معرفی سایت آموزش بورس به عنوان بهترین آموزشگاه بورس و فارکس در کشور


بازارهای مالی با جذابیت‌های فراوانشان در سودآوری همواره مورد توجه بسیاری از مردم بوده‌اند. راه ورود به این بازارها تنها از طریق آموزش و یادگیری میسر است.

در این میان مجموعه‌های زیادی در ایران هستند که در حوزه آموزش بازارهای مالی مشغول فعالیت هستند ولی آیا همه آن‌ها اعتبار و تخصص لازم برای این کار را دارند؟

در این مقاله ما به معرفی سایت آموزش بورس به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های بورس و فارکس در کشور می‌پردازیم.‌آموزشگاهی که تنها مجموعه ایرانی دارای نشان استاندارد CPD از انگلستان به واسطه کیفیت بالای متد آموزشی است.

در ادامه، در بین بازارهای مالی مختلف با بورس شروع می‌کنیم. آیا راه شروع سرمایه‌گذاری در بورس را می‌دانید؟

برگزاری دوره های جامع بورس تهران

دوره های جامع بورس تهران

اولین کاری که برای سرمایه گذاری و افتتاح حساب در بورس باید انجام دهید، ثبت‌نام در سامانه سجام و یکی از کارگزاری های معتبر در کشور است. پس از آن است که باید دانش بورسی و معامله‌گری خود را ارتقا بخشید. در مجموعه آموزش بورس مقالات متنوعی در زمینه بورس وجود دارد که می‌توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. علاوه بر این آموزش‌های رایگانی در این زمینه در اختیار علاقه‌مندان به این بازار مالی گذاشته شده است.

همان طور که می‌دانید راه کسب موفقیت در بورس و سایر بازارهای مالی کسب دانش تخصصی در این زمینه است. اگر می‌خواهید جز آن دسته افرادی که بدون آموزش یا با آموزش‌هایی سطحی وارد بورس می‌شوند، نباشید و راه خود را از آن ها جدا کنید، به آموزش‌های حرفه‌ای و تخصصی در این زمینه نیاز پیدا خواهید کرد.

یکی از بهترین دوره‌هایی که برای شروع سرمایه‌گذاری در بورس و رسیدن به سودآوری در آن طراحی شده است؛ دوره آنلاین آموزش سرمایه گذاری در بورس است. این دوره آموزشی که به همت مجموعه آموزش بورس تدارک دیده شده است به گونه‌ای است که افراد می‌توانند از صفر آموزش‌های مربوط به بورس را شروع کرده و انواع روش های معامله گری در بورس ایران را فرا بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی برگزاری دوره و نحوه ثبت نام در دوره آنلاین آموزش سرمایه گذاری در بورس تهران می‌توانید به آدرس اینترنتی مراجعه کنید.

همان‌طور که می‌دانید برای کسب سود مستمر از بورس ایران نیاز است که تحلیل تکنیکال، پرایس اکشن و نحوه کار کردن صحیح با اندیکاتورها و اسیلاتورها را یاد گرفته باشید. علاوه بر این، تسلط بر تابلوخوانی یکی از الزامات در بورس ایران است که بدون آن قادر نخواهید بود معاملات موفقی انجام دهید.

در دوره جامع بورس تهران همه موارد بالا به شکلی کاربردی بررسی شده و مهم‌تر از همه، روان شناسی بازار و قواعد مدیریت سرمایه نیز آموزش داده می‌شود.

شاید افرادی را دیده باشید که با وجود تسلط بر تحلیل تکنیکال و بنیادی، معاملات موفقی ندارند و مدام با ضرر مواجه می‌شوند. می‌توان به جرات گفت که دلیل شکست این افراد ناآگاهی و یا عدم رعایت قوانین مدیریت سرمایه است.

مدیریت سرمایه به زبان ساده به این معنی است که شما در قبال به دست آوردن چه مقدار سود حاضرید چه مقدار ضرر را تحمل کنید و همان طور که احتمالا تا الان حدس زده‌اید،  مقدار ضررِ معامله‌گران حرفه‌ای که قوانین مدیریت سرمایه را رعایت می‌کنند، در مقابل سودهای سرشار بسیار کوچک است.

