یک دستگاه اختصاصی کنترل حرکت است. هشدار نزدیکی؛ صرفه جویی در قدرت؛ بهینه سازی؛ ما ممکن است خدماتی مانند چت ویدیویی و موارد دیگر ارائه دهیم.

برای بخش صدا، تلویزیون های جدید سونی A80K دارای Dolby Atmos برای صدای زنده از تصاویر هستند. Acoustic Surface Audio+ و XR Surround ارتقاء مقیاس فراگیر سه بعدی را برای صدا از همه جهات و صدای سه بعدی با یا بدون بلندگوهای سقفی ارائه می دهند. سری سونی BRAVIA XR OLED A80K دارای بهبود IMAX و حالت کالیبره تطبیقی ​​Netflix است.

تلویزیون های هوشمند تلویزیون و نمایش هستند. همچنین می توانید از Google TV با بیش از ۷۰۰۰۰۰ دستیار Google و سازگاری Apple AirPlay استفاده کنید. فناوری بهینه سازی محیط برای تنظیم نور متناسب با شرایط اتاق؛ شامل فناوری تنظیم خودکار صدا و برنامه BRAVIA Core است.

قیمت و در دسترس بودن

سری سونی BRAVIA XR OLED A80K در حال حاضر با قیمت ۲,۷۹,۹۹۰ روپیه (مدل XR-65A80K) و ۶,۹۹,۹۹۰ (مدل XR-77A80K) در فروشگاه های سونی عرضه می شود. در فروشگاه های بزرگ الکترونیکی و پورتال های تجارت الکترونیکی موجود است. هنوز خبری از قیمت مدل XR-55A80K منتشر نشده است. علاوه بر این، مشخص نیست که آیا می تواند وارد بازار ایران شود یا خیر.