دوره جامعی که همه این موارد را یکجا در اختیار شما قرار دهد  به شما کمک زیادی می‌کند تا به هدف‌تان که همان کسب سود از بورس است، برسید.

یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که علاوه بر کیفیت بالا، باعث شده دوره آنلاین آموزش سرمایه گذاری در بورس با اقبال زیادی رو به رو شود، امکان پشتیبانی آنلاین فراجویان است. در این دوره آموزشی تمرین‌های بسیاری گنجانده شده است تا افراد بتوانند با استفاده از آن‌ها به شکلی تجربی و در عمل خود را برای معامله گری در بورس آماده کنند.

پوشش گسترده بازار فارکس و نحوه کسب سود از آن

پوشش گسترده بازار فارکس و نحوه کسب سود از آن

بورس تنها بازار مالی جذاب نیست که ایرانیان می‌توانند در آن سرمایه‌گذاری کنند. علاوه بر بورس، بازار بزرگ دیگری به نام فارکس وجود دارد که بیشترین حجم معاملاتی در دنیا را به خود اختصاص داده است.

در معرفی بازار فارکس به نقل از سایت آموزش بورس می‌توان گفت که کار کردن در این بازار به دلیل چند ویژگی خاص باعث شده این بازار یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری باشد. در ادامه چند تا از این ویژگی‌های مهم را بررسی می‌کنیم.

شبانه روزی بودن: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فارکس این است که ۲۴ ساعت شبانه روز باز است. بنابراین معامله گران در سرتاسر دنیا می‌توانند در هر زمانی که تمایل داشتند، در این بازار شرکت کنند.

معاملات دو طرفه: برخلاف بورس ایران که تنها با افزایش قیمت می‌توان در آن سود کسب کرد، در بازار فارکس به علت دو سویه بودن می‌توان هم از معاملات خرید با افزایش قیمت و هم از معاملات فروش با کاهش قیمت سود کرد.

نقدینگی بالا و سهولت در انجام معاملات: به دلیل حجم معاملات بالا در فارکس، میزان نقدینگی در این بازار بسیار زیاد است و همین باعث می‌شود تا همچون بورس ایران، صف خرید یا فروشی وجود نداشته باشد و هر زمان که برای انجام معامله اراده کنید، طرف دیگری در آن طرف معامله هست که تمایل داشته باشد با شما معامله کند.

شفافیت: معاملات انجام شده در فارکس توسط سازمان‌های ناظر معتبری چک می‌شوند و از آن جایی که بانک‌های بزرگ در دنیا و افراد بیشماری همزمان در این بازار به صورت غیرمتمرکز مشغول به کار هستند، امکان دستکاری در این بازار وجود ندارد.

لوریج: از مهم‌ترین ویژگی‌های بازار فارکس امکان استفاده از لوریج یا ضریب اهرمی در معاملات است. با استفاده از این شیوه می‌توانید با سرمایه‌ای بیشتر از موجودی حساب‌تان معامله کنید و سودی معادل با همان سرمایه‌ی بیشتر کسب کنید اما باید مواظب باشید چون در صورت استفاده نادرست از این ابزار، ضررهای شما نیز بزرگتر خواهد شد.

نوسان: دامنه نوسان کم در جفت ارزهای فارکس باعث شده تا ریسک سرمایه‌گذاری در این بازار تا حد زیادی کاهش پیدا کند و از طرف دیگر قابلیت پیش‌بینی قیمت آینده آن‌ها بر اساس تحلیل های تکنیکال و بنیادی بیشتر باشد.

سایت آموزش بورس (www.amoozesh-boors.com) به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های بورس و فارکس در کشور، به شکل گسترده‌ای مطالب مربوط به بورس و فارکس را در اختیار علاقه‌مندان به این بازارها قرار داده است و با تدوین دوره‌های آموزشی جامع و تخصصی همچون دوره آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و دوره جامع آموزش فارکس که برای علاقه‌مندان معامله گری در بازار جهانی فارکس تدارک دیده شده است (مراجعه شود به https://amoozesh-boors.com/fa/methods) سعی می‌کند راهی به سوی موفقیت افراد در بازارهای مالی باز کند.